Euro RTV AGD to wspanialy sklep? Euro RTV AGD wspanialym sklepem byl? Chyba tez nie... Euro RTV AGD to nieprofesjonalny sklep majacy klienta w czterech literach.

Euro RTV AGD dziekuje wam bardzo za to ze przetrzymujecie mojego laptopa juz ponad poltora miesiaca bez jakiejkolwiek informacji kiedy zostanie on naprawiony lub wymieniony na nowy. Sklep Krakow Bonarka. Podobno jest w Czechach... Podobno xD

Nie chcecie oddac laptopa, nie chcecie oddac pieniedzy. Czy to oznacza ze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gryfik1989: Miałem podobne sytuacje i takie mówienie że się idzie do rzecznika nic nie da. Ja wziąłem na raty pawilon w Bricomarche. Po 10 dniach połamał się przy pierwszym wietrze a wg. zapewnień sprzedawcy nie będzie mu straszny deszcz, wiatr, słońce, śnieg. Nie chcieli przyjąć go na rękojmię, a gwarancję. Dopiero po zwróceniu uwagi poprawili to. Do tego robili ciągle pod górkę. Rzecznik załatwił sprawę w kilka dni, zrezygnowałem z
  • Odpowiedz
Są w jakiś telewizorach dostępne tryby Smart TV które pozwalają oglądać na TV stream z komputera przez ethernet?

Nie mówię o graniu w czasie rzeczywistym, ale żeby oglądać sobie film streamowany do komputera na telewizorze bez podłączania ich bezpośrednio przez HDMI.

Bo tak jak patrzę po danych to wszędzie najwyżej Youtube i przeglądanie zdjęć.

Szukam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mały problemik mam przy zwrocie produktu w sklepie RTV euro agd. Kliknąłem zwrot produktu w swoim koncie po czym okazało się, że nie mogę oddac go osobiscie, tylko wysyłka. Przekazano mi, że aby dokonac zwrotu w sklepie muszę anulować zgłoszenie zwrotu

Mirki gdzie się anuluje zgłoszenie zwrotu?
#rtveuroagd #kiciochpyta #sklepyinternetowe
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xmadesio:

Nie ma kosztów.

Ale ja chciałem zwrócić telewizor to powiedziano mi, że oni tego na sklep nie przyjmą, bo przykręciłem do niego nóżki. Powinienem chyba o ścianę go oprzeć według nich..

Według nich jedyna opcja to odesłanie do Pruszkowa na magazyn.
  • Odpowiedz
  • 0
Ma ktoś może kod rabatowy z poczty 5% lub 10% na zakupy powyżej 500 zł z RTV euro AGD? Ci co mają newsletter podobno dostali takie kody, jeśli ktoś ma a nie użyje to podeślę mi? ()

#rtveuroagd #zakupy #kodyrabatowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tl;dr


Zamówiłem kartę pamięci z #rtveuroagd z odbiorem za godzinę, po godzinie przyszedł SMS, że karta którą mają na sklepie jest "niepełnowartościowa" i do odbioru w piątek jak wyślą nową z magazynu, a że byłem przy tym sklepie potem przy okazji to postanowiłem zaglądnąć i zapytać co to znaczy 'niepełnowartościowa' (może pogięte opakowanie, albo coś co nie wpływa na uzytkowanie). Zachodzę do sklepu XD i pokazuje gościowi zamówienie/sms, a
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem w poniedziałek w sklepie telefon, zamówiony i miał być na dzisiaj w sklepie do odbioru. Dostanę chociaż jakiegoś SMS że jest już do odbioru czy po prostu mam tam pójść? Oczywiście od obsługi żadnej informacji nie dostałem
#rtveuroagd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jokohama: Też u nich zamawiałem wersję ze steelbookiem. Właśnie skrobnąłem do nich maila czy maja jakieś info co do terminu wysyłki. Jak będę miał jakąś odpowiedź dam znać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#rozowa chce zamowic nowego xboxa kurierem, a ja schizuje, ze lepiej odebrac, bo wiem co sie z tymi paczkami dzieje, a do sklepu to chociaz przyjezdza na plecie zbiorczej, wiec mniejsza szansa, ze przezyl trzesienie ziemi i cos z nim nie tak. Zdjecie dla atencji. Kto ma rację?
#xbox #rtveuroagd #kurierzy
majkel_bialkov - #rozowa chce zamowic nowego xboxa kurierem, a ja schizuje, ze lepiej...

źródło: comment_1606816046guRQpjUM18c5uWO9X0DUYj.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozowa chce zamowic nowego xboxa kurierem, a ja schizuje, ze lepiej odebrac, bo wiem co sie z tymi paczkami dzieje, a do sklepu to chociaz przyjezdza na plecie zbiorczej, wiec mniejsza szansa, ze przezyl trzesienie ziemi i cos z nim nie tak. Zdjecie dla atencji. Kto ma rację?


@majkel_bialkov: Ja zamówiłem i zapłaciłem przez Internet z odbiorem w sklepie. Takie coś chcieli mi wcisnąć co na zdjęciu (
nemesisevil - > #rozowa chce zamowic nowego xboxa kurierem, a ja schizuje, ze lepiej ...

źródło: comment_1606816138pwcQvKYMYqqOZdXpXYGXNI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov ja wszystko zamawiam kurierem i jeszcze nie miałem, żadnego zniszczenia przesyłki. XSX też zamówiony kurierem i śmiga.

Moim zdaniem jednak paranoja. Jak sprzęt jest dobrze zapakowany (a Xbox jest) to nic mu się nie stanie.
  • Odpowiedz
Zamówiłem sobie przedwczoraj xiaomi z okazji #blackfriday na #eurortvagd . Wybrałem przesyłkę DHL do której dopłaciłem 10zł, żeby doszła na wczoraj w godzinach 9-19, tak żebym mógł przez weekend się nim pobawić. Gdybym wybrał poniedziałek to przesyłka byłaby darmowa. Dopiero dziś przed chwilą dostałem maila od DHL, o tym że dostali towar i że będzie u mnie jutro. Kręcić imbe o 10zł? #rtveuroagd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tallman: Jasne że kręcić, nie po to dopłacałeś dychę. Tydzień temu brałem od nich tv, też dopłacałem 9.90 za szybką dostawę, transport przyjechał w umówionym dniu o 19.
  • Odpowiedz
#rtveuroagd #steelseries #sluchawki
Mircy przedstawiam Wam przykry przypadek z RTV EURO AGD..
W dniu 28.11 skuszony promocją BlackFrajer "nabyłem drogą kupna" słuchawki Steelseries Artcis 7.
Słuchawki jak się okazało po unboxingu posiadają defekt w postaci latającego jednego z dwóch pokręteł od
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thewickerman88: Kupiłem na miejscu w sklepie. Żądać będę wymiany na miejscu, przyjęcie reklamowanego towaru jest w woli sprzedawcy. W innym wypadku pozaczepiam ludzi stojących w kolejce do kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Twój przypadek jest trochę inny, ciężko by było abyś sam zwadził powłokę w środku.. Moje uszkodzenie jest typowo mechaniczne i mają prawo myśleć, że zrobiłem to sam.. więc w sumie może to być skomplikowane.
  • Odpowiedz
#blackfriday #telewizory #rtveuroagd #promocje

Co tu dużo ukrywać, jak obserwowałem sklepy i ich ceny telewizorów od kilku tygodni to RTV AGD potrafił pozytywnie zaskoczyć, ale.... Wczoraj około 2-3 w nocy przecena Sony XH 9096 z 3699zł na 3099 zł. Dzisiaj cały dzień powrót do ceny 3699 a od teraz, od północy cena 4299 zł.
LG OLED BX 55 cali teraz za 5099 zł. Wczoraj
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach