@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @AmolfKikler: Stroll do Fi, to dlaczego nie Ocon do williamsa skoro mają być teamem B dla Mercedesa a Ocon to pupilek Toto?
Przeciw może przemawiać to że williams raczej będzie szukał kolejnego paydrivera na 2019 więc mogą się nie zgodzić na Ocona, chociaż z drugiej strony umowa na skrzynie i zawieszenie może wymusić zatrudnienie Ocona, nie rozumiem za bardzo dlaczego przymierza się go do Mcl prócz tego
  • Odpowiedz
#kubica i ja czekamy na miny wszystkich smieszków od #powrutcontent będą to ciekawe miny, zmiana nastawienia i prawdziwe kibicowanie za 321
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobrażacie sobie Co musi się tam dziać? Miesiąc po suszy w końcu wraca formuła 1 a znia informacja, że za młodego utalentowani Strolla pojedzie nie kto inny, jak Polak Rodak Robert Kubica.
I tak o to 26 sierpnia, na starcie w zastępstwie za sterami biało czarno niebieskiego samochodu siada wielki polak rodak mierzący prawie dwa metry. Pada siarczysty deszcz. Fans Girls stojące pod parasolami na wielkich trybunach są dziś jedyną atrakcją. Choć
jmuhha - Wyobrażacie sobie Co musi się tam dziać? Miesiąc po suszy w końcu wraca form...

źródło: comment_AcStfm8cJqwoWA2xulfHXfRAvIxGwiST.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Analizując wypowiedzi Ocona, mnogość plotek, przebieg wydarzeń, wygląda na to, że jest naprawdę blisko tego, byśmy za tydzień ujrzeli #kubica w bolidzie.

I zdecydowanie nie wygląda to na #powrutcontent

#f1
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no własnie widziałem jak Ocon mrugnął prawym okiem, jak usłyszał nazwisko Kubica, więc powrut jest nieunikniony
  • Odpowiedz
@Tylko_na_chwilke: @Garw0n:

Ricciardo's move was not a shock to me. My manager is working on my future. I am not worried. I do not know what will happen. I can only say that I will give my best on the track. Go to McLaren? If it is a possibility, why not! I have not spoken with Mallya


Nie brzmi jak człowiek, który jest pewny swojego miejsca w F1.
  • Odpowiedz
@Uriel0987: https://www.wykop.pl/wpis/34655817/f1-stan-na-11-39-wruci/

Zresztą by sprawdzić, od czego się zaczęło, trzeba się cofnąć do roku 1932, wtedy to w małej górskiej wiosce u podnóży Pirenejów znaleziono tajemniczy list z dziwną wiadomością. Wiele lat badacze z całego świata starali się rozszyfrować tajemniczy napis, lecz wojna przerwała dalsze prace. Zapomniany list utknął gdzieś w piwnicy muzeum w Londynie. Ponownie odkryty w 2014 stał się viralem w sieci i w ciągu 4 lat udało
  • Odpowiedz
To jeszcze nie koniec atrakcji na dziś, po zmazaniu starej nazwy, na ciężarówkach pojawił się znajomy napis... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak myślisz Mikołaj, czy oznacza to, że nowym szefem zespołu już od Grand Prix Belgii, które nawiasem mówiąc rozgrywa się na olśniewającym, legendarnym torze SPA, zostanie sympatyczny Niemiec - Mario Theissen? Jak myślisz - co to oznacza dla Roberta i czy fakt ten otworzy naszemu Robertowi szeroko
GoddamnElectric - To jeszcze nie koniec atrakcji na dziś, po zmazaniu starej nazwy, n...

źródło: comment_iK9sO85gRXu97eUtC9qIPXWVGJZpifhN.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoddamnElectric ostatni raz wyścig komentowany przez Borowczyka oglądałem 10 lat temu kiedy jedyne co mnie obchodziło to pozycja Kubicy i Alonso a jednak nie potrafię przeczytać tego bez jego głosu w głowie
  • Odpowiedz
@AgneloMirande: Poprawa wizerunku? Chyba wizerunku frajera. Nie dosc ze zaplacili fortune za jazde jednym z najgorszych samochodow ostatnich lat, to gdyby jakims cudem Kubica osiagnal ta padaką dobry wynik, to od razu w swiat idzie przekaz, ze RK to as, samochod przyzwoity a duet SS to dwie p---y. No faktycznie zagranie PR-owe na piatke. Godne tylko umyslu powrotowca.
  • Odpowiedz
Powrutowcy ogłosili nowy termin Końca Świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Helmut Marko mówi, że jeszcze przed Grand Prix Włoch chce znaleźć zastępcę dla Pierre Gasly w Toro Rosso na sezon 2019.


#f1 #powrutcontent #kubica
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach