Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
#dobrywieczor #pytanie #programy Jakaś alternatywa dla Power Pointa ? Libre office - złe, próbowałem topornie to idzie, prezzi - ograniczenia :<
@lukaszwasyl: Kingsoft Presentation
- 0
@lukaszwasyl: google drive
#pobieranie #komputery #programy
Znacie jakieś podobne wspomagacze pobierania jak IDM, tylko darmowe? :p Coś co będzie się integrować z przeglądarką chrome.
Znacie jakieś podobne wspomagacze pobierania jak IDM, tylko darmowe? :p Coś co będzie się integrować z przeglądarką chrome.
- 2
@sunsu-sun: wykop, twój prywatny interfejs na google: https://chrome.google.com/webstore/detail/jdownloader-integration-f/laeghehalempfenbefbjbhccjcoakpmm xD
@sunsu-sun: przecież w JD włączasz "monitoruj schowek" i jak znajdzie prawidłowy URL to dodaje. Musisz popełnić wysiłek wciśniecia "ctrl+c" :)
- 10
Miraski chciałem się podzielić z wami dwiema fajnymi informacjami, pierwsza to darmowy program do obróbki zdjęć który normalnie kosztuje 50$, promocja trwa kilka dni, ja właśnie zainstalowałem i działa (jest to wersja w języku angielskim i tylko 64 bitowa), podaję link:
http://forum.instalki.pl/photokey-6-lite-100-obnizka-t30554.html
Jak ktoś się obawia o spam jak to bywa w przypadku programów Ashampoo to polecam właśnie przetestowaną stronkę:
http://10minutemail.com
http://forum.instalki.pl/photokey-6-lite-100-obnizka-t30554.html
Jak ktoś się obawia o spam jak to bywa w przypadku programów Ashampoo to polecam właśnie przetestowaną stronkę:
http://10minutemail.com
źródło: comment_6S58zopbwfdlkAC7OHRCM0lYemEiP1MD.jpg
Pobierz- 1
Jak w team spek-u ustawić bindy żeby po wciśnięciu np klawisz "insert" czy jakikolwiek inny włączać np. wybrany plik mp.3. Szukałem w google lecz nic nie znalazłem. #teamspeak #pomocy #programy #programowanie ?
- 1
Potrzebuję programu/ porady i ogólnie takie takie do odzyskiwania danych. Jestem Ciemny w tych sprawach a bardzo ważne dane poszły się ... Proszę was o pomoc. #prosiopomoc #komputery #programy #odzyskiwaniedanych
- 1
- 2
@Koller: "D:\Sandbox\nazwa\DefaultBox\RegHive"
To jest plik. Odpalasz regedit. Zaznaczasz HKEY_USERS. File->Load Hive -> Wpisujesz nazwe (cokolwiek) -> OK. Masz załadowaną gałąź z piaskownicy.
To jest plik. Odpalasz regedit. Zaznaczasz HKEY_USERS. File->Load Hive -> Wpisujesz nazwe (cokolwiek) -> OK. Masz załadowaną gałąź z piaskownicy.
- 0
@mbielejewski: dzięki kolego
- 1
używa ktoś Office Tab? Kiedyś karty były tylko w oknie programu, a teraz na pasku startowym też mam otwartych kilka plików zamiast jedną. Da się to zmienić?
#kiciochpyta #programy #software #komputery
#kiciochpyta #programy #software #komputery
- 2
miraski jaki polecacie w miare nieskompliwowany program graficzny do zaprojektowania zaproszenia walentynkowego. Uberpilne. Tak tak ja wiem, ale paint odpada :]
#kociochpyta #programy #grafika #noob
#kociochpyta #programy #grafika #noob
- 1
@rafaloooj: Czcionki to na przykład http://www.fontsquirrel.com/, grafiki i tła zrób sobie sam :)
7
Ashampoo Snap 6 za darmo!

Firma Ashampoo udostępniła po raz kolejny bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Snap 6.
z- 0
- #
- #
- #
- #
@reasonable: Możesz spróbować 30-dniowego triala Adobe Readera, jeśli to jednorazowy projekt - tam jest taka opcja: http://www.adobe.com/pl/products/acrobat/pdf-to-excel-xlsx-converter.html
- 0
@reasonable: Spoko. To nie wiem, może ściągnij wersję demo tego. http://www.adobe.com/pl/products/acrobat/pdf-to-excel-xlsx-converter.html
Wyżej już ktoś podawał. ;)
Wyżej już ktoś podawał. ;)
8
Perspective Warp w Adobe Photoshop CC [eng]
![Perspective Warp w Adobe Photoshop CC [eng]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_iz2eiBplV70U4OQudvmrlMGaA7nWdbNN,w220h142.jpg)
Nowa funkcja dopasowania perspektywy z Photoshopie CC. Wymagany podstawowy angielski.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki jaki jest najlepszy darmowy program pocztowy? Moj #rozowypasek ma problem z pocztą w pracy bo nie pobiera automatycznie poczty tylko trzeba ręcznie odświeżać. Spytałem jej się czemu nie zainstaluje programu pocztowego to powiedziała, że pobrała dwa, ale żaden nie pobierał poczty, też trzeba było go ręcznie kopać
#programy #pomocy
#programy #pomocy
- 4
@stevemaster: Thunderbird
@stevemaster: pewnie źle skonfigurowany serwer pocztowy w firmie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Znacie jakiś program, w którym mogę wpisać jakieś dane i ten mi je losowo wybierze? Coś na zasadzie totolotka...?
#programy
#programy
- 3
@arcylarwa: dzięki, tego szukałem! już za chwilę wielka loteria

























http://forum.instalki.pl/amigabit-data-recovery-100-discount-t30434.html
#rozdajo #programy