Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0
@nuka-cola: Chyba najszybsza gra z serii. Ale aż tak źle nie jest
Graliście w Hogs Of War? :D
Ja znowu wróciłem i gra się świetnie, jakoś kilka miesięcy temu uruchomiłem ją ale tylko na chwilę by sobie przypomnieć rozgrywkę ale tym razem robię kampanię i nawet się nie spodziewałem że tak miło spędzę przy niej czas :)
Ta gra r-------a worms 3d i ich następców zanim one powstały :)
Mega
Ja znowu wróciłem i gra się świetnie, jakoś kilka miesięcy temu uruchomiłem ją ale tylko na chwilę by sobie przypomnieć rozgrywkę ale tym razem robię kampanię i nawet się nie spodziewałem że tak miło spędzę przy niej czas :)
Ta gra r-------a worms 3d i ich następców zanim one powstały :)
Mega
źródło: comment_cg1VvZ609zDiprhR8Bb727kA0JReo659.jpg
Pobierz- 6
@EpicElion: to worms 3d jest ala hogs of war xD
@SiemkaKtoPeeL Bez pszesady powiem, że ze szwagrem przeświniliśmy w to ponad 1000 godzin. Najlepsze multi w jakie kiedykolwiek grałem.
Scena, która potrafiła zryć ostro beret. Silent Hill na szaraka był w moim przekonaniu najlepszym survival horrorem na tę konsolę. Ma rzecz jasna swoje minusy zwłaszcza sztywny dubbing (aktorzy podkładali swoje głosy zupełnie od niechcenia). Mimo to moja pierwsza wizyta w miasteczku Silent Hill zapadła mi mocniej w pamięci niż wszystkie w Raccoon City ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#gry #staregry #retrogaming #
#gry #staregry #retrogaming #

@CulturalEnrichmentIsNotNice: SH 1 spoko, ale jednak SH2 na zawsze w moim serduszku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#ps2 #psx #playstation
Ktoś zna jakieś stabilne źródła z oryginalnymi ISO do nagrania i grania na PSX?
Ktoś zna jakieś stabilne źródła z oryginalnymi ISO do nagrania i grania na PSX?
- 15
Dzisiejszy zakup. Totalnie spontaniczny. Przechodząc obok lombardu odruchowo rzuciłem okiem na witrynę czy przypadkiem nie mają jakiejś giereczki w dobrej cenie. Tym razem zamiast giereczki zobaczyłem tą piękność ze zdjęcia. Klasyczny PSX model SCPH-9002 za kilkadziesiąt złotych. Piękny, szary, nie pożółkły. Ryzyk fizyk. Jak nie będzie działać to przynajmniej obudowa się przyda.
Co się okazało to, że konsolka jest sprawna, jedynie przycisk od otwierania napędu się przycina.
Dobra to zanim zacznę ją
Co się okazało to, że konsolka jest sprawna, jedynie przycisk od otwierania napędu się przycina.
Dobra to zanim zacznę ją
źródło: comment_G8dNtbREOBEoHAL7EdqZVLBxMkLRyBpy.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gwarth: Ja tak spontanicznie z lombardu kupiłem kiedyś starego Xboxa, nawet nie wiem czy na pewno działa bo nie ma kabli, ale zawsze chciałem mieć tego kloca. Nawet nie do końca wiem w co mógłbym na nim pograć, ogólnie znajomi mówili mi, że jak gra wyszła na PS2 i na X'a to na klocu będzie lepsza.
Jak chcę w jakieś stare gry pograć na konsoli to odpalam PS2. W sumie
Jak chcę w jakieś stare gry pograć na konsoli to odpalam PS2. W sumie
źródło: comment_iKiGqIyCY0edXZceL8uOenIGIoO7eST4.jpg
PobierzZrobiłem sobie taki nieuwalony kolaż ze screenami moich ulubionych gier z dzieciństwa.
Graliście też w te gry, pamiętacie je? a jak nie to w co graliście? :D
Nie zmieściło się wiele fajnych gier takich jak: SWAT 4, Quake 2, Crash Bandicoot, Hercules, FlatOut 2 i pewnie kilka innych :P
#gry #staregry #retrogaming #nostalgia #pc #playstation #psx #dziecinstwo
Graliście też w te gry, pamiętacie je? a jak nie to w co graliście? :D
Nie zmieściło się wiele fajnych gier takich jak: SWAT 4, Quake 2, Crash Bandicoot, Hercules, FlatOut 2 i pewnie kilka innych :P
#gry #staregry #retrogaming #nostalgia #pc #playstation #psx #dziecinstwo
źródło: comment_2lCxQLEChwIs5LoqdSOp3bdX5qlGEZvX.jpg
Pobierz- 3
I tego zdecydowanie brakuje :c
źródło: comment_pLYrQptXyzX9TxJXKU13BuLlAJos6RuD.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL: Ale szanuję mocno za Syphon Filter, pamiętam jak za dzieciaka grałem na okrągło w demo jedynki (czemu ja wyrzuciłem moje płyty z demami (╯°□°)╯︵ ┻━┻), a później ojciec przyniósł całą trójkę... Jeśli chodzi o inne gry, to byłem strasznym fanem wszelakiej japońszczyzny - Metal Gear Solid, Final Fantasy VII, Parasite Eve 2 (Przeszedłem całego po japońsku nic nie rozumiejąc
- 37
W zeszłym tygodniu padł nowy rekord - 64 plusy!
Jestem w szoku, ale i również bardzo wdzięczny! Dzięki!
Chyba będę musiał zacząć myśleć nad jakimś //Hasztag//Rozdajo... :)
W takim razie zapraszam na kolejny odcinek #gpt - Gamingowego Przeglądu Tygodnia, w którym wybieram najważniejsze wiadomości z branży gier.
A
Jestem w szoku, ale i również bardzo wdzięczny! Dzięki!
Chyba będę musiał zacząć myśleć nad jakimś //Hasztag//Rozdajo... :)
W takim razie zapraszam na kolejny odcinek #gpt - Gamingowego Przeglądu Tygodnia, w którym wybieram najważniejsze wiadomości z branży gier.
A

@arkadikuss Jeszcze więcej tagów n-------l. Teraz nikt Ci już plusa nie da więc autorski tag niepotrzebny
- 0
@stats o, za tydzień będzie jeszcze więcej, jak sobie życzysz ;) Tylko zanim zaczniesz toczyć pianę - podaj który tag ci się nie zgadza. Bo wszystko jest zgodne z tematem.
Nigdy nie byłem fanem serii Resident Evil, zawsze wolałem grać w Silen Hill. Remake Resident Evil 2 pobudził moją fantazję do wizualizacji odświeżonej wersji pierwszej części Silent Hilla. Niestety kiedy skończyłem wizualizować zmuszony byłem do powrotu do rzeczywistości, w której nie istnieje remake pierwszego Silenta. Może kiedyś. A tymczasem pozostaje otrząsnąć się z marzeń i po prostu sięgnąć jeszcze raz po tą wspaniałą grę.
#gry #ps4 #psx
#gry #ps4 #psx

Przecież istnieje remake (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ Silent Hill: Shattered Memories
@G_Addams: może lepiej niech nie ruszają sh2, ta gra nadal jest dobra.
Zawsze jak nie miałem ochoty w nic grać to odpalałem jakąś muzykę na playstation 1, gasiłem światła w pokoju i odpalałem te efekty świetlne. Ale to było fajne :D
#playstation #psx #nostalgia #gimbynieznajo #muzyka
#playstation #psx #nostalgia #gimbynieznajo #muzyka

- 0

- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@czinczinatti: ja mam singstar pop, z tego co pamietam
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf nieee, ani sportowych nie chce ani takich.
Ale bym pograł w takiego odświeżonego Destruction Derby.
Pamiętam czas gdy miało się plejkę i ogrywało na przykład Demo One. Na jednym z nich było niegrywalne demo Destruction Derby 2 przy którym leciał ten kawałek. Co więcej można było płytę z demem wrzucić do wieży i słuchać utworów z różnych gier zapisanych w formacie CD Audio.
Taka ciekawostka: Grupa Reflections, która stworzyła tą grę jak i pierwszą jej część to Ci sami
Pamiętam czas gdy miało się plejkę i ogrywało na przykład Demo One. Na jednym z nich było niegrywalne demo Destruction Derby 2 przy którym leciał ten kawałek. Co więcej można było płytę z demem wrzucić do wieży i słuchać utworów z różnych gier zapisanych w formacie CD Audio.
Taka ciekawostka: Grupa Reflections, która stworzyła tą grę jak i pierwszą jej część to Ci sami

- 2
@troszkuschudlem: no elo
źródło: comment_wLZnF7ytcENFkQpLsIOibZjwIsXyUg44.jpg
Pobierz@troszkuschudlem Uważaj na lakier!
Jeśli ktoś gra, lub zamierza grać na telefonie z Androidem przy użyciu Dualshock 4 i chce to robić komfortowo bez input lagów, to wystarczy aplikacja "bluetooth auto connect" i ustawienie wartości Continuous Connect na 2.
Emulator PSXa Fpse nie jest w stanie zapamiętać zmapowanych przycisków, więc polecam ePSXe, który takich problemów nie ma.
#android #emulacja #psx #playstation
Emulator PSXa Fpse nie jest w stanie zapamiętać zmapowanych przycisków, więc polecam ePSXe, który takich problemów nie ma.
#android #emulacja #psx #playstation
źródło: comment_0vLUeVlT7TIdmnD36Dsqv4u5o1NrnE5k.jpg
Pobierz- 1
@Zwanek: no to możliwe że ten problem występuje tylko przy dualshockach, bo bez tej aplikacji pad się rozłącza co kilka sekund, lub zaczyna znacznie lagować
@ZdarzaSie: Znaczy pady po BT są ponoć bardziej lagujące - tak słyszałem(i okazuje się to bzdurą). Ale jak tak teraz sobie czytam, to problemy DS4 nie tyle wynikają z metody połączenia, co z tego, że tam coś "nie zgrzyta".
Z tego co znalazłem na Reddicie, pad od Plejki, bez uwzględnienia jego problemów, ma paradoksalnie mniejszego laga niż ten od Xboxa.
Inna sprawa, że opóżnienia są tak małe(16,5ms w moim przypadku),
Z tego co znalazłem na Reddicie, pad od Plejki, bez uwzględnienia jego problemów, ma paradoksalnie mniejszego laga niż ten od Xboxa.
Inna sprawa, że opóżnienia są tak małe(16,5ms w moim przypadku),
źródło: comment_o6bPzOICyZpALKnuBfS8AI8bHfTvuGdM.jpg
PobierzPamiętacie, że w grach 3D tekstury na PSXie wyglądały dziwnie - skakały. Wyglądało to trochę jakby kłóciły się o miejsce. XD Z czego to wynika od strony technologicznej? Ma ktoś jakiś tekst na ten temat?
#staregry #retrogaming #konsole #gry #psx #playstation
#staregry #retrogaming #konsole #gry #psx #playstation
źródło: comment_YzfkEA1NFbBWrJHYlRpJWGNgeTHNscIl.gif
Pobierz@goomba-pl: pewnie z tego że była ograniczona precyzja liczb zmiennoprzecinkowych
- 10
@goomba-pl: Nie chodziło czasem o to, że PSX nie liczył liczb zmiennoprzecinkowych, tylko całkowite i wtedy przez to zamiast płynnie się zmieniać to przeskakiwały te tekstury? Mogę się mylić, ale tak coś mi świta.
Dzisiaj nocka z moją najukochańszą i najlepszą grą :x
#gry #staregry #retrogaming #playstation #psx #gimbynieznajo #nostalgia
#gry #staregry #retrogaming #playstation #psx #gimbynieznajo #nostalgia
źródło: comment_yBMarKtR0OYmfQnfd9ud5FxQrt0vaidi.jpg
Pobierz- 8
@SiemkaKtoPeeL: syphon filter?
- 6
- 104
24/100
Spider-Man 2001
Platformy:PC , Nintendo 64 , Dreamcast , Playstation 1 , game boy color
Gatunek:Akcja , TPP, komiksy , superbohaterowie , marvelcomics
Producent:Gray Matter, Xatrix Entertainment
Opis:Spider-Man to dynamiczna gra zręcznościowa, w której stajemy się jednym z najsłynniejszych rysunkowych bohaterów - człowiekiem pająkiem. Akcja dzieje się w 2000 roku, gdy podczas targów naukowych zostaje skradziony najnowszy wynalazek doktora Otto Octaviusa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zdjęcia wykonane przez redakcyjnego konkurenta Petera
Spider-Man 2001
Platformy:PC , Nintendo 64 , Dreamcast , Playstation 1 , game boy color
Gatunek:Akcja , TPP, komiksy , superbohaterowie , marvelcomics
Producent:Gray Matter, Xatrix Entertainment
Opis:Spider-Man to dynamiczna gra zręcznościowa, w której stajemy się jednym z najsłynniejszych rysunkowych bohaterów - człowiekiem pająkiem. Akcja dzieje się w 2000 roku, gdy podczas targów naukowych zostaje skradziony najnowszy wynalazek doktora Otto Octaviusa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zdjęcia wykonane przez redakcyjnego konkurenta Petera
źródło: comment_NFbiH35UnkqJ4gALW2g1JmNzHRja41Z5.jpg
PobierzKtoś ogarnia wgrywanie gier na płyty PSX, PS1? Znalazłem takie cacko w szafie ale nie mam żadnych gierek #ps1 #psx #playstation #nostalgia
źródło: comment_Xyx8Tmiy3Onj8SdNHt8t0ZvBziwdz2NA.jpg
Pobierz@Alkreni: w Polsce prawie każde ps1 miało modchipa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
#psx #playstation ktos wie za ile moge opilic playstation 1 w przezroczystej obudowie o kolorze zielinym oczojebnym. Wersja chyba z Anglii.
- 1
- 1
@011011010110000101111000 narazie chce wiedziec ile kosztuje taka wersja, bo nie moge znalesc o tym na necie





























Pamiętam że gra miała niesamowity mroczny klimat a rozgrywka odbywała się w zniszczonym mieście, naszym zadaniem było niszczenie cyborgów które zaatakowały ziemię a walczyć z nimi mogliśmy przy pomocy takiego fajnego miecza :)
Ogólnie gra była trudna i chyba nie wiele osób miało w nią przyjemność zagrać a sama gra wyróżnia się z pośród wielu innych tego typu gier.
#gry #staregry
źródło: comment_WPjOnf4ASwmBNRDJ8OEgssQYRqU57D3q.jpg
Pobierz