#przegryw niesamowita historia, smieje sie z tych filmowych super kobiet a te naprawde zaimponowaly
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ortalionowy
- 1

- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
isoverr
via Wykop- 7
@termiantor: Natura jest brutalna.

centerario
via Wykop- 6
@termiantor: przecież młody jesteś, jeszcze masz szansę, ale jak nie pokochasz sam siebie i nie jarasz się sam sobą to ciężko będzie. Baby przychodzą, odchodzą, no i baby nie rozwiązują problemów, a z reguły zwiekszają ich ilość
#przegryw #rapzprzegrywem
_Głos tagu mataczy – to my, Przegrywacy!
Głos tagu bez pracy – to my, Przegrywacy!
Tu gnijąc walczysz – to my, Przegrywacy!
Wiesz, co to znaczy – to my, Przegrywacy!
Bez wódki grymasy – to my, Przegrywacy!
_Głos tagu mataczy – to my, Przegrywacy!
Głos tagu bez pracy – to my, Przegrywacy!
Tu gnijąc walczysz – to my, Przegrywacy!
Wiesz, co to znaczy – to my, Przegrywacy!
Bez wódki grymasy – to my, Przegrywacy!
#przegryw taka szara myszka by wystarczyła
źródło: 1000008373
Pobierz@n0spRezydenta: shara jak rzeczywistość bogola w los angeles rzeczywiście
- 9
Bardzo lubię wypok #przegryw
@Kontonawykopiechlopie: ooo, widzę, że wrócił z rowerka po alko i lekach :)
@Kontonawykopiechlopie: taki ładny a taki głupi
- 13
SKUP SIE NA SOBIE
RESZTA JEST FARMAZONEM
RESZTA JEST DOMOFONEM
TYLKO CZEKA NA PLOTE
ROBIE TO CO NIE MODNE
ZYJE TAM GDZIE NIE MOŻESZ
RESZTA JEST FARMAZONEM
RESZTA JEST DOMOFONEM
TYLKO CZEKA NA PLOTE
ROBIE TO CO NIE MODNE
ZYJE TAM GDZIE NIE MOŻESZ
- 2
Chodziliście po maturze na aborcję? #przegryw
- 20
- 3
Nigdy nie będziesz łowcą zbieraczem który musi tylko umieć coś upolować do jedzenia, zbudować schronienie, rozpalić ogień i nie dać się zabić przy pierwszej okazji aby mieć szansę poruchać
#przegryw
#przegryw
#przegryw Pamiętam, że od małego byłem wyczulony na wszelką niesprawiedliwość. Denerwowało mnie to, że inni są wyżsi i silniejsi, a ja jestem karyplem. Teraz denerwują mnie inne rodzaje niesprawiedliwości jak nierówności społeczne, uprzywilejowanie pewnych grup kosztem obciążenia innych, różnice w atrakcyjności i zdolnościach intelektualnych. Zawsze ktoś musi przegrać i to jest niesprawiedliwe i okrutne jak cała natura.
Komentarz usunięty przez autora
@Paragon_Shepard: Pora umierać ehhhh
- 1
#przegryw Ja nigdy swojego losu poprzez h----d jie odmienił
Jeszcze ino 2 tygodnie i wypłata
#przegryw
#przegryw
Chciałbym być takim Tagowym Zerem, ale jestem takim nieudacznikiem, że nawet na miano Tagowego Zera nie zasługuję...
(╯︵╰,) (╥﹏╥)
#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw
(╯︵╰,) (╥﹏╥)
#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy #greypill #pechowyprzegryw
- 15
źródło: temp_file6196974396029928409
Pobierz- 11
Dzisiaj będzie inaczej, po trzech wiadomościach na priv które dostałem.Dziękuję za troskę i nic mi nie jest.Daję tylko upust moim myślom etc. Więc na Dobranoc entuzjastycznie #przegryw (づ•﹏•)づ
JA Wiem ! iż Pewnego Dnia...
Wiem, że pewnego dnia to wszystko się odwróci
ponieważ całe moje życie czekam na to i modlę się.
Czasami leżę pod
JA Wiem ! iż Pewnego Dnia...
Wiem, że pewnego dnia to wszystko się odwróci
ponieważ całe moje życie czekam na to i modlę się.
Czasami leżę pod
źródło: ade3c9c316f69546d86bc9a872c7555be61f0de8849fdb512b49a3ee48d62f4e(1)
Pobierz
- 16
patrzę na moje kochane kicie i myślę czasem sobie, że mógłbym być takim domowym kotem, beztroskim, zaopiekowanym, bezkarnie rozleniwionym #przegryw
@noname3004: jedyny problem, że wykastrowany, więc zero walenia, ale w sumie może to i kolejny plus
i żyłoby się krócej, też jakby plus
i żyłoby się krócej, też jakby plus
@noname3004: Większość życia spędzone na spanku z przerwami na jedzonko i mizianko. Brzmi obiecująco.
@Paragon_Shepard: Wiedźmin cechu przegrywa


























