Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Przy okazji premiery Resident Evil 2 Remake przypominam najbardziej stresujący moment w pierwotnej grze.
A już najgorzej jak niekiedy wyskoczył zombie.
Kto się bał tego co będzie za drzwiami daje plusa!
#psx #ps4 #konsole #residentevil #residentevil2
A już najgorzej jak niekiedy wyskoczył zombie.
Kto się bał tego co będzie za drzwiami daje plusa!
#psx #ps4 #konsole #residentevil #residentevil2
źródło: comment_ScY7WJBPyv6txanRPtYVnxU81ZvgGeJv.jpg
PobierzTrochę kisnę, że ludzie tak bardzo pragną zagrać w RE2 REMAKE nie znając innych gier z tej serii. Przecież takie RE7 póki co to zjada dupą to demo.
A jeśli chodzi o sam efekt "nostalgiczny" to przecież jest REmake, który jest bardzo świetną grą, którą przeszedłem chyba ze 100 razy, polecam. Zwłaszcza, że jest bardziej zbliżona do starego stylu Residentów.
Piszę to też dlatego bo miałem dziś rozmowę ze znajomym, który znał
A jeśli chodzi o sam efekt "nostalgiczny" to przecież jest REmake, który jest bardzo świetną grą, którą przeszedłem chyba ze 100 razy, polecam. Zwłaszcza, że jest bardziej zbliżona do starego stylu Residentów.
Piszę to też dlatego bo miałem dziś rozmowę ze znajomym, który znał
Jak obecnie wygląda sytuacja PlayStation Classic? Powstało już jakieś sensowne CFW czy nadal tylko ten patent z RetroArch?
#playstation #psx #retrogaming #staregry #emulacja #gry
#playstation #psx #retrogaming #staregry #emulacja #gry
@czlowiek1988: Cena już tak bardzo poszła w dół, że warto kupić?
Eh to już 20 lat a remakeu jak nie widać tak nie ma. Można wykopać z sentymentu
Link: https://www.wykop.pl/link/4757469/jak-straszylo-sie-20-lat-temu-silent-hill-1999-psx/
#heheszki #gry #retro #psx #silenthill #90s #nostalgia #rozrywka
Link: https://www.wykop.pl/link/4757469/jak-straszylo-sie-20-lat-temu-silent-hill-1999-psx/
#heheszki #gry #retro #psx #silenthill #90s #nostalgia #rozrywka
źródło: comment_Hnqnv197dzyUeeZUBdiFeHkr8jynrPC6.jpg
Pobierz12
Jak straszyło się 20 lat temu - Silent Hill (1999) - PSX

To już dwie dekady od premiery pierwszej części kultowego Cichego Wzgórza
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
20 lat temu miał premierę Silent Hill na konsolę PSX

Tak się kiedyś straszyło...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dzisiaj dokończyłem dzieła, które sobie ustaliłem 2 dni temu, czyli licencje od B do I-A na złoto w Gran Turismo 2. S License w drodze, choć już kiedyś mi się udało ją zrobić abusując opcję zapisu na emulatorze (zapisać można w każdej sekundzie). Tym razem spróbuję na czysto.
Sterowanie klawiaturą, więc aż tak łatwo nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gimbynieznajo #gry #granturismo
Sterowanie klawiaturą, więc aż tak łatwo nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gimbynieznajo #gry #granturismo
źródło: comment_mvCDPeZvtCz4WMIqwTtBAXiXeNQjcEIa.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Szukam gry strategicznej prawdopodobnie wydanej na pierwsze playstation (lub na starsze konsole, grałem w nią na telewizorze) pamiętam tylko tyle że sterowało się pojazdami jednego koloru i było trzeba zniszczyć pojazdy drugiego koloru, w grze raczej nie było piechoty, akcja działa się na dość dużych mapach. Tylko tyle pamiętam :( #gry #staregry #retrogaming #szukamgry #strategie #playstation #psx
@SiemkaKtoPeeL: Dune?
może ta "Herzog Zwei"
- 4
@Niebezpieczny_wonsz_zecznny dej pegasusa
- 0
@Niebezpieczny_wonsz_zecznny: pewnie się da, ja używałem ePSXe for Android, potrzeba bios konsoli i rom gry, uzywałem również PlayStation Portable (emu PSP) najgorsza przeszkoda to słaby telefon i czasami sterowanie
Zajebista rada, śmiechłem XD ale przypomniał mi sie Re1 gdzie trzeba było spierdzielać do czasu aż ci zrzucą wyrzutnie rakiet z helikoptera. #psx #residentevil
źródło: comment_lf19vn6RyQktUrPAvIK2E4zRcfp6209n.jpg
PobierzGrał ktoś w tego kuraka czy tylko ja miałem tyle szczęścia? chciałem do niej wrócić ale na emulatorze nie chcę się odpalić :( #gry #staregry #retrogaming #gimbynieznajo #psx #playstation #nostalgia
źródło: comment_f6cF55pQCrRA326SlHXq8dzlG0e4kFGo.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL: Nie mam porównania, ale wspominam bardzo miło. I graficznie też mi się bardziej podoba jakoś ten styl niż takie 3D.
@SiemkaKtoPeeL:miałem to w bundlu z Amigą CD32 i Oskar&Diggers
- 1
Może któryś z Mireczków byłby mi w stanie pomóc (╯︵╰,)
Poszukuję gry na psx, ale niewiele pamiętam. Rzeczą charakterystyczną, był taki jakby, aztecki świat, albo dżungla? W każdym razie, jakaś dzicz. Główną postacią był mężczyzna i co najbardziej wbiło mi się w pamięć - zbierało się buty xD Niestety nie wiem w jakim celu.
Była to raczej gra zręcznościowa, dużo skakania, platformy, pułapki, ukryte miejsca. Wydaję mi się,
Poszukuję gry na psx, ale niewiele pamiętam. Rzeczą charakterystyczną, był taki jakby, aztecki świat, albo dżungla? W każdym razie, jakaś dzicz. Główną postacią był mężczyzna i co najbardziej wbiło mi się w pamięć - zbierało się buty xD Niestety nie wiem w jakim celu.
Była to raczej gra zręcznościowa, dużo skakania, platformy, pułapki, ukryte miejsca. Wydaję mi się,
- 234
11/100
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatunek: Akcja , Sandbox , Gangsterska
Producent:DMA Design
Opis: Akcja gry toczy się w trzech wielkich amerykańskich metropoliach: Miami (Vice City), Nowy Jork (Liberty City) oraz San Francisco (San Andreas), gdzie naszym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych zadań zlecanych przez mafijnych bossów. Początkowo są to proste misje, kradzieże samochodów, itp. lecz stopniowo w miarę gdy będziemy posiadać zasobniejszy portfel oraz większy prestiż stopień trudności zadań będzie rósł,
Grand Theft Auto 1997
Platformy: PC , PS1, Gameboy Color
Gatunek: Akcja , Sandbox , Gangsterska
Producent:DMA Design
Opis: Akcja gry toczy się w trzech wielkich amerykańskich metropoliach: Miami (Vice City), Nowy Jork (Liberty City) oraz San Francisco (San Andreas), gdzie naszym zadaniem jest wykonywanie przeróżnych zadań zlecanych przez mafijnych bossów. Początkowo są to proste misje, kradzieże samochodów, itp. lecz stopniowo w miarę gdy będziemy posiadać zasobniejszy portfel oraz większy prestiż stopień trudności zadań będzie rósł,
źródło: comment_1yUmbPP2HHL59FZN77QuG48EMd2aIhQ4.jpg
Pobierz@Bekon2000: pierwszy raz w '98 gralem na cyrixie 120Mhz, GPU 2MB, soundblaster,16MB RAM. setki godzin w tamtych czasach przegrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pamietacie? suckmyrocket? iamthelaw? buckfast ?
pamietacie? suckmyrocket? iamthelaw? buckfast ?
- 26
@Bekon2000: ale to była świetna gra. W dodatku ten tytuł Grand Theft Auto miał sens, bo by przejść do następnej planszy, trzeba było po prostu zabrać hajs i można było kraść samochody i je opylać w porcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hmmm, w której części #residentevil była scena, gdzie walczyło się z ostatnim bossem i w pewnym momencie jakiś koleś w cieniu rzuca nam granatnice? Teoretycznie było to w części pierwszej ale to nie to.
#gry #gimbynieznajo #psx #ps2
#gry #gimbynieznajo #psx #ps2
- 1
@normiknawymarciu: a wiadomo kto to rzucał?
- 1
@coolface: u Leona to mogła być ona. A u Claire? 3:46


























Chcę uruchomić Metal Gear Solid 2 na emulatorze, a wyskakuje to :
Może ktoś pomóc?
#gra #gry #msg #metalgearsolid #konami #ps2 #psx #problemypierwszegoswiata #problem
źródło: comment_v2PvaPvVcwsWYFbQbrmJmbntHltMdgIH.jpg
Pobierz