Wpis z mikrobloga

@boguslaw_licencyjny: Powiem Ci, że grałem pierwszy raz jesienią 2020 roku i teraz sporo wątków nie pamiętam. Oczywiście, końcówkę jak najbardziej, bo mnie rozłożyła emocjonalnie jak żadna inna gra, ale poboczne misje i te mniej ważne sprawiają frajdę równie mocno jak za pierwszym razem. Ponadto 1 raz grałem na zupełnym defaulcie, a teraz mam dużo modów + reshade, co kompletnie mi wyniosło rozgrywkę na inny poziom imersji. Stary chłop, a cieszę się
@loungemacher_: ja z modami nie grałem w to, ale robiłem 3 podejścia... za pierwszym razem przeszedłem tak o - po prostu, za drugim stwierdziłem "dobra to teraz gramy na niskim honorze" - nie udało się, po prostu nie umiałem w niektórych sytuacjach źle postępować. za 3 razem pyknąłem 100%. polecam
@boguslaw_licencyjny: Miałem na tego replaya plan aby grać na niskim honorze....wyszło tak jak u Ciebie. Czasem jak coś mnie #!$%@? IRL to sobie kogoś #!$%@?ę na prerii czy coś, ale w stosunku do członków obozu itp... no nie da się. ! Oczywiście mówię poza Micah, bo z nim jadę z #!$%@?ą przy każdej okazji, chociaż nawet ten #!$%@? ma w sobie "coś", na pewno jest "jakiś", mimo bycia #!$%@?.
@boguslaw_licencyjny: a mody polecam, te imersyjne. ja mam teraz wgrane np. basic needs, dodające trochę smaczków czyli jedzenie, spanie i sikanie xD ale zrobione są fajnie, tak że raz za czas to robisz i urozmaica rozgrywkę, a nie wkurza + można sobie zmieniać wartości też jak ktoś chce