wpisy
Najnowsze
Archiwum
Mirki, jak najlepiej złapać zasięg tam gdzie nie łapie na telefonie w t-mobile? Chodzi dokładnie o pogorie w dąbrowie górniczej, przydałby mi sie tam dobry internet, z fona nie łapie, nie wiem kupic moze playa i jakis bezprzewodowy router czy cos, pomoze myslicie?
#informatyka #programowanie #niebieskiepaski #rozowepaski #pomocy #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #play #tmobile
#informatyka #programowanie #niebieskiepaski #rozowepaski #pomocy #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #play #tmobile
- 0
Cześć, znajoma osoba starsza ma telefon w PLAY na kartę: Play na Kartę Rok Ważności Konta
Widzę, że w usługach jest opcja:
"SOLO S: Cykliczny pakiet nielimitowanych minut i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce"
Rozumiem, że nie ma tam żadnych haczyków?
* wszystkie standardowe numery (poza 0800) komórkowe i stacjonarne?
* zrezygnować z pakietu można
Widzę, że w usługach jest opcja:
"SOLO S: Cykliczny pakiet nielimitowanych minut i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce"
Rozumiem, że nie ma tam żadnych haczyków?
* wszystkie standardowe numery (poza 0800) komórkowe i stacjonarne?
* zrezygnować z pakietu można
- 1
@bachus: Złotówkę taniej w innej taryfie Playa będziesz mieć no-limit minut, smsów i mmsów oraz 1 GB interentu. https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/siema-pl - pakiet za 19 zł. Nie zraź się nazwą - to jest nadal Play, zmienia się kodem taryfę tylko. Jeśli ma na karcie jakieś złotówki to nie przepadną przy zmianie.
- 0
@play_polska: proszę rozwinąć "rok ważności konta" że trzeba utrzymywać? Czy doładowanie 100zł na 5 miesięcy będzie wystarczające, czy trzeba jednak co miesiac 20zł doładowywać? Czy chodzi o to?
https://www.play.pl/pomoc/na-karte/waznosc-polaczen-wychodzacych-dla-oferty-play-na-karte.html
https://www.play.pl/pomoc/na-karte/waznosc-polaczen-wychodzacych-dla-oferty-play-na-karte.html
- 0
@NashBridges: niby orange mam blisko, ale co z tego jak gównianie działa
- 0
@lukasz890123: Musisz potestować, więc jeszcze 3 innych operatorów. Kupić startery i zobaczyć jak jest. Nie pakuj się w abonament bez rozeznania.
- 0
A więc tak.. zakupiłem mobilny internet z playa i wszytko fajnie podłączyłem, skonfigurowałem na stronie na którą przekierował mnie Router (Huawei 4G Router 3 Pro) i nie mam połączenia z internetem. Jedynie jest komunikat "Przerwane połączenie z internetem" na stronce do konfiguracji routera. Muszę jakoś ten internet specjalnie aktywować, zadzwonić do nich czy coś? #play #internet #pomocy
@thev: Cieszymy się, że sprawę udało się wyjaśnić. Gdybyś potrzebował dalszego wsparcia, to śmiało pisz :)
- 0
@play_polska: Chwilę temu wszytko chyba się aktywowało, lecz prędkość jest bardzo powolna do 6 Mb/s to tak zostanie czy internet musi się w pełni aktywować/ rozruszać?
@bojesieminusow w Żabce jest specjalny starter Orange 15 GB za 5 zł, do tego pakiet 10GB za darmo z okazji wirusa i powinny pyknąć. Kart możesz mieć ile chcesz.
@bojesieminusow:
też szukałem ostatnio atrakcyjnej oferty, nawet chciałem brac od lokalnego dostawcy, ale używam Orange Flex i jest zajebisty. Możesz przesyłac pomiędzy znajomymi GB (mi nawet jednem Mirek wysłał 40 GB za darmo (ʘ‿ʘ) )
Wczeniej korzystałem ze starterów Plusha (bo dawali około 12 GB na start za 5 zł) ale teraz wystarczy mi ta oferta. Bardzo dużo transferu zjadały mi media społecznościowe oraz youtube, a to mogę
też szukałem ostatnio atrakcyjnej oferty, nawet chciałem brac od lokalnego dostawcy, ale używam Orange Flex i jest zajebisty. Możesz przesyłac pomiędzy znajomymi GB (mi nawet jednem Mirek wysłał 40 GB za darmo (ʘ‿ʘ) )
Wczeniej korzystałem ze starterów Plusha (bo dawali około 12 GB na start za 5 zł) ale teraz wystarczy mi ta oferta. Bardzo dużo transferu zjadały mi media społecznościowe oraz youtube, a to mogę
- 0
@LucaJune: Zerknij na ofertę w Play na kartę - odNOWA. Oferta obejmuje ważność bez terminu, a w tym:
- doładowania bez terminu ważności
- pakiety bez terminu ważności
- darmowe rozmowy i SMS-y do Play
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
- doładowania bez terminu ważności
- pakiety bez terminu ważności
- darmowe rozmowy i SMS-y do Play
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
@LucaJune mam play na kartę odnowa, alarm nie alarmił bo nie było włamania przez miesiąc, to potrącili z konta 2zł. Poza tym ok.
- 0
@PeaceUN: Może nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa
- 0
@play_polska za to ze odpowiedzieliscie zadzwonie jeszcze raz..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#play taki fajny... Chcesz się z nimi skontaktować jako były klient to możesz jedynie na płatnej infolinii, jest jeszcze opcja livechat w play24, ale nie mam do niego dostępu ponieważ moje konto jako byłego klienta z automatu jest usunięte xD @play_polska prosiłbym o priv
@Laggger97: to oczywiste bo dla klientów Play to numer osobno opisany w cenniku. Dla klientów innych sieci to zwykły numer Play. Co w tym dziwnego, że dzwoniąc z innej sieci do Play płacisz jak za połączenie do Play?
@Laggger97: odezwij się do nas za pomocą wiadomości prywatnej na Facebooku. Postaramy się pomóc w tej sprawie.
Mirki ma ktoś może podobny problem z #play #internet mianowicie mam router (pokazuje 5/5 i świeci na zielono) który jest połączony tylko z laptopem a mimo to pobieranie to 0.75 Mbps a przesyłanie 0.27 sytuacja dzieje się od około tygodnia włączenie i wyłączenie routera nic nie dało( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytanie #technologia #wifi
#pytanie #technologia #wifi
@mirek_z_wykopu: zmien częstotliwość
@mirek_z_wykopu: przykro nam słyszeć o tych utrudnieniach. Czy możemy prosić o kontakt z naszym konsultantem na czacie w aplikacji Play24? Konsultant zbada sprawę i postara się zaproponować rozwiązanie
- 1
Fajna #cebula dla ludzi ze starymi telewizorami: https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/
pakiet TV + andoid box + Prime Video na pół roku za darmo (i z możliwości zrezygnowania po tym terminie) - wszystko za 10 zł miesięcznie na dwuletniej umowie.
Czyli za 240 zł dostajemy android boxa z contentem do oglądania w streamingu.
Bym nawet wziął, gdyby @play_polska raczyło napisać czy kiedyś w ofercie pojawi się TVN24 ( ͡°
pakiet TV + andoid box + Prime Video na pół roku za darmo (i z możliwości zrezygnowania po tym terminie) - wszystko za 10 zł miesięcznie na dwuletniej umowie.
Czyli za 240 zł dostajemy android boxa z contentem do oglądania w streamingu.
Bym nawet wziął, gdyby @play_polska raczyło napisać czy kiedyś w ofercie pojawi się TVN24 ( ͡°
źródło: comment_1587305353noGh5IykMcIj1grYQotmTT.jpg
Pobierz- 0
LTE w Playu, niezależnie od pory dnia i nocy 100+ ping, <3mb downloadu, 1 uploadu. Warszawa, Mokotów.... To jakiś żart, prawda?
#play
#internet
#internetmobilny
#zalesie
#play
#internet
#internetmobilny
#zalesie
- 0
@dj-disco: a jak to zrobić?
@bart0sz: przykro nam z powodu opisanych przez Ciebie trudności. Chcielibyśmy pomóc. Prosimy o wypróbowanie poniższych rozwiązań:
- sprawdź, czy trudności występują wszędzie, czy tylko w jednym miejscu;
- upewnij się, że nie wykorzystałeś swojego pakietu danych dostępnego w pełnej prędkości.
Jeśli trudności nie znikną, napisz do nas na czacie w aplikacji Play24 – nasi konsultanci postarają się znaleźć rozwiązanie.
- sprawdź, czy trudności występują wszędzie, czy tylko w jednym miejscu;
- upewnij się, że nie wykorzystałeś swojego pakietu danych dostępnego w pełnej prędkości.
Jeśli trudności nie znikną, napisz do nas na czacie w aplikacji Play24 – nasi konsultanci postarają się znaleźć rozwiązanie.
przeniosłem sie z #play do #plush #plus i już zaczynam żałować
kody MMI na fonie się z-----y wraz z przeniesieniem, wiec poczty głosowej nie wyłącze, hasła do konta plus online brak bo przychodzi z pierwszą fakturą, do pierwszej faktury się nie dostanę bo nie mam tego hasła by się zalogować na konto (o email nikt nie pytał), termin przeniesienia do sieci - 15 kwiecień, super, jak
kody MMI na fonie się z-----y wraz z przeniesieniem, wiec poczty głosowej nie wyłącze, hasła do konta plus online brak bo przychodzi z pierwszą fakturą, do pierwszej faktury się nie dostanę bo nie mam tego hasła by się zalogować na konto (o email nikt nie pytał), termin przeniesienia do sieci - 15 kwiecień, super, jak
- 0
@mishek: doskonale znam plusowe kody MMI, chodzi o to, że nie działają. a z zieloną fakturą no to tak, jakoś musiało dojść do tej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szatantomojziomal_: jeśli masz numer w abonamencie, to kody nie działają. Pocztę Głosową wyłączysz wysyłając SMS na bezpłatny numer 2601 o treści DEAKT PS - jest to opisane w naszym FAQ.
W sprawie hasła, do logowania do Plus online najszybszą pomoc uzyskałbyś kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta, czy to telefonicznie, czy mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz np. tutaj.
Generalnie faktury i tak wysyłane są na adres mailowy. Jeśli
W sprawie hasła, do logowania do Plus online najszybszą pomoc uzyskałbyś kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta, czy to telefonicznie, czy mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz np. tutaj.
Generalnie faktury i tak wysyłane są na adres mailowy. Jeśli
Typowa rozmowa z parchami z supportu #play. Zastanawiam się czy ktoś tam jakiś wstyd odczuwa
źródło: comment_1587218053kBhPkJxEOdMT9vYyjFcw2x.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 0
Brakuje tylko domyśl się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zna sie ktos na #play ? kupilem karte i przez miesiac mialem darmowe sms i minuty do wszystkich sieci. Teraz mi to zablokowano. Ile mam wydac i jak uruchomic taki sam pakiet?
Komentarz usunięty przez autora
@trybik555: Najwygodniej zarządzać pakietami, po zalogowaniu do serwisu Play24 na stronie 24.play.pl lub w aplikacji mobilnej Play24. Możesz ją pobrać ze sklepu Play i jest zupełnie za darmo.
Sprawa wygląda tak, że potrzebuję oferty, która służyłaby mi w zarówno jako zapasowy internet w domu oraz karta sim w telefonie. Skłaniam się ku ofercie internetu na kartę "Miesiąc bez limitu GB" 100GB za 49zł/miesiąc w playu. Pytanie brzmi, czy możliwe jest korzystanie z karty sim z tej oferty w celu wykonywania, odbierania połączeń czy smsów? Ta karta sim dostaje swój numer? Jeśli tak, to czy musiałbym dodatkowo ją doładowywać, żeby wykonać
@anima_vestra: Każda karta sim na numer, To karta internetowa - możesz z niej dzwonić, jednak będziesz dodatkowo płacić za wykonywane połączenia i sms-y. Połączenie 30 gr/ min, SMS/MMS 19 groszy.
@anima_vestra: kup ten starter i włącz usługę cykliczna na 7dni/7zl nolimit rozmowy SMS i od 3gb netu na poczatek +1gb z każdym odnowieniem (czytaj stare zasady). Po kilku miesiącach netu będzie odnawiało się ponad 100gb miesiac
- 0
Czy orientuje się ktoś czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie wifi, żeby działało wifi calling w play?
Mam stabilne łącze 100 Mbps światłowodowe, bez ip publicznego.
Mam samsung s8 i udało mi się włączyć volte, natomiast vowifi nie. Czy vowifi będzie działać tylko na telefonach zakupionych w play? Smartfon pochodził z dystrybucji orange, ale wgrałem soft niebrandowany xeo a później najnowszy soft z brandem play.
Usługa włączana przez wysłanie smsa na numer
Mam stabilne łącze 100 Mbps światłowodowe, bez ip publicznego.
Mam samsung s8 i udało mi się włączyć volte, natomiast vowifi nie. Czy vowifi będzie działać tylko na telefonach zakupionych w play? Smartfon pochodził z dystrybucji orange, ale wgrałem soft niebrandowany xeo a później najnowszy soft z brandem play.
Usługa włączana przez wysłanie smsa na numer
@caruso, jeżeli przekazałeś zgłoszenie w tej sprawie, poprosimy o chwilę cierpliwości. Zapewniamy, że nasi konsultanci starają się weryfikować zgłoszenia możliwie najszybciej
- 0
Odpowiem sam sobie i może innym pomoże, którzy trafią na ten wątek, kontaktowałem się z dostawcą internetu i ustawili dodatkową opcję na routerze - powiedziałem, że vowifi nie działa. W godzinę po kontakcie było już przestawione, więc zatem nie potrzeba Internetu z publicznym IP.
@dktr: Z konsultantami jest tak, że coś tam zrobią - o ma pan włączoną usługę ciekawe czemu nie działa, ale jeśli standardowe ścieżki się kończą to nie
@dktr: Z konsultantami jest tak, że coś tam zrobią - o ma pan włączoną usługę ciekawe czemu nie działa, ale jeśli standardowe ścieżki się kończą to nie
Jesli kupie starter w plushu albo play to bez rejestracji na nazwisko w sieci, nie bedzie mi dzialac?
#play #plush #pytanie #siecikomorkowe
#play #plush #pytanie #siecikomorkowe
- 1
@TenNorbert: Jak to. Taki facebook ma dostęp do tych danych? Załozylbym sobie drugie konto ale potrzebuje drugiego numeru
- 0
Jak chce przenieś numer na abonament, który jest w abonamencie w innej sieci (umowa na czas nieokreślony), to mogę od razu rozpoczynać przenoszenie bez wypowiadania tej umowy?
#lajtmobile #play #plus #gsm @Specjalista_Plus
#lajtmobile #play #plus #gsm @Specjalista_Plus
@Mayki: Na kartę tez nowa sieć powinna to załatwić. Przynajmniej sam tam miałem jak 2 razy do różnych sieci przenosiłem
@Mayki: W każdej sytuacji umowa będzie wypowiedziana. Rezygnację składasz sam, lub upoważniasz do tego operatora biorcę, który może to zrobić w Twoim imieniu. Warto jednak upewnić się z jakim dniem umowa może zostać rozwiązana bez żadnych konsekwencji. Termin przeniesienia numeru, z dawcy na biorcę, nie może być też dłuższy niż 90 dni.


















@play_polska czy u was są jakieś ciekawe oferty internetu? Głównie chodzi o stosunek cena/GB, czyli Orange obecnie oferuje 0,35 zł/GB.
Obecny pakiet terabajtowy wykorzystałem w 5 miesięcy, a jutub i tak na 360/480p (・へ・) więc potrzeba mi czegoś większego i równie opłacalnego.
#gsm #telefony #play #