Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Jakie blotniki lepsze do mtb 29” wedlug was? Zalezy mi na dobrej ochronie podczas jazdy po miescie w deszczu - donezdzam na treningi/do pracy a w weekendy robie wypad w teren - tam nie potrzebuje ochrony:)
1. SKS Veloflexx
2. SKS X-Blade II + Shockblade II Dajcie znac do myslicie! #rower #rowery #rowerujzwykopem #rowerowywroclaw #mtb #gravel
1. SKS Veloflexx
2. SKS X-Blade II + Shockblade II Dajcie znac do myslicie! #rower #rowery #rowerujzwykopem #rowerowywroclaw #mtb #gravel
@daerro: Używałem obydwu. Na dojazdy do pracy lepszy veloflex. Tylko w terenie bedzie sie zapychał. Drugi zestaw to typo w teren. Daje tyle ze błoto nie leci na twarz i tyłek w miarę suchy:)
Zobacz sobie jeszcze SKD mudrocker. Używam teraz z tylu. Lepiej chroni niż shockblade i sie nie zapycha
636 690 + 22 = 636 712
Trochę zbłądziłem na trasie
#rower #rowerujzwykopem #rowerowyrownik
#rowerowyrownik
Trochę zbłądziłem na trasie
#rower #rowerujzwykopem #rowerowyrownik
#rowerowyrownik
źródło: comment_1601397417AfcGaqF8AfkffUXWUewMmu.jpg
Pobierz- 19
Nie polecam klocków żywicznych w góry, do tego tylko z przodu i dużo zjeżdżania po bambulcach ¯\_(ツ)_/¯
W najcieńszym miejscu ok. 0,35 mm.
#rower #serwisrowerowy #gory #rowerujzwykopem
W najcieńszym miejscu ok. 0,35 mm.
#rower #serwisrowerowy #gory #rowerujzwykopem
źródło: comment_1597944190U2yMtZiVpWiQzZykbkDZad.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 0
@leniuchowanie: wiesz... to by był już trochę przerost formy nad treścią :) Pierwszy raz pojechałem w góry i myślę, że tym rowerem będzie tylko jeszcze jeden. "Tym", tzn. Wagantem z 1983 ;) Tarczówki wrzuciłem będąc poirytowanym na V-brake-i mające być dużo lepsze od zwykłych U-Romet. Tarczówki to jakiś podstawowy zestaw Siemano i na przód musi wystarczyć. Na tyle jeszcze U-Romet, ale powędrują tarczówki od Tektro.
Dzisiaj pędzę do #pracbaza na rowerku.
Jak przyjemnie się jedzie o 6 rano (。◕‿‿◕。)
#rower #rowerujzwykopem #dziendobry
Jak przyjemnie się jedzie o 6 rano (。◕‿‿◕。)
#rower #rowerujzwykopem #dziendobry
źródło: comment_159193498747ZnoHCOhk2EQs1rasNVIJ.jpg
PobierzWspaniała trasa!
Pękło pierwsze 50km na nowym rowerze w sezonie.
#rowerowyrownik #rower #legnica #lubin #rowerujzwykopem
Pękło pierwsze 50km na nowym rowerze w sezonie.
#rowerowyrownik #rower #legnica #lubin #rowerujzwykopem
źródło: comment_1591886023vv4j5NpqVzKZwRviAfnl85.jpg
Pobierz- 3
@dudi-dudi: Jak widzę to siodełko (mam bardzo podobne) to już na sam widok drętwieje mi prostata xD
#rowerujzwykopem #rower
Chyba nie ma zjawiska atmosferycznego które by mnje nie spotkało :( deszcz, wiatr, BURZA, GRAD
Chyba nie ma zjawiska atmosferycznego które by mnje nie spotkało :( deszcz, wiatr, BURZA, GRAD
źródło: comment_1588439089M8P0j3dxv36jJ3Sy9kF2ch.jpg
PobierzFajna trasa, już nie pierwsza setka w tym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowerowetrojmiasto #rowerujzwykopem
#rower #rowerowetrojmiasto #rowerujzwykopem
źródło: comment_EKmCeWz8kBWjfOlPINxB4MXlpAc08rqK.jpg
Pobierz- 0
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: taka trasa, w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym jest sporo górek, chcesz masz płasko, chcesz możesz po górzystym terenie, to jest fajne w Trójmieście ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@Slacky: zdecydowanie polecam są fajne trasy. Kolejnym razem mam zamiar wybrać się z Sobieszewa w stronę Przegalina i przy Martwej Wiśle objechać. Jak jeździsz szosą, to promem przez Wisłę i dalej Stegna, Krynica Morska tam podobno też super droga.
konto usunięte via Android
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@MarianoaItaliano nawet nie jakoś mocno xD
@Muireann: No wiedziałem, nie ma żadnej katastrofy/ :D
- 1
@CrazyxDriver no i jeszcze rowerek 26x1.95
źródło: comment_Z4FIr34x44gfSmzFNsxkboooMsLahnPn.jpg
Pobierz- 0
@Zergall nie przejechałbym takiego dystansu tak to bez żadnego bólu gdybym miał coś źle ustawione oraz za nisko siodełko
Dzisiaj #krakow z pięknym słońcem, ale zimno i myślę że możemy zacząć wyliczanie przejechanych kilometrów poniżej 0 stopni rowerem.
#rower #ruszmirko #rowerujzwykopem
#rower #ruszmirko #rowerujzwykopem
źródło: comment_WzgoFfAnv2EWJXq9uF8azj5sMkSokrUu.jpg
PobierzSkąd przybyłeś do Polski, że dla ciebie to jakiekolwiek wyzwanie? Ja i jeden ziomek z pracy dojeżdżamy do niej bez względu na pogodę. Obaj glebiliśmy już przez niespodziewany brak przyczepności, ale kilka szwów na mordę i jeździmy dalej.
@Sensu_Stricto: ale wy macie silną psychikę
- 2
@powaznyczlowiek: ZAJEBIŚCIE SILNĄ
Mirki, pobiłem dzisiaj swój czas dojazdu do pracy o ponad 25 sekund zatrzymując się na 8:34:37 i czuję dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rower #rowerujzwykopem #czujdobrzeczlowiek
#rower #rowerujzwykopem #czujdobrzeczlowiek
- 5
Mirki, w koncu troche wolnego, a do twgo dotre na drugi koniec swiata (Suwalki) z rowerami:)
#rower #rowerujzwykopem
#rower #rowerujzwykopem
źródło: comment_gaiDwukbPNfrBqs2mMStchu2sR746CSk.jpg
PobierzMirki i mirkówne.
Jakie lampki rowerowe kupić? Wiem o convoy s2, ale droga. Nie chce tyle wydawać na lampkę bo mi ukradną ( ͡° ʖ̯ ͡°) juz nie raz tak mialem. chciałbym przednią i tylnią w cenie około 10$/ 35zł. Powiedzcie pls
#aliexpress #lampki #lampkiroweroweboners #zakupy #rower #rowerujzwykopem #rowery #informatyk a hehe
Jakie lampki rowerowe kupić? Wiem o convoy s2, ale droga. Nie chce tyle wydawać na lampkę bo mi ukradną ( ͡° ʖ̯ ͡°) juz nie raz tak mialem. chciałbym przednią i tylnią w cenie około 10$/ 35zł. Powiedzcie pls
#aliexpress #lampki #lampkiroweroweboners #zakupy #rower #rowerujzwykopem #rowery #informatyk a hehe
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@aro84: @maur: Dobra, to jeszcze jedno pytanie, jestem kompletnie laikiem jeśli chodzi o elektronikę, dużo jeżdżę na rowerze i w nocy zazwyczaj używałem jakichś tanich lampek, póki co nie mam żadnej bo wszystkie albo pogubiłem albo sie popsuły.
Jednak czym więcej czytam o tych wszystkich światełkach coraz bardziej mnie to przerasta, jakieś pasty, modyfikacje, nie wiadomo co jeszcze, mam się tym przejmować? Jestem osobą która chce mieć tylko
Jednak czym więcej czytam o tych wszystkich światełkach coraz bardziej mnie to przerasta, jakieś pasty, modyfikacje, nie wiadomo co jeszcze, mam się tym przejmować? Jestem osobą która chce mieć tylko
#rowery #rowerujzwykopem #steelframes #niemoje
http://allegro.pl/stary-rower-antyk-licytacja-bcm-tylko-odbior-osob-i5288768678.html
Myślę, że lokalizacja jest warta podkreślenia: Raków
http://allegro.pl/stary-rower-antyk-licytacja-bcm-tylko-odbior-osob-i5288768678.html
Myślę, że lokalizacja jest warta podkreślenia: Raków
źródło: comment_Brwdjk9yPVikLWtroigfruWC5gHjU04T.jpg
Pobierz




















Dzisiaj spontanicznie postanowilem sprawdzic się, czy jakiś mały dystans przejadę i pomimo 30 stopni było ok. Pojechałem na wujowym miejskim rowerze (ha tfu), ale musialem go w trakcie zmienić na inny, bo przerzutki
źródło: signal-2026-06-20-180348
Pobierz