Dostałem raka, nigdy takiej januszerki jak teraz na F1WM nie było, to co się dzieje na subforum o Robercie to jest jakaś masakra, jest gorzej niż na #powrutcontent no ja p------e. Oni serio myślą, że Kubica w przyszłym sezonie w Ferrari, no bo dlaczego nagle w wywiadzie mówił, że miał propozycję z Ferrari przed wypadkiem. REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
#f1 #kubica
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2007: Fernando odchodzi z McLarena
2008: kierowca McLarena zostaje mistrzem świata

2018: Fernando odchodzi z Mclarena
2019 :...

#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgneloMirande: Robert Kubica to w ogóle wypromował całe F1. Nie wiem czy wiecie ale RK był jednym z założycieli FIA. Jeszcze zanim powstał tor w Silverstone Robert tam pojechał i powiedział że tu na razie jest lotnisko ale będzie ścgianisko. To są jego własne słowa z jego ust. RK również pojechał na pierwszy kartingowy wyścig Fernando Alonso i powiedział mu że zrobi z niego gwiazdę F1 ale musi zamknąć p---ę
  • Odpowiedz
No to jak w końcu będzie w przyszłym roku?
Red Bull Martini Racing i Williams Amarena Racing czy Renault Sport F1 Martini Team i Williams ̶D̶y̶n̶a̶m̶i̶c̶ Racing? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #powrutcontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach