Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
Myślicie, że opinie na gowork są miarodajne ? Gdzie nie przeczytać to wszyscy narzekają na pracodawców, że dno dna i jeszcze gorzej.
#pracamarzen #pytaniedoeksperta
#pracamarzen #pytaniedoeksperta
@haxxx: Są
- 0
@esposito: @dolittlework: tak myślałem
konto usunięte via iOS
- 2
Ile ja bym dała żeby móc już sobie pójść do domciu... a tu do 21 trzeba siedzieć :(( #gorzkiezale #pracamarzen
Oferta pracy o zachęcającym tytule: Kancelaria PILNIE zatrudni aplikanta
a w treści czytamy: Kancelaria [...] PILNIE zatrudni APLIKANTA adwokackiego lub radcowskiego do odbycia bezpłatnych praktyk.
I to nie żadna Polska B, tylko stolyca zielonej wyspy :D
#praca #pracamarzen #prawo
a w treści czytamy: Kancelaria [...] PILNIE zatrudni APLIKANTA adwokackiego lub radcowskiego do odbycia bezpłatnych praktyk.
I to nie żadna Polska B, tylko stolyca zielonej wyspy :D
#praca #pracamarzen #prawo
- 3
@Gigi_: jestem pełen podziwu dla takich ludzi, szczególnie że sama aplikacja do tanich nie należy, a jeszcze wypadałoby zarobić coś na własne utrzymanie...
@uuugg: i nad tym trzeba pracować, czasy że kończyło się studia i albo dostawało się 20k w sieciówce, albo otwierało się swoją kance dla malych firm/fizoli i kosiło równo dawno się skończyły - teraz pozyskanie klienta to ciężka praca
przez 7 godzin mojej pracy musiałam spisywać protokół zniszczenia nieaktualnych recept... trochę ich było, na dodatek musiałam wypisać numer początkowy i końcowy, który ma zaledwie 22 cyfry - z moją obitą łapką naprawdę fajnie się pisało :| nie cierpię nowych wymysłów NFZtu :( #gorzkiezale #pracamarzen #nfz
9
Poznaj sekrety pracy stewardessy

Wielu osobom marzącym o lataniu i dalekich podróżach, zawód stewarda czy stewardessy wydaje się wymarzonym zajęciem. Czy aby na pewno słusznie?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
aaaaa skarbówka! uciekam udawać że pracuję ;P #pracamarzen #skarbowka
@Vestale: SKARBÓWKA?!
Komentarz usunięty przez moderatora
#dziendobry słoneczka ;* witam Was z kawusią w dłoni i pragnę życzyć Wam miłego dnia :) ja lecę użerać się z dziadkami przychodzącymi na biopsje stercza xD
#pracamarzen #kawatime #rozowypasekspamuje
#pracamarzen #kawatime #rozowypasekspamuje
Wymagane doświadczenie około 10 letnie jako technolog z kuźni, mile widziana umiejętność obsługi programów komputerowych QFORM, SOLID WORKS, NX, SIMUFACT FORMING.
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600 zł brutto
#pracamarzen #jakzyc #gorzkiezale
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600 zł brutto
#pracamarzen #jakzyc #gorzkiezale
@leniwiec_guru: Dobre :D
- 2
jakąś dobrą muze poproszę by się skupić #muzykaelektroniczna #muzyka bo w końcu musze zacząć pracować #pracamarzen
- 2
@2qiller2: poleci następne :)
- 2
@MahaKali: Dopiero za kilka godzin ujawni się na fanpejdżu ale czymaj :)
http://www.youtube.com/watch?v=wKLPLYTxr8w
http://www.youtube.com/watch?v=PSW0_2iq4vY
http://www.youtube.com/watch?v=wKLPLYTxr8w
http://www.youtube.com/watch?v=PSW0_2iq4vY
- 4
narazie nic nie robie, a mi za to płacą #pracamarzen
o nie, dzisiaj trzeba iść do roboty ;__; jeszcze na dodatek zapomniałam wyprać swój fartuszek i będę musiała komuś podkraść :|
idę spać bo mi się humor popsuł przez to wszystko #dobranoc księżniczki ;*
#pracamarzen #poniedzialek
idę spać bo mi się humor popsuł przez to wszystko #dobranoc księżniczki ;*
#pracamarzen #poniedzialek
- 1
@feliks-dzierzynski: fabryka szyb samochodowych, pracownik produkcyjny, operator bębna, dużo tłumaczenia. Robie ogrzewanie przednich szyb.
- 0
@feliks-dzierzynski: my tworzymy szyby od podstaw, nie mozna dorobic : )
pierwszy raz w swojej karierze zawodowej zgłosiłam dzień wolny na żądanie... a ja zamiast cieszyć się dniem wolnym to mam wyrzuty sumienia :( #pracamarzen
@pyskaty92: A u mojego ojca odwrotnie. Na koniec roku miał do wykorzystania 75 dni wolnego za niewykorzystane urlopy i nadgodziny.
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
26
Australia oferuje kolejną pracę marzeń

Poszukiwacz przygód, dyżurny smakosz, czy imprezowicz na cały etat. To nie jedynie zawody z sennych marzeń, ale realne stanowiska pacy oferowane przez australijskie władze. Do tego gaża w wysokości stu tysięcy dolarów. Czy można chcieć więcej?
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Chce się komuś robić fejk konto? #pracamarzen #praca
co za beznadziejny i nerwowy dzień :| chyba muszę sobie jakiś urlop zafundować bo nie wytrzymam... a tak w ogóle to #dziendobry, bo się jeszcze nie witałam :] #gorzkiezale #pracamarzen
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora














#telewizja #pracamarzen