Byliśmy w sobotę z #pieseklenek na zawodach (kto nie był niech żałuje ( ͡ ͜ʖ ͡) ), jednym ze sponsorów była super marka Royal Canin, która miała również swoje stoisko, na którym można było dowiedzieć się czegoś na temat żywienia psów od ich Ekspertów żywienia.
Stoiska nie widziałam, wielka szkoda, może bym podeszła, zapytała, dowiedziała się jak mam karmić pieska, żeby był zdrowy i żył sto lat. Na szczęście
matra - Byliśmy w sobotę z #pieseklenek na zawodach (kto nie był niech żałuje (⌐ ͡■ ͜...

źródło: comment_1652685605UpdFSBOcpIKOG3W8a6ZGDN.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r__k: ja to bym azylowe najchętniej rc suchym gastro pasł, bo po tym chociaż nie musiałbym wróżyć z każdej kupy czy pies przeżyje do jutra czy nie xD

A że tym firmom nie jest wstyd p-------ć takich kocopołów o ich cudownych karmach. Raziłbym prądem jak kobiety w podeszłym wieku (°°
  • Odpowiedz
  • 2
@Memorymemory: Słuch odzyskał w 50% (czasem mam wrażenie że słyszy całkiem dobrze ale nie zawsze chce słyszeć co się do niego mówi xD)- nie przeszkadzają mu braki, wiemy jak się z nim komunikować także spoko :)
A pęcherz się okaże bo 2 dni temu odebraliśmy wyniki moczu z posiewu gdzie wyszło mu sporo bakterii i obecnie jest na antybiotyku, w poniedziałek ponowne badania żeby zobaczyć czy antybiotyk coś daje, ale
  • Odpowiedz
@kicioch: to super () Pamiętam, że na początku nie było żadnej gwarancji powrotu słuchu, więc cieszy mnie, że jednak wszystko jest relatywnie w porządku :D Proszę pogłaskać go w ulubionym miejscu w wolnej chwili, jeśli oczywiście sobie tego życzy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz