@termiantor: przecież młody jesteś, jeszcze masz szansę, ale jak nie pokochasz sam siebie i nie jarasz się sam sobą to ciężko będzie. Baby przychodzą, odchodzą, no i baby nie rozwiązują problemów, a z reguły zwiekszają ich ilość
  • Odpowiedz
#przegryw #rapzprzegrywem
_Głos tagu mataczy – to my, Przegrywacy!
Głos tagu bez pracy – to my, Przegrywacy!
Tu gnijąc walczysz – to my, Przegrywacy!
Wiesz, co to znaczy – to my, Przegrywacy!
Bez wódki grymasy – to my, Przegrywacy!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie to ja zawsze miałem c-----y dojazd do roboty ale ci ludzie którzy stoją na przystankach na wsi o 5:20 w zimę żeby dojechać 40km do kołchozu za minimalną słuchać jak Janusz się nad nimi znęca to inny wymiar, ja już bym się wolał powiesić na tym przystanku #przegryw #kolchoz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SKUP SIE NA SOBIE
RESZTA JEST FARMAZONEM
RESZTA JEST DOMOFONEM
TYLKO CZEKA NA PLOTE
ROBIE TO CO NIE MODNE
ZYJE TAM GDZIE NIE MOŻESZ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie będziesz łowcą zbieraczem który musi tylko umieć coś upolować do jedzenia, zbudować schronienie, rozpalić ogień i nie dać się zabić przy pierwszej okazji aby mieć szansę poruchać

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Pamiętam, że od małego byłem wyczulony na wszelką niesprawiedliwość. Denerwowało mnie to, że inni są wyżsi i silniejsi, a ja jestem karyplem. Teraz denerwują mnie inne rodzaje niesprawiedliwości jak nierówności społeczne, uprzywilejowanie pewnych grup kosztem obciążenia innych, różnice w atrakcyjności i zdolnościach intelektualnych. Zawsze ktoś musi przegrać i to jest niesprawiedliwe i okrutne jak cała natura.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj będzie inaczej, po trzech wiadomościach na priv które dostałem.Dziękuję za troskę i nic mi nie jest.Daję tylko upust moim myślom etc. Więc na Dobranoc entuzjastycznie #przegryw ()
JA Wiem ! iż Pewnego Dnia...
Wiem, że pewnego dnia to wszystko się odwróci
ponieważ całe moje życie czekam na to i modlę się.
Czasami leżę pod
KukiScotland - Dzisiaj będzie inaczej, po trzech wiadomościach na priv które dostałem...

źródło: ade3c9c316f69546d86bc9a872c7555be61f0de8849fdb512b49a3ee48d62f4e(1)

Pobierz
KukiScotland - Dzisiaj będzie inaczej, po trzech wiadomościach na priv które dostałem...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patrzę na moje kochane kicie i myślę czasem sobie, że mógłbym być takim domowym kotem, beztroskim, zaopiekowanym, bezkarnie rozleniwionym #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach