Wpis z mikrobloga

przeniosłem sie z #play do #plush #plus i już zaczynam żałować

kody MMI na fonie się #!$%@?ły wraz z przeniesieniem, wiec poczty głosowej nie wyłącze, hasła do konta plus online brak bo przychodzi z pierwszą fakturą, do pierwszej faktury się nie dostanę bo nie mam tego hasła by się zalogować na konto (o email nikt nie pytał), termin przeniesienia do sieci - 15 kwiecień, super, jak już załatwiłem to #!$%@? hasło osobiście (ech!!) w punkcie dwa dni po przeniesieniu to się okazuję UUuU ma już pan zaległą fakturę !! XD a w sieci jestem od dwóch dni. aplikacja na android to też zabawna sprawa bo wygląd z 2010. przy pierwszym zalogowaniu trzeba zmienić hasło - nie da się, w aplikacji #!$%@? błąd i trzeba na przeglądarce. ogółem to #gorzkiezale 2/10 nie polecam
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szatantomojziomal_: wtf? Hasło powinno być na umowie. Kodów mmi nie możesz sobie wygoglać?; To chyba oczywiste że są inne w różnych sieciach. Zresztą pewnie masz je w kontaktach na karcie SIM. To niby wybrałeś zieloną fakturę i nie pytali o maila?
  • Odpowiedz
@szatantomojziomal_: jeśli masz numer w abonamencie, to kody nie działają. Pocztę Głosową wyłączysz wysyłając SMS na bezpłatny numer 2601 o treści DEAKT PS - jest to opisane w naszym FAQ.
W sprawie hasła, do logowania do Plus online najszybszą pomoc uzyskałbyś kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta, czy to telefonicznie, czy mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz np. tutaj.
Generalnie faktury i tak wysyłane są na adres mailowy. Jeśli przeniosłeś
  • Odpowiedz