Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dracuch: tak się zastanawiam bo ostatnio często rzucają mi się uszate w oczy jak właśnie te ich głowy takie puchate i zmarszczone są ;) zawsze Twój tak miał? Bo tak patrząc na swojego to się na to nie zanosi (wyłączając korpus xD), ale może to też kwestia tego, że jest młody (3lata).

Btw. Czemu nie może ? B)
@empe12: Mamy go od kiedy miał 6 miesięcy i wtedy już był pomarszczony, ale sąsiedzi też mieli beagla i pomarszczony nie był, więc to chyba zależy jak się trafi.
A bułki nie może bo po pierwsze odgryzłby mi pół ręki gdybym chciał mu ją dać, a po drugie jest alergikiem i je tylko specjalnie dobraną karmę (no i czasem jakieś mięsko wpadnie, wiadomo :D)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dracuch: a no to może inaczej trafiłem. Mój w ogóle bardziej tricolor. Czemu odgryzlby Ci rękę? Pewnie tak łapczywy jak i mój.
U mojego też podejrzewałem alergie bo miał łapy i uszy czerwone, ale zmieniłem karmę i jest spoko. Te psy tak swoją drogą wszystko zjedza i sępy przeokropne.
@empe12: A daj spokój, moja babcia jak go chce czymś podkarmić to mu na podłogę rzuca, bo się boi z ręki dać :D
A na spacerach to masakra, wszystko znajdzie. Kiedyś wydalił kawałek drutu (!), jakim cudem go nie poranił w bebechy do dzisiaj nie wiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dracuch: a to mój nauczony że łapczywie ma nie łapać. I delikatnie łapie w pysk ;) a z tym niuchaniem i zjadaniem śmieci to standard (ʘʘ) ale pocieszne mordy są ()