@Koritsu: Wiadomo

Do niedawna nie było nic, także zmienia się powoli.
Reklamę Switcha widziałem w TV, może coraz poważniej traktują ten rynek.
  • Odpowiedz
Tak jak obiecywałem - post o Pokemonach. Na pewno nie ująłem wszystkich problemów, ale skupiłem się na tych, które mi najbardziej przeszkadzały. Oczywiście, napiszcie, co Wam się nie podoba i czy też nie rozumiecie, czemu niektóre legendy mówią. Zapraszam :) #pokemon #pokemonysaglupie #leniwiec

http://leniwiecpisze.blogspot.com/2017/05/pokemony-sa-gupie.html

@MiltonSquire no i największy problem, że flagowym Pokemonem nie jest Gardevoir...
@brzydki_ork no i się zmieściłem w jednym ;D
@
szogu3 - Tak jak obiecywałem - post o Pokemonach. Na pewno nie ująłem wszystkich prob...

źródło: comment_8Alcyb9et7ptZy6cjU6FZpLN9RHIZjgn.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo, niedługo mam zamiar napisać pewien post o nonsensach czy debilizmach w #pokemon (głównie #anime). Co Wy o anime pokemon sądzicie? Co Wam się nie podoba? :D
@OliverQueen pisałeś niedawno o tym, że łapali ducha na kadabre, znasz coś jeszcze? :D
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: jesteś pewien, że jeden post Ci wystarczy? Anime to jeden wielki nonsens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pan_Smalec: w najnowszej serii Sun&Moon ma nareszcie 11 lat (ze względu na to, że postać w grze ma właśnie tyle lat i żeby przystąpić do prób trzeba mieć nie 10, a właśnie 11 lat)!
Choć nie oglądałem dokładnie najnowszych odcinków, więc to wciąż mit do obalenia. Pamiętam
  • Odpowiedz
@szogu3 Lubie sobie puscic playliste z piosenkami z pierwszego sezonu i lapie sie za glowe jak sie wslucham czasem ;) Np tekst "swym ogniem walczy Flareon i tylko lod moze powstrzymac go" No powodzenia w zostaniu mistrzem jak sluchasz takich rad xD
  • Odpowiedz