No to jak w końcu będzie w przyszłym roku?
Red Bull Martini Racing i Williams Amarena Racing czy Renault Sport F1 Martini Team i Williams ̶D̶y̶n̶a̶m̶i̶c̶ Racing? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #powrutcontent
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno nie bylo solidnego #powrutcontent na tagu, wiec mala ankieta. W ktorym teamie #kubica pojedzie GP Belgii #f1 2018? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W którym?

  • Williams za Str 21.9% (39)
  • Force India ze Str 14.0% (25)
  • W żadnym 64.0% (114)

Oddanych głosów: 178

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nienawidzę waszego bloga... ale zacznę od początku.
Wszystko zaczęło się kiedy Robert Kubica po raz pierwszy wrócił do jazdy bolidem F1 w barwach Renault. Wspólnie z ojcem cieszyliśmy się, śledziliśmy czasy, sam nawet długo kibicowałem Robertowi i liczyłem na jego powrót. Do czasu... bo po jakimś czasie jak wszyscy wiemy temat się posypał, mój stary jednak nie odpuszczał. Całymi dniami przesiadywał na kompie, nie mogłem nawet odrabiać lekcji bo siedział na blogu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach