• 1
@zuzka-kotkowska: jeszcze coś tam powarkuje w nocy jak ktoś przechodzi koło samochodu, szczeknąć też się zdarzy. Ma lepsze i gorsze momenty, ale i tak świetnie się z nim podróżuje :)
  • Odpowiedz
Mirki co myślicie o rasie shih tzu? Żona i syn bardzo chcą. W grę wchodzi jedynie mały pies. Czy to dużo szczeka? Znosi jakoś samotność? Bo przez kilka godzin będzie sam w domu. Mamy parterowy dom i ogród.

#pies #pokazpsa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przeciwko78: Moja kuzynka ma. Nigdy nie słyszałem żeby szczekał, dość szybko się męczy więc niedopraszan się zabaw bez przerwy. Przytulanie się lubi w umiarkowanym stopniu. U kuzynki ma dostęp do ogrodu (typowy podmiejski domek z kawałkiem ziemi) i potrafi się zająć sobą w wolnej chwili. Trzeba tylko co jakiś czas odwiedzać fryzjera żeby nie zrobił się z niego mop
  • Odpowiedz
@suslogon-szczecinski: pamiętam jak byłem tam w ubiegłym roku. Ja chudy po hospitalizacji, pies chudy, bo ze schroniska. Facet się mnie pytał, czy mam wodę i ile pies ma lat ( ͡º ͜ʖ͡º) pewnie myślał, że jakiś czubek zagładza siebie i psa. (Pies zniósł wspinaczkę znakomicie, ja miałem ciężko). W tym roku w Bieszczadach miałem parę no i pies też już wygląda normalnie.
  • Odpowiedz