ROBERT ZMIENIA KASK W BELGII TO OZNACZA, ŻE NA PEWNO WRUCI BO NOWY KASK POTRZEBNY JEST DO NOWYCH WYZWAŃ 100% LEGIT NO SCAM #powrutcontent
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Obserwator_z_ramienia_ONZ fanbase Kubicy to jeden z większych raków
- 0
@turok2016: dokładnie :D
#powrutcontent #f1 może się nie znam ale na moje wejdzie do Williamsa. Dlaczego?
-williams ma tak z-----y bolid że żaden paydriver nie zrobi z siebie frajera by pakować kasę w nich.
-skoro o punktach mogą marzyć mogą się skupić na sponsorach
-jesli skupia się na sponsorach to wtedy Robert jest strzałem w 10tke
-od początku sezonu robi wielki szum wokół siebie i jest osobą bardzo medialną
-a o
-williams ma tak z-----y bolid że żaden paydriver nie zrobi z siebie frajera by pakować kasę w nich.
-skoro o punktach mogą marzyć mogą się skupić na sponsorach
-jesli skupia się na sponsorach to wtedy Robert jest strzałem w 10tke
-od początku sezonu robi wielki szum wokół siebie i jest osobą bardzo medialną
-a o
- 0
@konkret_max: nie musi nikogo ściągać w końcu sponsorom chyba chodzi o to żeby było ich marki widoczne a gdy wałkuje się w koło temat jednego zawodnika z jednego zespołu i w dodatku całkiem sporo ludzi śledzi czy wróci czy nie wróci. Do tego co chwilę jacyś zagraniczni eksperci robią dyskusję czy Kubica może uratować Williamsa itd a ty mi mówisz że gościu o którym jest k------o głośno nie ma potencjału
@lolek32: nie, ponieważ pochodzi z kraju w którym nie ma globalnych marek
#powrutcontent #f1 może się nie znam ale na moje wejdzie do Williamsa. Dlaczego?
-williams ma tak z-----y bolid że żaden paydriver nie zrobi z siebie frajera by pakować kasę w nich.
-skoro o punktach mogą marzyć mogą się skupić na sponsorach
-jesli skupia się na sponsorach to wtedy Robert jest strzałem w 10tke
-od początku sezonu robi wielki szum wokół siebie i jest osobą bardzo medialną
-a o
-williams ma tak z-----y bolid że żaden paydriver nie zrobi z siebie frajera by pakować kasę w nich.
-skoro o punktach mogą marzyć mogą się skupić na sponsorach
-jesli skupia się na sponsorach to wtedy Robert jest strzałem w 10tke
-od początku sezonu robi wielki szum wokół siebie i jest osobą bardzo medialną
-a o
Niestety z pewnego źródła wiem, że #kubica nie wruci. Po wczorajszym programie w Eleven, gdzie Kubica zachowywał się podejrzenie wesoło i radośnie, zostały przeprowadzone wewnętrzne badania FIA. W krwi Polaka odkryto wysokie stężenie środków pobudzających, oraz przedawkowanie rosyjskiego portalu ze smiesznymi obrazkami Vikop.ru - ''to koniec marzeń'' - napisał na swoim Twitterze znany i lubiany pochodzący ze słonecznej Łodzi ekspert F1, Andrzej Borowczyk #powrutcontent
@Obserwator_z_ramienia_ONZ Borowczyk jest z Łodzi?
- 1
@czlapka: piszą że ukończył liceum w Łodzi więc z Łodzi albo okolic.. pewnie ze Zgierza xD
No skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ze wruci to chyba moge już śmiało zamawiać?! ( ͡º ͜ʖ͡º)
ps. Martini chłodzi się od wczoraj
#kubica #powrutcontent #formula1
ps. Martini chłodzi się od wczoraj
#kubica #powrutcontent #formula1
źródło: comment_1TeqvDpb6wgeqlJ8ztjEiWTYHi1gj2rd.jpg
PobierzJak powszechnie wiadomo:
#f1 + #powrutcontent = #kubica
Ale obecnie:
#f1 = #kubica
Czyli #powrutcontent = 0?
#f1 + #powrutcontent = #kubica
Ale obecnie:
#f1 = #kubica
Czyli #powrutcontent = 0?
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 47
Jak wróci na singapur sie se strzele w łeb. Ślub wtedy biore i na poprawinach będę. Noszz...(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#kubica #powrutcontent #f1
#kubica #powrutcontent #f1
- 130
@daamianno: żenić się można wiele razy, powrót Roberta nie zdarzy się drugi raz.
- 20
@daamianno: Rozwiązanie jest takie: Jeżeli w miejscu poprawin masz pokoje (np w przypadku hotelu) to u------l się do nie przytomności kompotem, udawaj nieprzytomnego, zaniosą Cię do pokoju, zostawią tam z tekstem "Damian musi chwile odpocząć", a po ich wyjściu ty na łóżeczku, telewizorek, i robercik #powrutcontent
- 3
Ale sobie dzisiaj zagram w taka F1 2018 takim panem kierowca KUB w barwach Williamsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #powrutcontent #formula1
#kubica #powrutcontent #formula1
źródło: comment_Lta0J79aBzSq8Z28i5suNuBnd3fyyUYs.jpg
Pobierz- 20
- 2
Najgorzej że Kubica to trochę taki emeryt. Oczywiście nie mówię tego złośliwie, jednak nie ścigał się na poważnie przez kilka dobrych lat....
Czy wy jako szefowie zespołu bralibyscie jego kandydaturę na poważnie?
#kubica #formula1 #f1 #powrutcontent
Czy wy jako szefowie zespołu bralibyscie jego kandydaturę na poważnie?
#kubica #formula1 #f1 #powrutcontent
konto usunięte via Android
- 5
@jmuhha Tak. Wziąć na testowego jakiegoś zdolnego młokosa i w razie jakby nie spełniał oczekiwań, to w jego miejsce wchodzi testowy
- 6
Czy wy jako szefowie zespołu bralibyscie jego kandydaturę na poważnie?
@jmuhha: Pewnie, że tak! Przecież to Kubica! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mi się ostatnimi tygodniami z 3 dni śniło, że wrócił i w każdym z tych snów wyglądało to trochę jak jego debiut na GP Węgier, tylko że na suchym torze, czyli co chwilę w żwirze.
Nie obawiacie się tego? Ja się obawiam w chuk. Marzę, żeby wrócił, codziennie "google.pl=>"kubica"
=>sortuj po dacie, ale nie umiem sobie wyobrazić startu wyścigu w jego wykonaniu. Nie będzie cisnął? Wszyscy będą go wyprzedzać? A jak będzie cisnął, to
Nie obawiacie się tego? Ja się obawiam w chuk. Marzę, żeby wrócił, codziennie "google.pl=>"kubica"
=>sortuj po dacie, ale nie umiem sobie wyobrazić startu wyścigu w jego wykonaniu. Nie będzie cisnął? Wszyscy będą go wyprzedzać? A jak będzie cisnął, to
- 2
@strawberian: Na eleven.
@bartowsky: Dopiero trzeba być kr...em żeby się logować kontem fb na innych platformach.
- 12
#powrutcontent Gutowski twierdzi, że wymiany Stroll - Ocon nie będzie, bo Ocon broni się przed przejściem do Williamsa jak tylko może.
#f1
#f1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lenamilena: jak śmiechłem xD
- 1
@lenamilena: Mamy teraz Rejsing Point Fors India zamiast Sahary























Trochę #powrutcontent
#f1