Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @AmolfKikler: Stroll do Fi, to dlaczego nie Ocon do williamsa skoro mają być teamem B dla Mercedesa a Ocon to pupilek Toto?
Przeciw może przemawiać to że williams raczej będzie szukał kolejnego paydrivera na 2019 więc mogą się nie zgodzić na Ocona, chociaż z drugiej strony umowa na skrzynie i zawieszenie może wymusić zatrudnienie Ocona, nie rozumiem za bardzo dlaczego przymierza się go do Mcl prócz tego
Przeciw może przemawiać to że williams raczej będzie szukał kolejnego paydrivera na 2019 więc mogą się nie zgodzić na Ocona, chociaż z drugiej strony umowa na skrzynie i zawieszenie może wymusić zatrudnienie Ocona, nie rozumiem za bardzo dlaczego przymierza się go do Mcl prócz tego
#kubica i ja czekamy na miny wszystkich smieszków od #powrutcontent będą to ciekawe miny, zmiana nastawienia i prawdziwe kibicowanie za 321
- 5
Cały dzień zawalony robotą i mnie takie coś omija... To jakiś #powrutcontent czy serio Kubica jest blisko powrotu?
#f1
#f1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@paqo: Myślę, że to najbardziej realna plotka od Bubu Zubi.
- 36
Wyobrażacie sobie Co musi się tam dziać? Miesiąc po suszy w końcu wraca formuła 1 a znia informacja, że za młodego utalentowani Strolla pojedzie nie kto inny, jak Polak Rodak Robert Kubica.
I tak o to 26 sierpnia, na starcie w zastępstwie za sterami biało czarno niebieskiego samochodu siada wielki polak rodak mierzący prawie dwa metry. Pada siarczysty deszcz. Fans Girls stojące pod parasolami na wielkich trybunach są dziś jedyną atrakcją. Choć
I tak o to 26 sierpnia, na starcie w zastępstwie za sterami biało czarno niebieskiego samochodu siada wielki polak rodak mierzący prawie dwa metry. Pada siarczysty deszcz. Fans Girls stojące pod parasolami na wielkich trybunach są dziś jedyną atrakcją. Choć
źródło: comment_AcStfm8cJqwoWA2xulfHXfRAvIxGwiST.jpg
Pobierz- 13
Analizując wypowiedzi Ocona, mnogość plotek, przebieg wydarzeń, wygląda na to, że jest naprawdę blisko tego, byśmy za tydzień ujrzeli #kubica w bolidzie.
I zdecydowanie nie wygląda to na #powrutcontent
#f1
I zdecydowanie nie wygląda to na #powrutcontent
#f1
- 27
no własnie widziałem jak Ocon mrugnął prawym okiem, jak usłyszał nazwisko Kubica, więc powrut jest nieunikniony
- 4
@Tylko_na_chwilke: @Garw0n:
Nie brzmi jak człowiek, który jest pewny swojego miejsca w F1.
Ricciardo's move was not a shock to me. My manager is working on my future. I am not worried. I do not know what will happen. I can only say that I will give my best on the track. Go to McLaren? If it is a possibility, why not! I have not spoken with Mallya
Nie brzmi jak człowiek, który jest pewny swojego miejsca w F1.
- 1
- 4
@kubakabana: cos że Robert ma niby przejechać parę kołek po torze w Walencji w 2017 r ;) i już było że wruci...
@Uriel0987: https://www.wykop.pl/wpis/34655817/f1-stan-na-11-39-wruci/
Zresztą by sprawdzić, od czego się zaczęło, trzeba się cofnąć do roku 1932, wtedy to w małej górskiej wiosce u podnóży Pirenejów znaleziono tajemniczy list z dziwną wiadomością. Wiele lat badacze z całego świata starali się rozszyfrować tajemniczy napis, lecz wojna przerwała dalsze prace. Zapomniany list utknął gdzieś w piwnicy muzeum w Londynie. Ponownie odkryty w 2014 stał się viralem w sieci i w ciągu 4 lat udało
Zresztą by sprawdzić, od czego się zaczęło, trzeba się cofnąć do roku 1932, wtedy to w małej górskiej wiosce u podnóży Pirenejów znaleziono tajemniczy list z dziwną wiadomością. Wiele lat badacze z całego świata starali się rozszyfrować tajemniczy napis, lecz wojna przerwała dalsze prace. Zapomniany list utknął gdzieś w piwnicy muzeum w Londynie. Ponownie odkryty w 2014 stał się viralem w sieci i w ciągu 4 lat udało
- 12
Już sama nazwa federacji "FIA" zawiera w sobie człon "FI" czyli Force India. Zespół zostaje Robert wróci, spokojnie.
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica
- 1
@bobikufel: W takym różowym?
@nie_mientki: może być nawet złoty byle by kask białoczerwony <3

O ch.... Tyle było śmiechu z #powrutcontent jak rozpracowywali wczorajsze zdjęcie Matteo, że jak Dallara to tylko jeden zespół i proszę bardzo! PIERDYKŁO!
źródło: Instagram (zamazałem oczy bo RODO)
#f1 #kubica
źródło: Instagram (zamazałem oczy bo RODO)
#f1 #kubica
źródło: comment_ZcDNywtSqQOwa393ZSNyPDkLMpSScyw9.jpg
Pobierz- 2
@Izyk85: sam jesteś photoshopem, tylko oczy zamalowałem
To jeszcze nie koniec atrakcji na dziś, po zmazaniu starej nazwy, na ciężarówkach pojawił się znajomy napis... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak myślisz Mikołaj, czy oznacza to, że nowym szefem zespołu już od Grand Prix Belgii, które nawiasem mówiąc rozgrywa się na olśniewającym, legendarnym torze SPA, zostanie sympatyczny Niemiec - Mario Theissen? Jak myślisz - co to oznacza dla Roberta i czy fakt ten otworzy naszemu Robertowi szeroko
Jak myślisz Mikołaj, czy oznacza to, że nowym szefem zespołu już od Grand Prix Belgii, które nawiasem mówiąc rozgrywa się na olśniewającym, legendarnym torze SPA, zostanie sympatyczny Niemiec - Mario Theissen? Jak myślisz - co to oznacza dla Roberta i czy fakt ten otworzy naszemu Robertowi szeroko
źródło: comment_iK9sO85gRXu97eUtC9qIPXWVGJZpifhN.jpg
Pobierz- 35
@GoddamnElectric: Tego się nie da normalnie przeczytać
@GoddamnElectric ostatni raz wyścig komentowany przez Borowczyka oglądałem 10 lat temu kiedy jedyne co mnie obchodziło to pozycja Kubicy i Alonso a jednak nie potrafię przeczytać tego bez jego głosu w głowie
- 34
Komentarz usunięty przez moderatora
Ja to tylko tu zostawię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#f1 #kubica #powrutcontent #powrutontour #podruzcontent
#f1 #kubica #powrutcontent #powrutontour #podruzcontent
źródło: comment_aoZTXSeoGJIpo7EaN759Kir08TwyEo5I.jpg
Pobierz@AgneloMirande: Poprawa wizerunku? Chyba wizerunku frajera. Nie dosc ze zaplacili fortune za jazde jednym z najgorszych samochodow ostatnich lat, to gdyby jakims cudem Kubica osiagnal ta padaką dobry wynik, to od razu w swiat idzie przekaz, ze RK to as, samochod przyzwoity a duet SS to dwie p---y. No faktycznie zagranie PR-owe na piatke. Godne tylko umyslu powrotowca.
@Kris1910: z tym f2 o to mi chodzilo xD
- 7
Powrutowcy ogłosili nowy termin Końca Świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #powrutcontent #kubica
Helmut Marko mówi, że jeszcze przed Grand Prix Włoch chce znaleźć zastępcę dla Pierre Gasly w Toro Rosso na sezon 2019.
#f1 #powrutcontent #kubica
@SF71H: ale tak mówił
@PiotruTV: ty tam od jełopów nie wyzywaj
L byłoby z utwardzeniem (jak Lwiw poniżej)
A л już zależy skoro to głoska pomiędzy l i ł
L byłoby z utwardzeniem (jak Lwiw poniżej)
A л już zależy skoro to głoska pomiędzy l i ł
źródło: comment_zl0MpljKWF9nFvhwWmJIlnP9WEFuN29p.jpg
Pobierz- 0
@gwynebleid: Jest po dwóch samogłoskach zmiękczających, więc kurła sie czyta "L", a nie "Ł". Gdyby tam było "Данял" to wtedy rzeczywiście czyta się jako "Ł". ;)



























#kubica #f1 #powrutcontent
Wruci?