Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja sprzed kilku dni. Otóż po szkole miałem jeszcze trochę czasu do autobusu, więc postanowiłem skoczyć do lombardu znajdującego się niedaleko przystanku. Ot. tak, żeby zobaczyć co mają. Tamże rzuciło mi się w oczy pudełko z Gran Turismo 4 no i serce>rozum i wydałem jednego Bolesława Chrobrego na pudełko z grą, a raczej grami, bo okazało się, że w pudełku były dwie sztuki. Krótki rzut oka na płytki i co prawda jedna (a potem obie) z nich była nieco porysowana, ale już z dużo gorszych odpalałem. Jako że nie mam PS2, to odpaliłem gierkę na emulatorku, no i niby działa, ale gra cięła się przy ładowaniach gorzej niż bohaterka kolejnego fanfiction z Harrym Stylesem, czasami zamrażając się całkowicie. Spróbowałem zgrać ISO z płyty na dysk, lecz w obu wypadkach proces jest przerywany gdzieś w połowie. Jestem jednak przekonany, że to jest wina napędu DVD w komputerze, który jest w stanie agonialnym. Jeśli wszystko by działało ok, to kto wie, może jedna kopia poszłaby na handel.

#granturismo4 #emulacja #granturismo #playstation #psx #ps2 #playstation2 #lombard #retrogaming , trochę też #okazja
jedlin12 - Ciekawa sytuacja sprzed kilku dni. Otóż po szkole miałem jeszcze trochę cz...

źródło: comment_aUa7bC1o7PTimfceXvCi9pe8IbgphKIz.jpg

Pobierz
  • 6
@jedlin12 Niestety musisz szukać gotowego pirata, bo jako jedynej gry na PS2 Gran Turismo 4 nie zgrasz


@patrykolos: O to się nie boje. Tyle że bodajże nie tylko Gran Turismo 4 było na dwuwarstwowych DVD. Widzę jeszcze Rock Bandy, Guitar Hero oraz MGS 2 Substance. A i też widzę, że jakoś sobie z tym poradzono.