UWAGA UWAGA MIESZKAŃCY WYKOPU

Jako gracz pctowy jak i zarówno konsolowy, chciałbym zrobić małe zestawienie wszystkich argumentów która platforma jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prosiłbym was aby każda odpowiadająca osoba dała argumenty (pozytywne, negatywne nie będą brane pod uwagę) do obu platform, co czyni ją lepszą od drugiej. Nie atakujemy drugiej platformy, nie podajemy jej wad, nie wymyślamy dziwnych teorii na temat platform i ich użytkowników ( ͡~ ͜ʖ ͡°
Policjant997 - UWAGA UWAGA MIESZKAŃCY WYKOPU

Jako gracz pctowy jak i zarówno konso...

źródło: comment_1587581970tfuxjLei5nacdq5aJCcDIe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChelseaDagger: Trochę naciągane, ale... Tomb Raider IV? Nie do końca otwarty świat, ale niektóre mapy to Hub'y z backtrackingiem, że można się pogubić jak nie wiadomo, w której mapie jest coś do zrobienia.
  • Odpowiedz
@GamesFlemes pamiętam moje PSX uzbierałem 760zl i dałem radę kupić przerobiona i 3 pirackie gry:
Tekken 3, V-Rally 2 i Tomb Raider III. To były czasy.
Żadna gra na kompie nie wyglądała tak dobrze jak Tekken 3. A dopiero Colin 2.0 coś tam podskakiwał vrally2.
Do tej pory mam mnóstwo tych magazynów po 24,99zl z demami i PSX extreme...
Były czasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nightrain: zrekrutowałeś wszystkie postacie na koniec? Kusi mnie bonus z save do II, ale nie wiem, czy mi się chce maxować to wszystko (zawsze pierwszy raz przechodzę na czuja bez żadnych poradników itd, nie przyexpiłam Pahna i wziął umarł na strzała, musiałabym się cofać do starszych sejwów i nie wiem, czy się opłaca nadrabiać te godziny)
  • Odpowiedz
Chciałbym wciągnąć się w jakąś gierkę i tak grać sobie beztrosko cały dzień a później jeszcze noc a po nocce wstać i dalej grać :)

Niestety jakoś po dwóch do trzech godzin czuje już chęć zajęcia się czymś innym i tracę ochotę na dalszą rozgrywkę a najczęściej gdy już zrobię sobie przerwę od tytułu to już do niego wracam . Dawniej najłatwiej było wciągnąć się w jakąś gierkę MMO ale teraz kompletnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę nad powrotem do gier z PSX'a, nawet pada sobie kupiłem ale nie mogę się przełamać by powrócić do kanciastej grafiki i okropnego sterowania, już zauważyłem że te gry zestarzały się dużo bardziej niżby się mogło wydawać :/


@GamesFlemes: e tam, z tą kanciastą grafiką nie jest tak źle, zwłaszcza jeśli ma się miłe wspomnienia i wtedy nadal gra się bardzo przyjemnie. A z tym shaderem do Retroarcha na dużym
w.....y - > Myślę nad powrotem do gier z PSX'a, nawet pada sobie kupiłem ale nie mogę...
  • Odpowiedz
Stworzyłem filmik w którym przedstawiam swoje ulubione gry na pierwszą konsolę playstation, miał on trwać pięć minut ale jakimś magicznym sposobem trwa prawie 10 :)

Wracacie do swoich ulubionych gier na PSX? ja do każdej z tych gier wracam minimum raz w roku :)

#gry #staregry #retrogaming #retrorecenzje #psx #ps1 #psone #playstation #gimbynieznajo #
G.....s - Stworzyłem filmik w którym przedstawiam swoje ulubione gry na pierwszą kons...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapraszam do obserwowaniu tagu #retrorecenzje - na którym wrzucam swoje wypociny :)


Worms World Party

Worms World Party to gra strategiczna w której naszym celem jest pokonanie przeciwnej drużyny robaków przy pomocy mnóstwa wymyślnych broni oraz narzędzi. Gra jest podzielona na tryb single player oraz multi, pierwszy tryb oferuje nam 45 różnicowanych misji i są one świetnym treningiem przed rozpoczęciem zabawy w trybie multi który oferuję nam również wiele misji a dzięki
G.....s - Zapraszam do obserwowaniu tagu #retrorecenzje - na którym wrzucam swoje wyp...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Gra działa w małej rozdzielczości, na win 7 jest wiele problemów z jej uruchomieniem


@GamesFlemes: no patrz, a mogłeś zrecenzować Worms Armageddon, które technicznie są tą samą grą, do dzisiaj mają wsparcie (i nowe ficzery, których w WWP z tego co pamiętam nie ma, np. automatycznie zapisywane replaye) i mają bardziej aktywną społeczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GamesFlemes Żadna jungle nie wyrosła w miescu miasta tylko całe miasto zostało przeniesione w czasie, wysypales się na pierwszym zdaniu, ekipa Reginy również przenosi się w czasie
  • Odpowiedz
Zakładając, że posiadamy referencyjny przetwornik analog --> cyfra, tzn obraz jest przetworzony tak dobrze jak to tylko możliwe i wyświetlamy go na płaskim wyświetlaczu lcd: W miarę możliwości (i chęci xD) odpowiedź proszę uzasadnić
#retrogaming #ps2 #psx

Które złącze zapewnia waszym zdaniem lepszą jakość obrazu?

  • Component 75.0% (12)
  • S-Video 25.0% (4)

Oddanych głosów: 16

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bromaZZZepam: Nie dam teraz sobie ręki uciąć i nie mogę fizycznie teraz sprawdzić, ale na 99% też mam ten sam model!
Różni nas na pewno to, że moja konsola ma jeden z lepszych modchipów. Nie wiem jaki, ale na tyle spoko, że gry nie są w stanie się zorientować, że coś jest nie tak. Zweryfikowane pod kątem anomalii w Spyro 3.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Niestety, grałem w wersję
  • Odpowiedz
@bromaZZZepam: No i dlatego taki szacun m.in. za ten telewizor odwzorowujący klimat tamtych lat, bo tego tak łatwo się nie przeniesie na obecne ekrany. Wtajemniczeni wiedzą, że będzie utrata jakości przy takiej próbie.

Przyznam się jeszcze, że trochę oszukałem system, bo nie chcąc męczyć szaraka ani fizycznych płyt, uruchamiałem wersje z PSN na PSP E-1004. Prawdziwy sprzęt, więc też się liczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz