Wpis z mikrobloga

Jestem fanatykiem naklejek z rogali i wafli czekoladowych. Pół mieszkania #!$%@? naklejkami najgorsze. Średnio raz dziennie ktoś wdepnie w leżącą naklejkę i trzeba odklejać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainspirowany wpisem https://www.wykop.pl/wpis/29680155/kto-zbieral-plusuje-dragonball-gimbynieznajo/ postanowiłem ponownie zebrać do kupy moją kolekcję i zrobić małe #chwalesie . Najgorzej, że nie znalazłem wszystkiego, tylko "zapasowy" album z naklejkami Dragon Balla, główny album z Pokemonami (miałem ich w sumie z 5 sztuk) ale w drugim przypadku mam przynajmniej wszystkie naklejki jakie zebrałem obżerając się rogalami ( ͡° ͜ʖ ͡°) (oczywiście bez tych wklejonych w albumy).

A więc trochę o kolekcji. Moim oczkiem w głowie zapewne jak na screenach widać są pokemony. Album przedstawiony na zdjęciu nie posiada tylko jednej naklejki na którą miejsce widać na zdjęciu. Tak bym mógł zostać szczęśliwym posiadaczem starego wtedy N64 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samych, niewklejonych naklejek mam pewnie z 500 sztuk, są to naklejki z wersji starej i nowej (nowa była emitowana jakoś po premierze drugiej generacji w TV czyli gdzieś od 2001 roku). Jak widać zdecydowanie więcej mam tych z wersji starej, czyli mniej więcej z roku 2000.

Dalej mam album zapasowy naklejek zdobywanych z wafli o tematyce Dragon Balla. Mimo usilnych starań nie znalazłem ani głównego albumu ani zapasowych naklejek ( ͡° ʖ̯ ͡°) . W tym albumie jest wklejone może z 20 naklejek.

Z czeluści szafy udało mi się jeszcze wygrzebać albumy kolekcjonerskie Władcy Pierścieni - to już trochę nowsze rzeczy bo były wypuszczone z okazji premiery filmu LotR: The Fellowship of the Ring (wikipedia mówi o początku 2002 roku). Tutaj już nie wiem co chciałem osiągnąć - dwa albumy i wklejałem naklejki do obu zamiast skoncentrować się na wypełnieniu jednego. W sumie koło 25 naklejek.

No i na sam koniec jakaś broszura na naklejki z rogali, nie wiem kiedy była wypuszczona, ale po ilości naklejek muszę stwierdzić że za późno żeby mnie to zainteresowało.

Jeżeli kogoś interesuje kolekcja bądź chce się wymienić zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętnie przygarnę Asha do skompletowania albumu pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli uda mi się znaleźć coś więcej (w szczególności Dragon Balla) to wpis zaktualizuję. Screeny niestety na imgurze, kolarz jednak dla użytkowników z internetem dostarczanym gołębiami pocztowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłby strzałem w stopę, a tak będzie można sobie przejrzeć galerię. Jutro rano postaram się zrobić zdjęcia w lepszej jakości (sztuczne światło nie służy mojemu biedafonowi).

Link do galerii:
https://imgur.com/a/myrum

#dragonball #pokemon #naklejkizrogali #kiedystobylo #nostalgia #gimbynieznajo
NjeMjetek - Jestem fanatykiem naklejek z rogali i wafli czekoladowych. Pół mieszkania...

źródło: comment_PbuLgl8178PIcG81UiyD2gvcNyMRb37i.jpg

Pobierz
  • 4
@piegu92: No moja kolekcja też powstała za dzieciaka, wymian już nie prowadziłem gdzieś od początku gimnazjum, ale mimo to fajnie by było skolekcjonować pokemony, bo tak niewiele brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chipi faces! Dziękuje z siostrą cały dzień szukaliśmy cl to były za dziwne buźki z rogalików co zbieraliśmy za młodu! Jednym hasztagiem uratowałeś mi święta :D