#rozdajo #multikino

Siemano. Mam do oddania kod 15% na bilety do Multikina. Ja za bardzo nie mam czasu iść a szkoda by kod się zmarnował. Voucher jest do środy 31.01.2024 także trzeba się pospieszyć. Kod dam pierwszej osobie, która napisze komentarz.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mirki i mirabelki, jesteśmy sklepem z zabawkami dla dzieci (i nie tylko). Z ogromną radością informujemy, że przygotowujemy dla Was specjalne #rozdajo - które ma na celu przybliżenie naszej oferty oraz podziękowanie Wam za dotychczasowe wsparcie. Jesteśmy przekonani, że jest to doskonała okazja, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do naszej społeczności i lepiej poznać Wasze potrzeby.

W ramach naszej akcji chcemy dostarczyć Wam nie tylko radość, ale też wartościowe

Czy interesują Cię

  • zabawki dla dziewczynki 16.5% (87)
  • zabawki dla chłopca 29.2% (154)
  • daj mnie 54.3% (286)

Oddanych głosów: 527

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

indywidualne preferencje i zainteresowania Waszych dzieci


@whybaby_pl: i wasz podział na prezenty to "dla chłopca" i "dla dziewczynki"? XD To jest to indywidualne podejście, że chłopcu dacie samochodzić, a dziewczynce lalkę?

Poziom indywidualizmu jak kiedyś na koniec roku dali chłopcom kupon do empiku, a dziewczynkom do rossmanna.To co robicie to zaprzeczenie indywidualnego podejścia, bo sugerujecie kto ma co dostać

Nawet bym się nie #!$%@?ła, ale ta linia o indywidualnym podejściu
  • Odpowiedz
=====================[DARMOWA GRA NA EPIC]===================

Infinifactory za D̲A̲R̲M̲O̲ w EPIC

OCENA
METACRITIC: metascore: 70 / user score: 9.2
@Metodzik +4989
Nowa lista do wołania na moje wpisy o darmowych grach od EPIC. Wołam TYLKO do darmowych gier od EPIC

➡ Chcesz być wołany/a do wpisów z TAGU #metodzikpoleca #epic ?
➡ Zaplusuj ten wpis!

➡ Nie chcesz już być dalej wołany / chcesz się usunąć z listy
Metodzik - =====================[DARMOWA GRA NA EPIC]===================

Infinifacto...
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #motoryzacja , szukam nowego #auta . Obecnie jeżdżę wysłużonym już Yarisem i chciałbym przesiąść się na coś trochę większego (over 190cm here), ale kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę przy doborze marki/konkretnego silnika? Kierować się głównie preferencjami? Zależy mi raczej na hatchbacku, do jazdy głównie po mieście z sensownym spalaniem i zdolnością wyprzedzania (Yaris tego drugiego kryterium za specjalnie nie spełnia xd)
Myślę o jakichś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przymierzam się do zakupu redmi note pro 13. Czy xiaomi (a może jakieś marketowe sklepy rtv?) ma w zwyczaju robić jakieś promocje w dniu premiery typu gratisowa opaska czy słuchawki? 9 godzin do premiery, a w sumie teraz bym już klikał na allegro :) Dawno nie kupowałem telefonu (mam redmi 8 pro od premiery) i nie wiem jak to jest z tymi promkami.
#xiaomi #telefony #smartfon
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poco x6 na gorszy aparat. Redmi note 13 pro 5g 8/256 z kuponem urodzinowym, cashback 300 zł i punktami wychodzi 1143 zł. Na pepper dokładnie opisane jest. Note 13 pro 5g nie ma slotu na kartę sd a czujnik zbliżeniowy to "virtual proximity sensor" czyli telefon zgaduje, że jest rozmowa i wyłącza ekran albo i nie.
  • Odpowiedz
#rozdajo oddam komuś książkę Kaczyńskiego "Polska naszych marzeń". Wybór zwycięzcy dokonuje komisja w składzie ja na podstawie mojego widzimisię. Wysyłka paczkomatem którego koszt pokrywasz ty. Chcesz to się zgłoś w komentarzu niżej i powiedz dlaczego ci się należy #cebuladeals
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dqdq1 mi chodzi o sam PiS - jakoś udało im się omamić ok 25% społeczeństwa, nie tylko socjalem.

Main kampf I stary testament też przeczytałem, żeby mieć lepsze zrozumienie problemu :P
  • Odpowiedz
Siema!
Ostatnio widziałem jednego użytkownika, co wystawiał na aukcji dla WOŚP wyszydełkowaną maskotkę, więc postawiłem zrobić to samo.

Gdyby komuś się spodobała i jednocześnie chciał wesprzeć WOŚP, to do wylicytowana jest wyszydełkowana przeze mnie krówka w kształcie donuta! ʕ
Kocurszitee - Siema!
Ostatnio widziałem jednego użytkownika, co wystawiał na aukcji d...

źródło: IMG_20240124_130923

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, Mirki i Mirabelki z #gdansk #sopot Dziś mam dla Was opowieść, która brzmi jak z bajki, ale zapewniam Was – każde słowo jest prawdą!

Oto *Bajeczny Brelok Szczęścia*, który odkryłem na giełdzie staroci. Wydawał się zwyczajny – 49 kratek, 6 kulek – ale ma w sobie coś magicznego.

Dzień po tym, jak ten brelok stał się moim, potrząsnąłem nim i wylosowałem 6 liczb. Nie uwierzycie, ale w następnym
PanKluczyk - Cześć, Mirki i Mirabelki z #gdansk #sopot Dziś mam dla Was opowieść, któ...

źródło: FullSizeRender

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brałem udział w każdym jednym rozdajo od użytkownika @Palexpres i w końcu trafiła się wygrana w którą to nigdy nie wierzyłem. Pamiętajcie że fortuna sprzyja odważn... cierpliwym. Jakoś tak to leciało :)
  • Odpowiedz
I co, udało się Wam znaleźć Wasze eldorado w IT? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bo jeśli tak, to wypadałoby wiedzieć, jak tę fortunę dobrze zagospodarować. Może Wam w tym pomóc książka JL Collinsa "Krok po kroku. O wolności finansowej i dostatnim, spełnionym życiu" w ramach naszej współpracy z portalem wwww.maklerska.pl.

...którą - cóż za zbieg okoliczności! - możecie wygrać w naszym #rozdajo ( ͡°(
justjoin_it - I co, udało się Wam znaleźć Wasze eldorado w IT? ( ͡º ͜ʖ͡º) 

Bo jeśli ...

źródło: Konkurs_WY_v2 (1)

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justjoin_it:
Znaleźć eldorado w branży IT to jak znale skrzynię skarbów w dżungli.

To nie jest coś, co przychodzi łatwo. Trzeba wędrować przez gęste zarośla, walczyć z dzikimi zwierzętami i przemierzać niebezpieczne rzeki.

Ale jeśli uda ci się znaleźć skrzynię, czeka na ciebie
  • Odpowiedz
Z przyjemnością chciałabym poinformować, że #rozdajo z poprzedniego wpisy wygrał mireczek @gordoniss ʕʔ Gratuluję wygranej i zapraszam na pv w celu ustalenia szczegółów.
Druga informacja, sporo osób pytało o pingwinki, generalnie to zrobiłam kiedyś 4 sztuki. xD Szary leci do naszego zwycięzcy, czarny jest do wylicytowania tutaj, a różowy i niebieski są do nabycia za 55zł/sztuka + kw. ʕ
tiofen - Z przyjemnością chciałabym poinformować, że #rozdajo z poprzedniego wpisy wy...

źródło: IMG20240123200334

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mrowka_w_swiecie: przykro mi ale jeden mireczek Cię uprzedził i oba są już zaklepane ( ͡° ʖ̯ ͡°) mogę sobie zapisać Twój nick i się odezwę, jak będę mieć czas na kolejnego
  • Odpowiedz
@zgarnijpremie: Rozwój nowych technologii związanych z obrotem gotówki niesie ze sobą wiele korzyści, ale również i nowych zagrożeń. Warto zebrać najnowsze metody pracy oszustów, posegregować je i przestawić w sposób łatwy i przejrzysty, tak by jak najwięcej z nas było świadomych, aktualnych zagrożeń w świecie finansów.
  • Odpowiedz
Jakich treści chciałbyś/chciałabyś więcej na naszym profilu?


@zgarnijpremie: Więcej różnorodności. Rozumiem, że wasz opus magnum to wszystko związane z bankowością, ale może warto rozszerzyć to o operatorów komórkowych. Jest ich dużo i też potrafią dawać świetne promocje, co przyczynia się do oszczędzania. Dobrym przykładem jest obecna promocja NJU mobile, 3 miesiące za darmo.

https://www.njumobile.pl/oferta/przenies-numer-do-nju
  • Odpowiedz