Dziś światowy dzień bez telefonu komórkowego.
Słucham sobie radia i prowadzący mówią jak to ludzie są w dzisiejszych czasach uzależnieni od komórek i że bardzo dobrze że jest taki dzień i każdy z nas taki dzień powinien obchodzić itd.
Skończyli swój wywód i prowadzący krzyczy żeby szybko wysyłać SMS aby wziąć udział w dzisiejszym konkursie ;D
#radio #telefony
Słucham sobie radia i prowadzący mówią jak to ludzie są w dzisiejszych czasach uzależnieni od komórek i że bardzo dobrze że jest taki dzień i każdy z nas taki dzień powinien obchodzić itd.
Skończyli swój wywód i prowadzący krzyczy żeby szybko wysyłać SMS aby wziąć udział w dzisiejszym konkursie ;D
#radio #telefony




















![M.....n - [ #radio #samochody #caraudio ]
Mam takie radio mirki (tak wiem że chiniol...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_YVvahErxsAtmmvzcUMnW67D9YBkgLJZ7,w400.jpg)







#radio #muzyka #elektronika
źródło: comment_aDAQOGMZmw8wuNfDVKnVZnLolT5agwm7.jpg
PobierzGałka głośności jest po lewej stronie, byś miał ją blisko kierownicy. Jest duża, byś mógł ją łatwo namierzyć na ślepo, nie odrywając wzroku od drogi.
Mój pioneer też jest taki sam - z dużą gałką głośności po lewej stronie.