Wpis z mikrobloga

Zwracał ktoś duże #agd typu pralka, czy piekarnik do sklepu #eurortvagd ? Kupiłem piekarnik, który się nie mieści w szafce dosłownie parę centymetrów i muszę zwrócić. Jestem ciekawy jak u nich wygląda sprawa z kosztami wysyłki, podsyłają swojego kuriera czy wszystko na własną rękę robię i zwracają koszty transportu.

Nie będę ukrywał kłopotliwe to będzie bo piekarnik jest całkiem duży i waży niespełna 30 kg.

Druga sprawa, otworzyłem folie z instrukcjami bo nigdy nie myślałem, że piekarnik nie będzie pasował i będę musiał zwracać. Sprzęt nie ma absolutnie śladów użytkowania po za tymi oryginalnymi foliami oraz w jednym miejscu (lekko) pękniętym styropianem zabezpieczającym na czas transportu. Czy EuroRTV odlicza za takie coś pieniądze? Można się z nimi o to kłócić czy nie mam nic do gadania w tej sprawie?

#rtveuroagd #agd #dom
  • 5
@byleco: Świetnie, bo bardzo by mi odpowiadała opcja przywiezienia do sklepu, tak się składa że mam jeden sklep niedaleko domu. Zawsze to 70 zł w kieszeni. Możesz z tym doświadczenie,nie wiesz może, czy na miejscu w sklepie sprawdzają "potencjalne" szkody, czy trzeba czekać aż pracownicy sklepu odeślą do głównego magazynu (chyba w Pruszkowie) i tam ocenią stan sprzętu?