via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#powrutcontent #f1 może się nie znam ale na moje wejdzie do Williamsa. Dlaczego?
-williams ma tak z-----y bolid że żaden paydriver nie zrobi z siebie frajera by pakować kasę w nich.
-skoro o punktach mogą marzyć mogą się skupić na sponsorach
-jesli skupia się na sponsorach to wtedy Robert jest strzałem w 10tke
-od początku sezonu robi wielki szum wokół siebie i jest osobą bardzo medialną
-a o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konkret_max: nie musi nikogo ściągać w końcu sponsorom chyba chodzi o to żeby było ich marki widoczne a gdy wałkuje się w koło temat jednego zawodnika z jednego zespołu i w dodatku całkiem sporo ludzi śledzi czy wróci czy nie wróci. Do tego co chwilę jacyś zagraniczni eksperci robią dyskusję czy Kubica może uratować Williamsa itd a ty mi mówisz że gościu o którym jest k------o głośno nie ma potencjału
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#powrutcontent #f1 może się nie znam ale na moje wejdzie do Williamsa. Dlaczego?
-williams ma tak z-----y bolid że żaden paydriver nie zrobi z siebie frajera by pakować kasę w nich.
-skoro o punktach mogą marzyć mogą się skupić na sponsorach
-jesli skupia się na sponsorach to wtedy Robert jest strzałem w 10tke
-od początku sezonu robi wielki szum wokół siebie i jest osobą bardzo medialną
-a o
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety z pewnego źródła wiem, że #kubica nie wruci. Po wczorajszym programie w Eleven, gdzie Kubica zachowywał się podejrzenie wesoło i radośnie, zostały przeprowadzone wewnętrzne badania FIA. W krwi Polaka odkryto wysokie stężenie środków pobudzających, oraz przedawkowanie rosyjskiego portalu ze smiesznymi obrazkami Vikop.ru - ''to koniec marzeń'' - napisał na swoim Twitterze znany i lubiany pochodzący ze słonecznej Łodzi ekspert F1, Andrzej Borowczyk #powrutcontent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@daamianno: Rozwiązanie jest takie: Jeżeli w miejscu poprawin masz pokoje (np w przypadku hotelu) to u------l się do nie przytomności kompotem, udawaj nieprzytomnego, zaniosą Cię do pokoju, zostawią tam z tekstem "Damian musi chwile odpocząć", a po ich wyjściu ty na łóżeczku, telewizorek, i robercik #powrutcontent
  • Odpowiedz
Najgorzej że Kubica to trochę taki emeryt. Oczywiście nie mówię tego złośliwie, jednak nie ścigał się na poważnie przez kilka dobrych lat....

Czy wy jako szefowie zespołu bralibyscie jego kandydaturę na poważnie?
#kubica #formula1 #f1 #powrutcontent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wy jako szefowie zespołu bralibyscie jego kandydaturę na poważnie?


@jmuhha: Pewnie, że tak! Przecież to Kubica! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Mi się ostatnimi tygodniami z 3 dni śniło, że wrócił i w każdym z tych snów wyglądało to trochę jak jego debiut na GP Węgier, tylko że na suchym torze, czyli co chwilę w żwirze.
Nie obawiacie się tego? Ja się obawiam w chuk. Marzę, żeby wrócił, codziennie "google.pl=>"kubica"
=>sortuj po dacie, ale nie umiem sobie wyobrazić startu wyścigu w jego wykonaniu. Nie będzie cisnął? Wszyscy będą go wyprzedzać? A jak będzie cisnął, to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#powrutcontent Gutowski twierdzi, że wymiany Stroll - Ocon nie będzie, bo Ocon broni się przed przejściem do Williamsa jak tylko może.

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach