Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 29
@sanglier: to było do przewidzenia :D Nigdy nie uruchamia się systemu w piątek :D
- 120
@lukasz-brak: Praca w IT jest nudna. Wdrożenia w piątek o 16:30 są tym, co czyni życie ciekawym.
- 1
@Nowarozowa: do końca stycznia
@katrio: Uu,to jednak niefajnie :/
- 1
@unweek: dobrze ze nie na serwerze wykopu
4
Od dziś można sprawdzić swój e-PIT.

Od piątku 15 lutego podatnicy mogą sprawdzić i poprawić w internecie swój wypełniony PIT. Komfort ten dotyczy jednak tylko podatników wypełniających formularze PIT-37 i PIT-38. Podpowiadamy, gdzie możemy znaleźć e-PIT i co z nim zrobić.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Próbował już ktoś rozliczać się z podatku dzięki platformie e-pit od ministerstwa finansów? Chciałem sprawdzić swoje zeznanie wygenerowane przez MF, wszystko się zgadza, chcislem wysłać i po kliknięciu wyślij nie dzieje się nic. Niby przez moment widnieje komunikat 'przekazywanie do urzędu skarbowego bla bla' ale potem bez żadnego alertu wywala do strony głównej ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#epit #pit #podatki #ministerstwofinansow
#epit #pit #podatki #ministerstwofinansow
- 1
Jedyna uwaga to że Caritas wypycha jako domyślną OPP, ale to jeśli miałbym się czepiać
#pit
#pit
@aleksander_z: Ja od paru lat wpisuje Watchdog Polska, trochę "na złość" durnym urzędasom.
Być może dlatego mnie wzywali 3 razy w ciągu roku do US (generalnie tak bez w powodu, bo w papierach wszystko idealnie). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Być może dlatego mnie wzywali 3 razy w ciągu roku do US (generalnie tak bez w powodu, bo w papierach wszystko idealnie). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@dupa-z-tylu: Mi się udało po 6:00 szybko zrobić bo czułem że dziś to będzie zawalone. Wiadomo było że nie utrzymają takiego ruchu w pierwszy dzień (tak jak z elektronicznymi L4).
- 4
Zrobiłem swoją powinność. Mało wyszło, bo większość podatku odliczyłem. Ale zawsze na lizaka będzie.
@robertt1969 @Paula_walczy_z_SM buziaki i trzymajcie się.
#pomagamypaulinie #stwardnienierozsiane #pit #podatki #prawo #pomoc #czujedobrzeczlowiek
@robertt1969 @Paula_walczy_z_SM buziaki i trzymajcie się.
#pomagamypaulinie #stwardnienierozsiane #pit #podatki #prawo #pomoc #czujedobrzeczlowiek
źródło: comment_xQOIThK7gIPXNLBgiMM0KdPklpwGAQzl.jpg
Pobierz- 0
Dobrze interpretuję, że tyle dostanę do zwrotu? Bo ze skarbówką nigdy nic nie wiadomo ¯\_(ツ)_/¯
#pit
#pit
źródło: comment_5OPBLtdcMpBNHsKEP6O5vWZFcJECFFRq.jpg
Pobierz- 0
Zatwierdziłem swój pit bez uwag. Wszystko poszło sprawnie. pojawiła się informacja "pit poprawnie złożony". Okazało się, że muszę jeszcze wyrównać podatek o kilka zł. Można to zrobić na portalu, klikając przycisk zapłać online. Kiedy jednak chcę to zrobić strona nie reaguje. Też macie taki problem?
#pit
#pit
#urzadskarbowy #skarbowka #podatki #pit
Pracowałem pare miesięcy na umowie zleceniu i obecnie od pół roku jestem na umowie o pracę w innej firmie. Wchodzę na konto pity gov i chcę zobaczyć co mi tam skarbówka przygotowała. W pitach jest tylko 1 dokument od pracodawcy u którego obecnie pracuję a tego od zleceń nie ma. Czy te firmy mają czas do końca lutego żeby wysłać
Pracowałem pare miesięcy na umowie zleceniu i obecnie od pół roku jestem na umowie o pracę w innej firmie. Wchodzę na konto pity gov i chcę zobaczyć co mi tam skarbówka przygotowała. W pitach jest tylko 1 dokument od pracodawcy u którego obecnie pracuję a tego od zleceń nie ma. Czy te firmy mają czas do końca lutego żeby wysłać
Komentarz usunięty przez moderatora
@DoomSound o polnocy kazdego dnia dane sa aktualizowane, ale jak masz juz pita od tego pracodawcy mozesz sam wpisac brakujace kwoty i juz wyslac
- 3
Mirki jak można rozliczyć PIT przez internet? #pit
@pathfinder0:
Po 15 lutego wchodzisz tu https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ i twoje rozliczenie będzie już gotowe!
Jeżeli:
- rozliczasz się samodzielnie,
- nie korzystasz z
Po 15 lutego wchodzisz tu https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/ i twoje rozliczenie będzie już gotowe!
Jeżeli:
- rozliczasz się samodzielnie,
- nie korzystasz z
@taconaostro: założyłem profil zaufany poprzez bank, poszło szybciutko, dziękuję
- 0
jezeli w 2018 pracowalem w dwoch pracach na zlecenie, i informacje o przychodach mam od dwóch składających, to wypelniając se samodzielnie pita w e-pity mam podać w jednym zeznaniu wspólną sumę przychodów, kosztów uzyskania i zaliczki pobranej przez płatnika? czy wypełnić najpierw pit z jedneog miejsca pracy, a potem z drugiego?
#podatki #pit
#podatki #pit
Mireczki, co roku jak rozliczam #pit to bylo pole do zaznaczenia, ze jestem uczniem/studentem (zawsze myslalam, ze jest inna "ulga" - moze sie myle, jezeli tak to mnie poprawcie xd) a w tym roku nigdzie nie ma takiego pola(wysylam online). Czy cos pokasztanilam? Czy ma to jakiekolwiek znaczenie? Nigdzie w internetach nie moge tego znalezc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#debiljez #podatki
#debiljez #podatki
@zdechly_jez: podobno od tego roku jest zasadnicza zmiana, nie musisz wypełniać PIT- u sama, urzędnicy za ciebie to zrobią, ty moższ tylko zajrzeć i sprawdzić...¯\_(ツ)_/¯
- 0
Dobrze rozumiem, że jutro sobie wejdę na ten epit i tam będą moje pity, które dostałem od pracodawcy i tylko sobie sprawdzę kwoty kliknę zatwierdź i pit rozliczony? #pit
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@WaveCreator: Nic nie robisz, PIT idzie automatycznie na https://www.podatki.gov.pl od jutra go zobaczysz tam. Pracodawcy mieli czas na wysłanie elektronicznie do konca stycznia, a papierowej zawsze było do końca lutego czas na otrzymanie pit-11. Jak nie zalogujesz się i nie wyslesz online to oni ci sami wyślą 30 kwietnia i tak. Więc jak nie masz jakiś ulg czy zwrotu na którym ci zależy aby otrzymać szybciej to nic w sumie
@WaveCreator: Najważniejsze, żeby złożyć. Korekty można składać 5 lat do tyłu.




























#podatki #pit
Przypadkowy DDoS? :D
źródło: comment_qTubNqHx1k1JrgWBzkM0zwwXpKUQkFyk.jpg
Pobierz