#blackfriday #telewizory #rtveuroagd #promocje

Co tu dużo ukrywać, jak obserwowałem sklepy i ich ceny telewizorów od kilku tygodni to RTV AGD potrafił pozytywnie zaskoczyć, ale.... Wczoraj około 2-3 w nocy przecena Sony XH 9096 z 3699zł na 3099 zł. Dzisiaj cały dzień powrót do ceny 3699 a od teraz, od północy cena 4299 zł.
LG OLED BX 55 cali teraz za 5099 zł. Wczoraj
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telewizory #oled #mediaexpert #rtveuroagd #blackfriday

No i z------m. Wczoraj a raczej dzisiaj ok. 2-3 w nocy w rtv agd Sony xh 9096 55 cali był za 3099 zł, 65 cali w tym modelu 4099 zł, LG oled BX 55 za 4499 zł a CX za 4899 zł. W najtańszym XH nie można było już ceny zbić ale w LG na pewno tak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nevill: zorientuj się czy to ubezpieczenie kredytu np. na życie czy sprzętu i kto jest wystawca czy kredytobiorca czy sklep i tam zrezygnuj.
  • Odpowiedz
Hej Mireczki,

Aby skorzystać z bonu nauczycielskiego na 500 zł potrzebny jest imienny dowód zakupu sprzętu. Czy sklep #rtveuroagd dostarcza taki dowód zarazpo opłaceniu towaru online?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BajerOp: Dzięki, a kojarzysz termin otrzymania tego cuda? W momencie odbioru towaru czy zaraz po zamówieniu?
@waciak: A rzeczy do nauki zdalnej czyli smartfonik xD Trochę parodia bo rzeczy do nauki zdalnej kupione już na wiosnę były.
  • Odpowiedz
Jak myślicie, można spodziewać się jakichś obniżek na AirPodsy 2 w RTV EURO AGD przed świętami? Ogólnie zdarzają się, jeśli tak to jakiego rzędu?
Chodzi mi konkretnie o ten sklep, bo mam do wykorzystania ich kartę podarunkową.

#airpods #rtveuroagd #blackfriday
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5 listopada podałem maila przy opcji "powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny" i potwierdziłem klikając w link na mailu. Mimo to nie dostałem ani jednego maila od tamtego czasu... Jest sens w ogóle czekać jutro na cokolwiek? Podobno mają dzwonić, co jest co najmniej dziwne gdyż nie było żadnej opcji zostawienia nr telefonu XD Dzwonić tam jutro?
#ps5 #rtveuroagd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiadomo ile mają czasu aby oddać pieniądze? Złożyłem odstąpienie od umowy od laptopa, dostałem w środę wiadomość, że "zgodnie z żądaniem za wadliwy towar zostanie zwrócona gotówka (odstąpienie od umowy)".
Napisałem wczoraj (czwartek) ile czasu to tak zajmie bo chce po prostu kupić już teraz komputer żeby pograć sobie na start Shadowlandsów (ale pewnie nie zdążę bo 24.11 startują (,).
Sklep to RTV euro AGD.
#kiciochopyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArthasMenethil: oj to sklep obsrany gównem, dla nich klient się liczy tylko do momentu nabicia na kase, potem może s--------c, no chyba że nie zechcesz ich super ubezpieczenia to będę mieć w dupie trochę szybciej
  • Odpowiedz
Gdzie najlepiej i najszybciej zamówic #xboxseriesx z dostawą? #rtveuroagd leci w klocki, jak zamawialem było: "u Ciebie juz jutro", a teraz trzeci dzien czekam na informacje o najblizszym mozliwym terminie dostawy. #xbox
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Była jakaś afera, że zamówienie przez internet i odbiór w sklepie było traktowane jako rezerwacja z zakupem w sklepie i przez to ktoś miał problem ze zwrotem.

Pamięta ktoś o jaki sklep chodziło, ewentualnie czy można w #mediaexpert lub #rtveuroagd zwrócić zakup przez internet z odbiorem w sklepie?
#kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

pewnie sporo z Was remontowalo kuchnie i musieliscie wybierac wszystkie sprzety. Pochodzilem troche po sklepach i kazali mi nie brac Boscha i Samsunga, bo tylko sie placi za firme, a sprzet slaby xd opinie w internetach mowia cos innego. Polecali glownie Whirpoola i Hotpoint.
Sam przygotowalem sobie liste, ale moze ktos z Was ma cos takiego i jest wstanie polecic konkretne modele z konkretnych firm?

pralka: https://www.ceneo.pl/86807427#tab=spec
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kakaowytraktor: Wiesz, to zależy czego szukasz i oczekujesz. W wielkim skrócie, lodówki samsung mają najlepszy no frost. Ja wziąłem Whirlpool, bo oni mają największe gabarytowo do zabudowy. Piekarnik Elektrolux, bo ma najlepszy termoobieg i wysoką temp max. Płytę gazową elektrolux, bo była najładniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zmywarka to Siemens / Bosh bo tego wszędzie znajdę serwis. Dziś wszystkie zmywarki myją tak samo dobrze.
  • Odpowiedz
@tazzy83: No właśnie u mnie to też jest kompromis między większą lodówką, a lodówką w zabudowie :) Do tego w euro jest teraz za 2800, czyli raczej trochę taniej niż zwykle bywa. Raczej się nie będę zastanawiał i ją kupię, dzięki
  • Odpowiedz
Chyba z------m. Chciałem zwrócić konsole zakupiona w #rtveuroagd. Problem w tym ze konsola przyszła z dwoma grami z czego jedna otwarłem. Da się to jeszcze zwrócić jesli jedna gierka jest otwarta? / moge sama konsole oddać jak gry już nie mogę? xD
#xbox
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klasztor2213: Prawo do zwrotu nie dotyczy oprogramowania, płyt z muzyka, filmów itp. po usunięciu z nich opakowania (folii). Znając Euro to myśle ze jeżeli gra była częścią zestawu z konsolą powiedzą Ci żebyś się bujał.
  • Odpowiedz