via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Skończyła się promocja darmowy internet LTE w rbm?
I co teraz, gdzie przechodzicie? Bo 40zl mc za 100GB mi się nie opłaca bo zuzywam dużo więcej GB, nawet do 300GB miesięcznie.
Używałem internetu jako domowy, zasięg Playa był całkiem spoko.
#play #rbm #redbullmobile #lte #internetmobilny
LM317K - Skończyła się promocja darmowy internet LTE w rbm? 
I co teraz, gdzie przech...

źródło: comment_VnkSVEJh3exyYNUUhZlqEirtHj0Cozzt.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arczer, w kwestii dostępu do roamingu krajowego nie przewidujemy żadnych zmian, nie wiemy skąd pochodzą te informacje. Jeśli chodzi o zasięg to zwróć uwagę na dynamikę naszego rozwoju w tym aspekcie. Zachęcamy do zerknięcia na notatki naszego rzecznika w tej kwestii na blogu dostępnym na https://blogplay.pl.
  • Odpowiedz
@arczer: umowy dot. roamingu krajowego są zabezpieczone do końca 2021 albo 2022 roku, nie jestem pewien dokładnie.
co do mitów, to ostatnio słyszałem jak gość z plusa nawijał typowi na uszy makaron, ze play działa tylko na zasiegu plusa, a plus wypowiedział umowę i play zostanie bez zasiegu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Szukam nowej taryfy / operatora bo się w-------m jak zobaczyłem ile mój telefon na kartę mnie kosztował w tym miesiącu (na karte) ponad 70 zł

Mało dzwonię ale nolimit się przyda
Nie wyjeżdżam za granicę
Sms dużo nie wysyłam
nie za bardzo chce umowę terminową
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi-tek: tak tj jeśli nie uruchomisz żadnych pakietów nolimit (praktycznie każda siec takie ma). #rebtel wygląda ok jednak są problemy żeby przejść do nich z numerem.
  • Odpowiedz
Jaka alternatywa na #freemium #virginmobile?
Potrzebuję coś bez konieczności odnawiania co miesiąc gdzie minut i tak się nie wykorzysta i te przepadną.
Karta w telefonie alarmowym dziadków...


Freemium był do tego idealny. 0 kosztów a limit minut/sms wystarczał do wysłania komunikatu iż trzeba pilnie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja mama kupiła dziś telefon w salonie z umowa 24mce, pierwsze 6 miesięcy bez opłat, później 90zl miesięcznie. Przeplacila 600zl w ogólnym rozrachunku
Czy można w jakiś sposób wypowiedzieć umowę zawartą w lokalu?
#play #telefony #prawo #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko ja mam takie problemy z internetem w #play że praktycznie mi nie działa? Sporadycznie uda się załadować jakąś stronę.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do znawców, może ktoś odmieni moje życie ;)

Dlaczego nie mogę w telefonie włączyć danych komórkowych o ile wcześniej nie wykonam twardego resetu?
Tzn jak zwyczajnie włączam dane to się nie pojawiają, jeśli je włączę i zrobię reset, to po tym jak telefon "wstanie" są od razu.

Problem co ciekawe nie występuje zawsze - tylko czasami.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie teraz najbardziej opłaca się wziąć abonament na telefon?

Jedyne co mi w nim potrzeba to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, żadnych internetów czy sms'ów (bo abonament będzie na babcię - obecnie ma ona na kartę w plusie). Popatrzyłem sobie na początek na plusa właśnie, ale tam jest moim zdaniem dramat - 40zł miesięcznie (bo babcia nie ogarnia neta więc rachunek ma przychodzić pocztą - internetowo jest 30zł, ale to nie wchodzi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kończy mi się abonament w Play ( sim formuła bizbox ) miesięczny koszt to 45 pln. U jakiego operatora warto wziąć abonament ?? Głównym wymogiem jest internet bez limitu. Bardzo w play podoba mi się zasięg 4 sieci. #play #gsm #orange #tmobile #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@btwinnn: jeśli nie wysyłasz MMS bierz #orange na karte. Za 25zl masz no limit + net (aktualnie ok 50GB nie wykorzystane dane się sumuja) polecam ten stan.
  • Odpowiedz
mirki gdzie najlepiej wziąć internet domowy lte bez limitu? Do tej pory korzystałem z promocji w red bull mobile gdzie za 5 dyszek miałem nielimitowany internet lte na 3 msc. Jednak ta promocja już się skończyła i szukam alternatywy. Który operator ma najkorzystniejszą ofertę na ten moment? Czytałem że t moblie coś tam blokuje i nie można korzystać w p2p a na tym też by mi zależało

#internetmobilny #internet
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@play_polska internet w play jest akurat kiepski. Pani która przedstawiała mi ofertę zaznaczyła że każdy internet w play ma jakiś limit mimo że nazywa się "bez limitu danych". To trochę wprowadzanie w błąd
  • Odpowiedz
Jak to jest że stan konta pokazuje mi na 25zł a jak chce kupić pakiet za 25zł to pokazuje że brak wystarczających środków na koncie #play
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFisherman, , najprawdopodobniej była to kwestia blokady salda na poczet kosztów opłaty za transmisję danych. Jeśli spotkasz się z taką sytuacją ponownie, wyłącz transmisję danych i zresetuj telefon. Po jakimś czasie (czasem może to być nawet pół dnia, niestety) blokada zostanie wyłączona. Jeśli tak się nie stanie, skontakuj się wówczas z naszą Obsługą Klienta. Nasi konsultanci wszystko wyjaśnią. Dane kontaktowe do naszej Obsługi znajdziesz na: https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#play

31.10 zleciłem przeniesienie numeru z #njumobile do #playnext.
Ku mojemu zdumieniu, karta trafiła do mnie przy pomocy firmy #dhl już 2.11
Dokumenty bardzo czytelne. Tego samego dnia, Play zlecilo przeniesienie numeru. Następnego dnia (w sobotę) numer był już w play. O 0:10 karta Orange przestała działać. Karta play zaczęła działać między 2, a 8.
Co ciekawe, sama aplikacja play next ok. 1 w nocy wyświetlila komunikat,
Clear - #play

31.10 zleciłem przeniesienie numeru z #njumobile do #playnext.
Ku moje...

źródło: comment_2a5IiRXlT5CgeO1EjjgfiiL8QWGMKAXZ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Dzwonie na ten sam numer w Play 3 razy:
1 - osoba odbiera ale słychać tylko trzeszczenie
2 - wybrany numer nie istnieje
3 - odezwała się moją poczta głosowa
Czy wy jesteście normalni Play? #play #cotusieodjaniepawla
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótko streszczę aferkę w #play - gdy przeniosłam się do T-mobile sprzedali mój numer telefonu gościowi
Oboje z gościem prowadzimy firmy i nasze numery telefonów są mocno poufne. Jego przez rodo (pracuje z klientami) a moj przez tokeny i autoryzacje na rzeczony numer

Play odpisało mi ze numer gościa wyłączą a mi oferują 150 zł za niedogodności

Zastanawiam się czy nie iść do sądu.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HaloHet: dają tak sami z siebie 150 zł? to chyba faktycznie warto zapytać prawnika bo raczej żadna firma nie daje nic sama z siebie jak nie czuje, że może dostać dużo więcej do zapłaty.
  • Odpowiedz
Różowej kończy się umowa w play w grudniu ale nie chce zmieniać ... uparła się również by wybrać najtańszy z oferty
Ilość telefonów jakie rozwala to średnio jeden na 3 miesiące a to wypadnie a to przypadkiem gdzieś spadnie
Wybór padł Huawei Y5 2018 w ofercie jak w/w. #play ...

Teraz moje pytanie czy ktoś to ma i jaki do jest dokładnie model, bowiem na cudownej stronie nie ma info
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach