via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Diazepam: skontaktuj się z dellem. Tym bardziej że poprowadzą cię przez diagnostykę przed wysłaniem urządzenia czy coś.
Zanim wyślesz zrób backup
  • Odpowiedz
Nie wiem co cpaja w tym #rtveuroagd, ale nieźle ich p------o. Zamówiłem z nocnej promocji stacje pogody z odbiorem w sklepie Borek w #wroclaw. Podczas ustalania terminu odbioru wyskoczył blad, więc pomyślałem sobie że sprzęt na sklepie dostępny od ręki, mam numer rezerwacji więc chyba nie będzie problemu. Dziś jestem na miejscu i odebrać nie można bez ustalenia terminu dostawy. No dobra myślę sobie pewnie system
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbiór za godzinę to fikcja


@Me_how1: Z tym się nie mogę zgodzić. W zeszłym tygodniu potrzebowałem kupić mikrofalę. Znalazłem fajną w rtveuroagd w Koronie, wsiadłem w auto i pojechałem kupić. Niestety była tylko z ekspozycji. Pani z obsługi powidziała, że mogą sprowadzić na poniedziałek, gdzie to był czwartek. Grzecznie podziękowałem i zawinełem z niczym do domu. Następnego dnia sprawdziłem w którym rtveuro są dostępne do odbioru za godzinę i padło
  • Odpowiedz
@superchlopak: Nie ma różnicy. W przypadku rezerwacji zakupu dokonujesz na miejscu i nie przysługują Ci prawa związane z zakupem przez internet. W przypadku zakupu przez internet i odbioru na miejscu, te prawa Ci już przysługują.
  • Odpowiedz
RTVeuroAGD ma promocje. Dużo reklam na ich stronie. Pepper.pl cały czas w gorących pokazuje mi jakieś produkty z owego sklepu. No kupię! To jeden produkt, to drugi. Stwierdzam, że odbiorę w sklepie bo to duże i nie zgadam się z kurierem na odbiór. Nie ważne - chcę odebrać w sklepie.

Zamówienie pierwsze składam 1 maja o 22:48. Drugie składam 2 maja 2020 o 12:19. W mailu dla pierwszego zamówienia mam informację, że towaru
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#asus #rtveuroagd #zwrot #laptopy
Siema wykopki.
Kupiłem lapka w sklepie rtv euro agd on-line (teraz inaczej za bardzo się nie da) z fakturą vat (prowadze JDG).
Laptop nie do końca spełnia moje oczekiwania - nie chodzi o żadne wady, sprzęt jest bardzo fajny ale dla mnie jednak zbyt kanciasty i za duży (nie miałem jak sprawdzić wcześniej bo sklepy pozamykane, a na fotkach nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wole_wolmo: Jak kupiłeś na firmę, ale laptop nie ma służyć prowadzonej działalności (czyli tak jakby był kupiony do celów prywatnych), to możesz być traktowany jako konsument ale w "praniu" bardzo ciężko to udowodnić (w zasadzie każda działalność potrzebuje komputera do pracy, a wziąłeś go na fakturę więc tak jakby do prowadzenia działalności).
Ogólnie najlepiej przyjąć zasadę że jak chcesz coś móc zwrócić, to nie bierz tego na fakturę
  • Odpowiedz
Świetne podejście do klienta sklepu RTVEuroAGD, olewka totalna, zero kontaktu, należy samemu dzwonić pytać, pisać.
odpowiedź cały czas taka sama
"uprzejmie informuję, że zapytanie w poniższej kwestii zostało przesłane do weryfikacji działu magazynowego. Jak tylko otrzymam informację zwrotną, niezwłocznie ją prześlę. "

Towar zamówiony i opłacony 11.04.2020, termin dostawy 15.04.2020. paczki/zamówienia do dnia dzisiejszego brak

#
valdman - Świetne podejście do klienta sklepu RTVEuroAGD, olewka totalna, zero kontak...

źródło: comment_1588069664zPXT42mEaMxbXfxmBgkebW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bluemedia
Powie mi ktoś jak zrealizować przelew, aby zweryfikowało tożsamość do wniosku kredytowego? Ciągle jest komunikat, że bank jest chwilowo niedostępny, na infolinii oczywiście każą czekać. Bank nie ma żadnej przerwy.
#santander #rtveuroagd #bm #banki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#elektronika #tv #audio #video #dom #telewizja #komputery #sprzet #rtveuroagd
Szukam telewizora do małego salonu z aneksem kuchennym (25m2), gdzie odległość od kanapy a powieszonego na ścianie TV wynosić będzie ok. 1,5 metra. Z uwagi na powyższe szukam czegoś o przekątnej w granicach do 50 cali. Telewizji satelitarnej samej w sobie dużo nie oglądam, grać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mireczki
Kompletuje zestaw do domu. Czy ktoś mógłby pomóc w zestawieniu
1. Rodzaje sprzętów:
kuchnia Zmywarka 60 cm, Chłodziarko zamrażarka, Kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta indukcyjna [ wszystko w zabudowie ] Okap tuba
Łazienka : pralka, suszarka [ obie w zabudowie w szafce jedna na drugiej ]
2. Kolorystyka: kuchnia- Czarny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@momo_s: Jest ok. Jak dla mnie większość producentów ma porównywalną jakość. Producenta Lodówki do mieszkania wybierałem pod względem długości gwarancji, padło na Samsunga. Do domu też wezmę S.
Mówią, że jak chcesz mieć sprzęt na długie lata to Miele, ale to cenowy kosmos.
  • Odpowiedz
@Pinkcow: a przypadkiem nie popełniłeś tego błędu i na kalendarzu nie wybrałeś kiedy chcesz odebrać ?
Bo ja tak zrobiłem i mimo, że produkt mieli na stanie - mogłem go dopiero odebrać w ten dzień co zaznaczyłem w kalendarzu.
  • Odpowiedz
tak termin odebrania ustaliłem właśnie na dziś :p ale nie dostawałem żadnego potwierdzenia, że towar już na miejscu itp , zastanawiam się więc czy jest sens jechać , i tak za pewne przedzwonię ale może ktoś miał podobnie ?
  • Odpowiedz
Czy jest tu jakiś pracownik sklepu z RTV/AGD bądź ktoś kto po prostu to ogarnia? Zdechła mi w ciągu jednego dnia i pralka i telewizor i potrzebuje coś nowego.

Co do pralki to miałem Hoovera przez ostatnie 17 lat i nie zepsuł się do teraz ani razu, więc może znowu ta firma? Z cena dość swobodnie, ważny jest duża pojemność. 7kg+.

Telewizor max 50cali. Powiedzmy coś do 3k, także nie poszaleje.

Z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pirado:
Budżet 3k dosyć spory jeśli chodzi o telewizory do 50”,
Lg 49sm8600
Sony xg8396/8096

Lg broni się cena na pewno i jest na 100hz matrycy, multimedialnie tez bardzo fajnie i ma pilota magica, który działa na
  • Odpowiedz