Czemu te wszystkie radia samochodowe są robione pod jedno kopyto? Przejrzałem 30 stron na alledrogo i każde radio takie same: z wyłupiastą gałką od głośności po lewej stronie. Przyzwyczaiłem się do swojego pioneera i bym go nie zmieniał, ale brakuje mi wejścia USB. Produkują jeszcze jakieś nowe radia podobne do mojego bez tej ogromnej gały od głośności?

#radio #muzyka #elektronika
KYK_ - Czemu te wszystkie radia samochodowe są robione pod jedno kopyto? Przejrzałem ...

źródło: comment_aDAQOGMZmw8wuNfDVKnVZnLolT5agwm7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KYK_: No ale w czym problem? Ergonomia kolego, ergonomia :)

Gałka głośności jest po lewej stronie, byś miał ją blisko kierownicy. Jest duża, byś mógł ją łatwo namierzyć na ślepo, nie odrywając wzroku od drogi.

Mój pioneer też jest taki sam - z dużą gałką głośności po lewej stronie.
  • Odpowiedz
Dziś światowy dzień bez telefonu komórkowego.

Słucham sobie radia i prowadzący mówią jak to ludzie są w dzisiejszych czasach uzależnieni od komórek i że bardzo dobrze że jest taki dzień i każdy z nas taki dzień powinien obchodzić itd.

Skończyli swój wywód i prowadzący krzyczy żeby szybko wysyłać SMS aby wziąć udział w dzisiejszym konkursie ;D

#radio #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakie radio internetowe polecicie żeby posłuchać w pracy? najlepiej jakieś downtempo, chill, lounge

#radio #muzyka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #pytaniedoeksperta #radio

Tak mi wpadło jakiś czas temu. Jadę sobie z kumplem na rowerach i słabo się rozmawia. Wpadłem na pomysł żeby skonstruować komunikator działający po radio w uchu co by można pogadać jak wiatr i odległość przeszkadzają w rozmowie. Można by założyć bluetooth headset + komórka ale to znowu dużo $.

Czy można takie radio w postaci słuchawek na głowie kupić w miarę tanio?
Gryzzli - #pytanie #pytaniedoeksperta #radio 

Tak mi wpadło jakiś czas temu. Jadę so...

źródło: comment_i1ikC54rXDpZkEiBWwiLHLqHwrA8OG4X.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawieJakBordo: Niezłe dla kogoś kto ma zbędne minuty na komórce. Zabawa polega na tym żeby to było coś w stylu słuchawki + radiostacja albo walkie talkie na głowę. Nie wiem jak to nazwać.
  • Odpowiedz
@wbielak: Skoro za porównywalne kwoty można mieć czulszy skaner, co prawda z mniejszym pasmem skanowania, ale z lepszą odbieralnością? Na kartę z SDR wyda do 100 zł, potem kupowanie anteny, jakieś docinanie, przejściówki, po co? Na skaner wyda nieco więcej, trochę ponad 200 zł dostanie już Intek AR-109, do tego Dipol za 15 zł zbudowany własnoręcznie i już ma idealny zasięg na kilkadziesiąt kilometrów. Lotnictwo, służby, ACARS, przechwytywanie obrazów z
  • Odpowiedz
[ #radio #samochody #caraudio ]

Mam takie radio mirki (tak wiem że chiniol, ale to nie do mnie) i jest z nim pewien problem. Jak je kupowałem to u kolesia w aucie działało normalnie a w moim czy od kogoś innego po podłączeniu zasilania świeci przez pare sekund na niebiesko i gaśnie. Czasem też załączy sie na jakieś 5 minut i znowu się wyłącza. Co może
M.....n - [ #radio #samochody #caraudio ]

Mam takie radio mirki (tak wiem że chiniol...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś samolot się wyj*bał, 3 osoby zginęły i aż RMF musiał zrobić specjalne wydanie faktów o 17:27 :| Who cares? Kilkakrotnie więcej osób dziennie ginie na ulicach w wypadkach samochodów i jakoś nikt specjalnych wydań wiadomości nie robi...

#gorzkiezale #radio #rmffm #wypadek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach