Roland D50 - cyfrowy syntezator polifoniczny z 1987-go roku, który był odpowiedzią Rolanda na popularną wówczas Yamahę DX7. W przeciwieństwie do niej jego silnik nie opierał się na syntezie FM, tylko autorskiej LA-Synthesis. Była ona oparta na prymitywnym wówczas modelowaniu analogowym, które można było wielokrotnie nakładać na siebie z akustycznymi samplami zainstalowanymi w pamięci ROM. Był też pierwszym syntezatorem, który posiadał wbudowany pogłos i delay na pokładzie (ma jeszcze chorus,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11

Jako że #ps4 było moją pierwszą konsolą razem ze switchem od czasów #psx, to ominęło mnie sporo ciekawych tytułów na #ps3 czy ps2. Jednym z nich było Asuras Wrath na które jarałem się dosłownie latami xD
Niestety, jako że gra dość niszowa, nie pojawił się żaden jej remaster na #ps4, a nie zanosi się aby #ps5 miało wsteczną kompatybilność z
Niestety, jako że gra dość niszowa, nie pojawił się żaden jej remaster na #ps4, a nie zanosi się aby #ps5 miało wsteczną kompatybilność z
źródło: comment_1590484777CVdDWk487eDU61HUrNUG93.jpg
Pobierz- 0

@Kosciany: tego sie nie spodziewalem XD

- 2
- 1
- 0
@ChelseaDagger: Future Cop: LAPD, Machine Hunter
@ChelseaDagger: Vagrant Story
3 godziny spaceru a teraz gram sobie w toy story 2 na emulatorze psx
#czujedobrzeczlowiek #spacer #psx #toystory2
#czujedobrzeczlowiek #spacer #psx #toystory2
źródło: comment_1589037357OUZjcqyOr6gHkVFFFgKQHj.jpg
Pobierz@ChelseaDagger: Za Toy Story 2 szanuje jak p------n
@ChelseaDagger: długo by wymieniać
Nasz bałagan.
Gry na kompa zaniedbane przez wydawanie kasy na Nintendo switcha. A w sumie bo i co fajnego można teraz kupić na kompa ¯\_(ツ)_/¯
W folii parę gier Muppet Racemania i kilka biednych wersji Fallouta. Biednych bo to white labele i inne tańsze wersję znalezione na "carbutach"
#chwalesie (chyba) #nintendoswitch #psx #gry
Gry na kompa zaniedbane przez wydawanie kasy na Nintendo switcha. A w sumie bo i co fajnego można teraz kupić na kompa ¯\_(ツ)_/¯
W folii parę gier Muppet Racemania i kilka biednych wersji Fallouta. Biednych bo to white labele i inne tańsze wersję znalezione na "carbutach"
#chwalesie (chyba) #nintendoswitch #psx #gry
źródło: comment_1588922947TpzJjfXeOzhKUGvc68T4ul.jpg
Pobierz@Silent_Mouse: Pęknięcie w ścianie zaklejone serduszkiem od wośp? XD
- 2
@HorrorVacui: półka będzie gdy planowany remont się zacznie, a potem skończy.
@szymcar: ogólnie to się bardzo poszczęściło w zdobywaniu nowych pozycji. Za 20funtow gościu sprzedał prawie 30 tytułów. Zaczepił nas gdy w charityshopie oglądaliśmy stare gierki.
@szymcar: ogólnie to się bardzo poszczęściło w zdobywaniu nowych pozycji. Za 20funtow gościu sprzedał prawie 30 tytułów. Zaczepił nas gdy w charityshopie oglądaliśmy stare gierki.
Najlepsze, czyli takie ktore najlpeiej wspominacie.
Pamietam jak uslyszalem podczas jazdy na rowerze (na takim malym chinskim radiu z jakiegos magazynu) o premierze PS2, byl to dla mnie totalny szok - poniewaz po nie zliczonych dzielnicowych dealach, glownie wymiennych mialem GameBoya Pocketa a nadal marzylem o PSXie.
W radiu podawali o mega kolejce, zamieszkach w Anglii zwiazanych ze sprzedaza - wtedy bedac malolatem dziwilem sie jak 22 latkowie moga sie bic o
Pamietam jak uslyszalem podczas jazdy na rowerze (na takim malym chinskim radiu z jakiegos magazynu) o premierze PS2, byl to dla mnie totalny szok - poniewaz po nie zliczonych dzielnicowych dealach, glownie wymiennych mialem GameBoya Pocketa a nadal marzylem o PSXie.
W radiu podawali o mega kolejce, zamieszkach w Anglii zwiazanych ze sprzedaza - wtedy bedac malolatem dziwilem sie jak 22 latkowie moga sie bic o
Najlepsze Play Station to:
- PSX 16.7% (28)
- PS2 25.6% (43)
- PS3 17.3% (29)
- PS4 40.5% (68)
- 2
@GamesFlemes: emuparadise + user script do włączenia pobierania
@GamesFlemes: nie wyśle ci żadnej ciekawszej strony niż ta co podałem :p
Słucham sobie sundtracku z gry w którą grałem za dzieciaka...serca jakoś szybciej bije i wspomnienia wracają - niesamowite uczucie :)
#soundtrack #gry #staregry #retrogaming #nostalgia #dziecinstwo #psx
#soundtrack #gry #staregry #retrogaming #nostalgia #dziecinstwo #psx

- 2
@GamesFlemes: woda z syfonu, pamiętam ten czas ale filter
- 1
@GamesFlemes: może kiedyś spróbuję jeszcze podejść do tego
Jak cuś znalazłem stronkę z której można pobrać Colin McRae Rally 2.0 w wersji Polskiej :)
Ciężko było znaleźć a może ktoś z was też ma ochotę zagrać więc wrzucam linka:
https://16bit.pl/gra/colin-mcrae-rally-2.0
#gry #staregry #retrogaming #colinmcrae #gimbynieznajo #psx #ps1 #psone
Ciężko było znaleźć a może ktoś z was też ma ochotę zagrać więc wrzucam linka:
https://16bit.pl/gra/colin-mcrae-rally-2.0
#gry #staregry #retrogaming #colinmcrae #gimbynieznajo #psx #ps1 #psone

- 2
straciły licencje i nie są chronione prawem autorskim
@GamesFlemes: XD ¯\_(ツ)_/¯ jakbym się cofnął w magiczne lata dwutysięczne i stronki pokroju HOTU
@GamesFlemes dziala normalnie na win10? Probowalem grac na nowszych systemach to byly problemy bo elementy UI znikaly
3
Final Fantasy VII Remake. Wyjątkowa reklama gry + napisy PL

Podobno najdłuższa reklama jaką kiedykolwiek wyemitowano w japońskiej telewizji. A tam i tak trafiła jej skrócona do 7 minut wersja. :)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#psx

Siema,
Dzisiaj nowa wrzutka na kanale, tym razem #retro #recenzja leciwego, ale nadal znakomitego arcade sticka od ASCiiWare do #psx
Zapraszam do oglądania, komentowania, shareowania i oczywiście subskrybowania :)
https://youtu.be/-uOutyTmnUs
Dzisiaj nowa wrzutka na kanale, tym razem #retro #recenzja leciwego, ale nadal znakomitego arcade sticka od ASCiiWare do #psx
Zapraszam do oglądania, komentowania, shareowania i oczywiście subskrybowania :)
https://youtu.be/-uOutyTmnUs

- 1

- 13
UWAGA UWAGA MIESZKAŃCY WYKOPU
Jako gracz pctowy jak i zarówno konsolowy, chciałbym zrobić małe zestawienie wszystkich argumentów która platforma jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prosiłbym was aby każda odpowiadająca osoba dała argumenty (pozytywne, negatywne nie będą brane pod uwagę) do obu platform, co czyni ją lepszą od drugiej. Nie atakujemy drugiej platformy, nie podajemy jej wad, nie wymyślamy dziwnych teorii na temat platform i ich użytkowników ( ͡~ ͜ʖ ͡°
Jako gracz pctowy jak i zarówno konsolowy, chciałbym zrobić małe zestawienie wszystkich argumentów która platforma jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prosiłbym was aby każda odpowiadająca osoba dała argumenty (pozytywne, negatywne nie będą brane pod uwagę) do obu platform, co czyni ją lepszą od drugiej. Nie atakujemy drugiej platformy, nie podajemy jej wad, nie wymyślamy dziwnych teorii na temat platform i ich użytkowników ( ͡~ ͜ʖ ͡°
źródło: comment_1587581970tfuxjLei5nacdq5aJCcDIe.jpg
Pobierz- 2
@Rewowler_Ocelot: Od wielu lat gram online na konsolach. Tylko w jednej grze widziałem cziterów (2 razy na 700 godzin gry w Resident Evil 6 - infinity ammo) - jeszcze na PS3. To jedyny przypadek.


























#psx #playstation #elektronika #kiciochpyta #pytanie #retrogaming