@Maticlube123: Ustaw miernik na AC i zrób pomiar jak wynik będzie większy niż ~0.2V do wymiany kondensatory po wtórnej stronie przetwornicy, sprawdź też czy jest DC ~300V na kondensatorze po pierwotnej stronie.
  • Odpowiedz
Roland D50 - cyfrowy syntezator polifoniczny z 1987-go roku, który był odpowiedzią Rolanda na popularną wówczas Yamahę DX7. W przeciwieństwie do niej jego silnik nie opierał się na syntezie FM, tylko autorskiej LA-Synthesis. Była ona oparta na prymitywnym wówczas modelowaniu analogowym, które można było wielokrotnie nakładać na siebie z akustycznymi samplami zainstalowanymi w pamięci ROM. Był też pierwszym syntezatorem, który posiadał wbudowany pogłos i delay na pokładzie (ma jeszcze chorus,
bscoop - Roland D50 - cyfrowy syntezator polifoniczny z 1987-go roku, który był odpow...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że #ps4 było moją pierwszą konsolą razem ze switchem od czasów #psx, to ominęło mnie sporo ciekawych tytułów na #ps3 czy ps2. Jednym z nich było Asuras Wrath na które jarałem się dosłownie latami xD

Niestety, jako że gra dość niszowa, nie pojawił się żaden jej remaster na #ps4, a nie zanosi się aby #ps5 miało wsteczną kompatybilność z
Z.....a - Jako że #ps4 było moją pierwszą konsolą razem ze switchem od czasów #psx, t...

źródło: comment_1590484777CVdDWk487eDU61HUrNUG93.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoriuszka: Jeżeli chcesz jeszcze inną grę z ery PS2/PS3 to radzę ci zagrać w Okami HD (na Steamie jest za psi(heh) grosz). Jedna z najlepszych gier na PS2. A do tego dochodzi świetne spolszczenie fanów gry ( )
  • Odpowiedz
Nasz bałagan.
Gry na kompa zaniedbane przez wydawanie kasy na Nintendo switcha. A w sumie bo i co fajnego można teraz kupić na kompa ¯\_(ツ)_/¯
W folii parę gier Muppet Racemania i kilka biednych wersji Fallouta. Biednych bo to white labele i inne tańsze wersję znalezione na "carbutach"
#chwalesie (chyba) #nintendoswitch #psx #gry
S.....e - Nasz bałagan.
Gry na kompa zaniedbane przez wydawanie kasy na Nintendo swi...

źródło: comment_1588922947TpzJjfXeOzhKUGvc68T4ul.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HorrorVacui: półka będzie gdy planowany remont się zacznie, a potem skończy.

@szymcar: ogólnie to się bardzo poszczęściło w zdobywaniu nowych pozycji. Za 20funtow gościu sprzedał prawie 30 tytułów. Zaczepił nas gdy w charityshopie oglądaliśmy stare gierki.
  • Odpowiedz
Najlepsze, czyli takie ktore najlpeiej wspominacie.
Pamietam jak uslyszalem podczas jazdy na rowerze (na takim malym chinskim radiu z jakiegos magazynu) o premierze PS2, byl to dla mnie totalny szok - poniewaz po nie zliczonych dzielnicowych dealach, glownie wymiennych mialem GameBoya Pocketa a nadal marzylem o PSXie.
W radiu podawali o mega kolejce, zamieszkach w Anglii zwiazanych ze sprzedaza - wtedy bedac malolatem dziwilem sie jak 22 latkowie moga sie bic o

Najlepsze Play Station to:

  • PSX 16.7% (28)
  • PS2 25.6% (43)
  • PS3 17.3% (29)
  • PS4 40.5% (68)

Oddanych głosów: 168

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UWAGA UWAGA MIESZKAŃCY WYKOPU

Jako gracz pctowy jak i zarówno konsolowy, chciałbym zrobić małe zestawienie wszystkich argumentów która platforma jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prosiłbym was aby każda odpowiadająca osoba dała argumenty (pozytywne, negatywne nie będą brane pod uwagę) do obu platform, co czyni ją lepszą od drugiej. Nie atakujemy drugiej platformy, nie podajemy jej wad, nie wymyślamy dziwnych teorii na temat platform i ich użytkowników ( ͡~ ͜ʖ ͡°
Policjant997 - UWAGA UWAGA MIESZKAŃCY WYKOPU

Jako gracz pctowy jak i zarówno konso...

źródło: comment_1587581970tfuxjLei5nacdq5aJCcDIe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach