@ango199169: Źródłem co do Crasha to po prostu film promujący PS4 gdzie po prostu go widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do MediEvila gdzieś można było zobaczyć z rok temu concept-arty no i najważniejsze - Playstaysion All-Stars. Samo wprowadzenie kościeja do gry oznacza że coś tam pomału przepychają.
  • Odpowiedz
Jakby komuś gdzieś zalegały w piwnicach, strychach czy na półkach jakieś stare i niepotrzebne magazyny konsolowe z czasów pierwszego PlayStation - PSX Extreme, Neo Plus, PSX Fan, PlayerStation Plus czy Oficjalny PlayStation Magazyn to z miłą chęcią przygarnę :) Nieraz takie rzeczy lubią się plątać, a mi by się przydały na stronkę. Chciałem zrobić bazę recenzji i ocen gier na PSX z polskich magazynów. Zalążek już jest http://strefapsx.pl/wykaz-recenzji-ocen-psx-extreme/ , ale chciałem to
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Posiadam z 30 numerow "Play! Wszystko gra!" I tez wiele innych czasopism z tamtych czasow, juz nie pamietam jakich. Jak bede w PL to zagladne do szafy:)
  • Odpowiedz
chciałem pograć sobie trochę na #ps2 ale mam dość storaną płytę jednej z gier. W necie znalezienie i szybkie ściągniecie jej graniczy z cudem, bo jest dość mało znana. Do tej pory jak sobie jakąś gierkę wypalałem, to miała ona postać pliku .iso - imgburn i pięć min później już młóciłem, ale ta gierka nie ma obrazu lecz pliki (pic). Podpowie mi ktoś jak to nagrać, żeby banglało? Dziś niedziela,
Denyero - chciałem pograć sobie trochę na #ps2 ale mam dość storaną płytę jednej z gi...

źródło: comment_VrojaAMhSleSrLY7dB2Z98q40nB3cSql.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzywy_banan: @Lumpart:

Pierwszy prototyp konsoli został zaprezentowany w 1991 roku. Nosił nazwę Playstation X, skąd wziął się skrót PSX. Był on używany, mimo że konsola ostatecznie, przed premierą 3 grudnia 1994 roku, zmieniła nazwę na PlayStation.
  • Odpowiedz
@janushek: kupujesz sloty, a nie cała grę. Może się okazać, że dostaniesz bana gry albo konsoli, więc nie polecam. Mam nadzieję, że pomoglem, bo przecież nie chcemy tu drugiej elektrody co nie?
  • Odpowiedz
kisne z was i z waszych padów które się od razu r-----------ą jak spadną na ziemię albo "mam pada 2 lata nic dziwnego że sie popsuł i nie łączy" XD mózg ci sie popsuł XD jedyny prawilny pad, mam 2 takie ponad 15 letnie, i do konsoli i do pcta, są nie do r--------a a ty co nowy pad w media markt za 130 zł bo się popsuł poprzedni? XD

#psx
szczekacz666 - kisne z was i z waszych padów które się od razu r-----------ą jak spad...

źródło: comment_B8hzJAApWf2XT9Y7OCUmHb1tgLuAD9XA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gimbynieznajo #psx #playstation

Mirasy, kupiłem PSX za kilka dych z 2 padami i chciałbym pograć trochę z różowym bo nigdy nie grała na playstation. Jakie gry na 2 pady polecacie?

Jak na razie myślałem o:
- Crash
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś do sprzedania/oddania Playstation w wersji SCPH-5502? (lub dowolnej innej pod warunkiem, że ma Expansion port (ten duży port nigdy do niczego nie używany) i sprawny laser).
Posiadam PSOne, ale ono niestety nie ma wyjścia równoległego co uniemożliwia mi wpięcie swojego roma i odpalania własnego kodu (bez psucia konsoli).
Piszę własny emulator i wiele rzeczy jest do przetestowania. Kod z karty rozszerzeń odpalany jest niemal natychmiastowo co umożliwia szybkie sprawdzanie kodu.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gummy: Jeżeli masz PS2 Fat to odczytasz kartę na konsoli (w GUI czy uLaunchELF). PS2 Slim nie wykrywa nieoryginalnych kart (odczytuje jej ID i gdy widzi, że nie jest oryginalna to przestaje się z nią komunikować).
Jeżeli dobrze pamiętam w trybie PS1 (gdy odpalisz grę PS1 z płyty) to gry normalnie widzą nieoryginalne karty.
  • Odpowiedz
@nilhir: AI sondy zgodziło się na lot pod warunkiem, że będzie mogła grać w Tekkena. Projektanci jej to zapewnili, ale pod warunkiem wcześniejszego zrobienia zdjęć. Później może odlecieć wolna i grać do spadku zasilania :)
  • Odpowiedz