https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/msi-monitor-msi-optix-g27c4.bhtml
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/msi-monitor-msi_2.bhtml
Cześć, mam 3 pytania:
- który z tych monitorów jest lepszy?
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/msi-monitor-msi_2.bhtml
Cześć, mam 3 pytania:
- który z tych monitorów jest lepszy?























Jest taka funkcja ktora mowi ile wlac plyny albo proszku? Takie cos bym chcial chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pralka #agd #rtveuroagd #mediamarkt #rtv #urzadzajzwykopem
Ile płynu do prania? - Auto-dozowanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)