Wpis z mikrobloga

Cześć,

kupiłem na aliexpress takie gniazdko (wtyczkę, złączkę), można sterować zdalnie zasilaniem, ale nie wiedziałem, że trzeba wykupić subskrypcję, żeby liczyło zużycie prądu (można instalować local tuya, ale nie mam czasu na zabawę w #!$%@?). Wtyczka bez opakowania, bo oczywiście wyrzuciłem i raz wpięta - wersja 16A. Znacie zasady, zielonki nie biorą udziału w zabawie. Tu macie aukcję, gdzie to kupiłem: LINK #rozdajo PS> Zapmniałem dopisać, że zabawa trwa dzisiaj do 20:00 - wysyłka wyłącznie do paczkomatu.
p.....d - Cześć,

kupiłem na aliexpress takie gniazdko (wtyczkę, złączkę), można ster...

źródło: wtyczka

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@DoBiedryIdeAlboNieIde: Próbowałem w aplikacji Tuya i nie potrafię sobie z tym poradzić, olałem temat, jak zażyczyło sobie 7 zł miesięcznie za zliczanie zużycia energii, kupiłem zwykły licznik pod wtyczkę, bo chciałem zobaczyć ile za klimatyzację płacę :)
  • Odpowiedz
@PieknyWojciech: nie mam pewności, czy paliwoda nam tu pomoże ( ͡º ͜ʖ͡º) Tuya Smart, ale jak wspomniałem: istnieje duże prawdopodobieństwo, że zwyczajnie tego nie ogarniam. Bardzo Wam wszystkim dziękuję, że chcecie mi pomóc podpowiadając aplikacje, jakich powinienem użyć, ale słowo się rzekło i godnym jest przekazać tę zabawkę komuś, kto jednak jest nieco bardziej ogarnięty w tym temacie.
  • Odpowiedz
  • 0
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @Komar_OKS

Liczba zakwalifikowanych osób: 84
Szansa na wygraną: 1.19%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 11 marca 2024 - 20:02:54.

@poliszbojfrend pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz
  • 0
@poliszbojfrend kup takie które ma w środku ESP8266 lub ESP32 coś jak Gosund SP111 z polską darmową aplikacją SUPLA zrobioną przez jednego z mirków. Tam masz sterowanie i pomiary za darmo i wszystko open source
  • Odpowiedz