Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sumując wszystkie godziny w grze ze wszystkich platform #ps4 i #pc będzie to ok. 600 godzin. Tak mnie fabuła wciągnęła, że postanowiłem pograć w multiplayer. No i niestety, po roku czasu żadnej nowej zawartości do trybu online. Tryb sieciowy zapowiadał się bardzo interesująco, który mógłby być niezłym konkurentem dla GTA Online. Lecz niestety, tak nie wyszło. Za 3 dni szykuje się piękny pogrzeb trybu online, eh... ( ͡
Pan_Oski - Sumując wszystkie godziny w grze ze wszystkich platform #ps4 i #pc będzie ...

źródło: comment_1657481988ui6qTCBVYqNBaXSlmJFZUY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@graycoast: nie oglądałem tego co wrzucił na yt, więc nie wiem czy o tym mówi w filmie - odwiedziłem kiedyś tę Oak Alley Plantation, która jest na miniaturce właśnie i zapamiętałem, że w barakach dla niewolników leciała reklama jakiegoś współczesnego producenta cukru, zaczynająca się od "It all started on a plantation like this one" xD jeszcze brakowało żeby powoływali się na tradycyjne od lat sposoby uprawy i zbioru trzciny xD
  • Odpowiedz
Kupiłem Red Dead Redemption 2 na promocji na steamie i chciałem sobie przetestować działanie gry na moim nowym komputerze (i5 10400, gtx 1660 ti, 16 GB ram 3200 mhz, płyta główna z chipsetem 560, dzięki czemu ram działa w 3200 mhz).

Ustawiłem sobie detale na ultra (przesunąłem najbardziej w prawo pasek "Poziom ustawień jakości" który wszystko automatycznie ustawia, chociaż widziałem, że i tak kilka opcji było ustawionych na poziomie wysokim, a nie ultra)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa Myślę że na medium luźno wyciągniesz 60+ klatek, byle wyłączyć vsync, msaa i tego typu pierdoły. Miłej gry życzę i być może do zobaczenia na prerii ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@maciorqa Trochę potestowalem, mimo mniejszej ilości czasu i powiem Ci, że jestem bardzo zadowolony. Zero problemów z Hitmanem 2, Horizon Zero Dawn, AC Origins itd. Ogólnie rzecz biorąc na razie nic nie sprawiło kłopotu karcie.

Red Dead Redemption 2 kupuję w czwartek, bo rusza Summer Sale, więc będę mógł powiedzieć co i jak, ale DLSS to magia, w takim HZD z 90 fps podskoczyło do 120 klatek i płynność jest niesamowita.
  • Odpowiedz
Pytanie do tych co mają tą edycję #reddeadredemption2, czy w bibliotece #ps4 macie ta zawartość? I jak macie ja zainstalowaną to jest to pokazane? Bo u mnie nie ma tych rzeczy w grze a w bibliotece tego nie widać, a ostatni raz jak grałem to bylo, nie wiem co się stało, chyba tego się nie dało usunąć czy coś
#gry #rdr2 #ps4
m.....a - Pytanie do tych co mają tą edycję #reddeadredemption2, czy w bibliotece #ps...

źródło: comment_1652600050obeNhQnAgWuEEYRV3uT2kW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@monster-erni dzięki, udało mi się znaleźć, wystarczyło, że się rozwinie kartę gry i na dole są dodatki do instalacji, kiedyś miałem to osobno w bibliotece ale teraz nie mam, nie wiem czemu
  • Odpowiedz
Szukam gier z mocną fabułą. Co rozumiem przez mocną fabułę?
- RDR 2
- TLOU 2
- Detroit: BH

Coś jeszcze ciekawego na PS4?
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reddeadredemption2 #rdr2

Dobrze rozumiem, że wersja Ultimate zawiera jakieś dodatki do trybu Online, więc jeśli się NIE planuje grać w sieci to nie ma sensu tego kupować? I że jak się kupi RDR2 to wersja Online jest i tak odrębnym produktem, który się kupuje osobno (czyli nie tak jak w przypadku GTA V gdzie Online jest już w tym)?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hubert19: ok, czyli kupując Ultimate mam wersję fabularną, wersję online + dodatki do online i coś tam do fabuły.

Na Steam jest promka i obie wersje to różnica 25 złotych więc się zastanawiałem czy się opłaca dopłacać czy zlać, wychodzi na to że w sumie można dołożyć.
  • Odpowiedz
Witam, mam takiego dziwnego buga w RDR2 a nawet dwa, pierwszy to podczas zachodu lub wschodu słońca, robi się w sekundę jasno lub ciemno w zależności od tego czy jest wschód czy zachód, ale nie ma łagodnego przejścia tylko normalnie podczas zachodu jakby ktoś nagle zgasił światło w pokoju i jest noc, a drugi to podczas patrzenia na cokolwiek na krawędziach ekranu cienie migotają. Jeśli ktoś miał ten problem to proszę o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam jakie macie temperatury procka podczas grania w RDR2? Napiszcie procesor chlodzenie ustawienia na jakich gracie i rozdzielczość. Ja mam od 68 do 78 dochodzi i wydaje mi sie ze nie sa one normalne. Chlodzenie to noctua nh d15, procesor i7 10700k pasta thermal kryount grizzly, gram na ultra i wysokie z dlss, a gdy wlaczylem skalowanie na 1,25 to mam 60-70fps ale nwm jakie temperatury, w kazdym razie gra mi sie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PawelMPL: 78 stopni nie jest normalne? procek może pracować i do 95stopni tyle, że będzie throttling :) co do temperatur wystarczy wpisać w google frazę "RDR2 temperatures on *" pod * wstaw CPU i GPU :)
  • Odpowiedz
Zobaczymy czy to naprawdę takie dobre jak mówią wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MARClN: Gra dobra ale przehypowana. Dopóki robisz podczas misji to co rozkazuje gra i jedziesz na szynach to jest git.
  • Odpowiedz
@iPawen ja jej nigdy nie znalazłem. Taki Atlus w persona 5 pokazuje czas przy zapisie. Nalezy również dodac, ze nie dotykanie pada przez jakis czas wstrzymuje odliczanie. Np idziesz siku, a nie mozna w pauze.
Innych to chyba przerasta
  • Odpowiedz