Wpis z mikrobloga

@gracilis ja grałem w fabułę na ps4 chwilę po premierze. Kiedy skończyłem była pustka, zacząłem więc w online. Potem długa przerwa i ostatnio wróciłem, ale nie robie nic konkretnego. Od tak jeżdżę, poluję, pomagam innym
@gracilis: z kazdym kolejnym gameplayem ta gra tracila w moich oczach. Gra zrobiona pod debili gdzie niby masz taka swobode a kazda misja jest tak oskryptowana ze zrob cokolwiek inaczej to od razu masz szary ekran. Totalnie pomijam najbardziej glupi system honoru jaki widziałem w grach czy policje rodem z cyberpunka
@MyScooter: Niestety musze się z tym zgodzić. Motyw misji z przerzucaniem gnoju u jednego z rewolwerowców. Postanowiłem zastrzelić go na samym początku i zrobić zdjęcie. Pojawił się szary ekran i wczytał zapis po czym gadałem z nim chwilę i koniec końców niczego się nie dowiedziałem, ale i tak musiałem go zastrzelić. Ta krótka rozmowa i tak nie miał żadnego znaczenia. Czuć, że gra jest oskryptowana, ale jeszcze tak bardzo mi to
@gracilis: za pierwszym razem też się świetnie bawiłem, w kolejnych podejściach kiedy próbujesz zrobić rzeczy inaczej po prostu się dowiadujesz, że nie masz za bardzo jak. Mógłbym też o wielu innych rzeczach pisać no ale to nie teraz czas na to :D baw się dobrze grając w to po praz pierwszy :D