Halo, niedługo mam zamiar napisać pewien post o nonsensach czy debilizmach w #pokemon (głównie #anime). Co Wy o anime pokemon sądzicie? Co Wam się nie podoba? :D
@OliverQueen pisałeś niedawno o tym, że łapali ducha na kadabre, znasz coś jeszcze? :D
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szogu3: jesteś pewien, że jeden post Ci wystarczy? Anime to jeden wielki nonsens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pan_Smalec: w najnowszej serii Sun&Moon ma nareszcie 11 lat (ze względu na to, że postać w grze ma właśnie tyle lat i żeby przystąpić do prób trzeba mieć nie 10, a właśnie 11 lat)!
Choć nie oglądałem dokładnie najnowszych odcinków, więc to wciąż mit do obalenia. Pamiętam
  • Odpowiedz
@szogu3 Lubie sobie puscic playliste z piosenkami z pierwszego sezonu i lapie sie za glowe jak sie wslucham czasem ;) Np tekst "swym ogniem walczy Flareon i tylko lod moze powstrzymac go" No powodzenia w zostaniu mistrzem jak sluchasz takich rad xD
  • Odpowiedz
Chciałem sobie przypomnieć dzieciństwo... Ma ktoś pewne źródło, żeby ściągnąć roma gry Omega Ruby albo Alpha Sapphire? Będę bardzo dźwięczał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemon
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po długiej przerwie wracam do szydełkowania. Na rozgrzewkę taki mini Torchic - mimo, że wg Bulbapedii ten pokemon ma 40cm wzrostu, to zawsze wyobrażałam go sobie właśnie w takim rozmiarze :) Mam słabość do ognistych starterów, Torchic stanie na półce z Cyndaquilem i Charizardem.
#szydlomaniaczka #szydelkowanie #rekodzielo #pokemon
KoriManiaczka - Po długiej przerwie wracam do szydełkowania. Na rozgrzewkę taki mini ...

źródło: comment_HLk97xrqsT1XWviD7msZxu3M66rqVmcD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach