via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Trochę kisnę, że ludzie tak bardzo pragną zagrać w RE2 REMAKE nie znając innych gier z tej serii. Przecież takie RE7 póki co to zjada dupą to demo.

A jeśli chodzi o sam efekt "nostalgiczny" to przecież jest REmake, który jest bardzo świetną grą, którą przeszedłem chyba ze 100 razy, polecam. Zwłaszcza, że jest bardziej zbliżona do starego stylu Residentów.

Piszę to też dlatego bo miałem dziś rozmowę ze znajomym, który znał
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj dokończyłem dzieła, które sobie ustaliłem 2 dni temu, czyli licencje od B do I-A na złoto w Gran Turismo 2. S License w drodze, choć już kiedyś mi się udało ją zrobić abusując opcję zapisu na emulatorze (zapisać można w każdej sekundzie). Tym razem spróbuję na czysto.

Sterowanie klawiaturą, więc aż tak łatwo nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gimbynieznajo #gry #granturismo
Amasugiru - Dzisiaj dokończyłem dzieła, które sobie ustaliłem 2 dni temu, czyli licen...

źródło: comment_mvCDPeZvtCz4WMIqwTtBAXiXeNQjcEIa.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam gry strategicznej prawdopodobnie wydanej na pierwsze playstation (lub na starsze konsole, grałem w nią na telewizorze) pamiętam tylko tyle że sterowało się pojazdami jednego koloru i było trzeba zniszczyć pojazdy drugiego koloru, w grze raczej nie było piechoty, akcja działa się na dość dużych mapach. Tylko tyle pamiętam :( #gry #staregry #retrogaming #szukamgry #strategie #playstation #psx
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeszedłem Metal Gear Solid na #psx po raz pierwszy. Zakończenie z Meryl.
Mimo iż nie lubię skradanek, przypadła mi do gustu (tylko te strzelanie xD)
Już niedługo zabieram się za drugą część
#mgs
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
hejka. ma ktoś może schowaną gdzieś na dnie szuflady kartę pamięci do PSX i jej nie potrzebuje? :))) chętnie odkupie za jakąś niedużą kwotę. interesuje mnie odbiór osobisty w #szczecin #psx
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może któryś z Mireczków byłby mi w stanie pomóc (,)
Poszukuję gry na psx, ale niewiele pamiętam. Rzeczą charakterystyczną, był taki jakby, aztecki świat, albo dżungla? W każdym razie, jakaś dzicz. Główną postacią był mężczyzna i co najbardziej wbiło mi się w pamięć - zbierało się buty xD Niestety nie wiem w jakim celu.
Była to raczej gra zręcznościowa, dużo skakania, platformy, pułapki, ukryte miejsca. Wydaję mi się,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatunek: Akcja , Sandbox , Gangsterska
Producent:DMA Design
Opis: Akcja gry toczy się w trzech wielkich amerykańskich metropoliach: Miami (Vice City), Nowy Jork (Liberty City) oraz San Francisco (San Andreas), gdzie naszym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych zadań zlecanych przez mafijnych bossów. Początkowo są to proste misje, kradzieże samochodów, itp. lecz stopniowo w miarę gdy będziemy posiadać zasobniejszy portfel oraz większy prestiż stopień trudności zadań będzie rósł,
Bekon2000 - 11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatune...

źródło: comment_1yUmbPP2HHL59FZN77QuG48EMd2aIhQ4.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bekon2000: ale to była świetna gra. W dodatku ten tytuł Grand Theft Auto miał sens, bo by przejść do następnej planszy, trzeba było po prostu zabrać hajs i można było kraść samochody i je opylać w porcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz