Ktoś wie gdzie znajdę #ebook Odyssey One rozgrywka w ciemno #scifi #piratujo ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

levil
- 2

JanTypek
- 1
@levil: Miałem akurat na dysku: http://www36.zippyshare.com/v/wN9rAGXW/file.html
- 0
@Rutyna_To_Kreatyna: kat.cr
Szybkie pytanie:
Przy pomocy jakiej strony mogę pobierać filmy youtube w 4k?
Przy pomocy jakiej strony mogę pobierać filmy youtube w 4k?
@Kurajmo: ja brałem z kat.cr ....
- 4

- 1
@Ghidorah: Allegro użytkownik eggsample. Zamówiłem w poniedziałek o 14:00 i już doszło :>
Hej #mirko radę potrzebuję. Kupiłem jakiś czas temu na allegro grę na GBA. Coś mi w niej nie działało, nabrałem podejrzeń, upewniłem się i wyszło, że pirat. W międzyczasie społemczność #nintendo mnie doinformowała, że kupiłem od znanego im oszusta który notorycznie sprzedaje piraty na #allegro i #olx. Normalnie ma gdzieś oszukanych, ale poszukałem pomocy na forum prawnym, pogroziłem odpowiednimi paragrafami i mi oddał
@Nataniel_PL: ma swojego przedstawiciela, tylko mają wywalone na podróby od kiedy na 3DS nie ma piratów (nie licząc tych spreparowanych kartów, ale tu chyba wiadomo co sie kupuje). I tak nie zarobią na sprzedaży gier na GBA bo ich nie sprowadzają
- 0
@Sumienie_Wykopu: no tak, tylko przedstawicielem Nintendo w Polsce jest czeska firma, to też nie ułatwia :p
- 1
- 0
@konstruktywny_krytyk: jest główna, gg wp
- 0
949
Ogromny cios zadany piratom. Wymierzyli go sami gracze!

"Pomysł ten wyjątkowo spodobał się społeczności serwisu Wykop.pl."
z- 262
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
- 6
Jest tu ktoś komu udało się przekierować porty w routerze dlink z Plusa czy mogę sobie pomarzyć o #polishsource na LTE?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#torrent #piratujo
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#torrent #piratujo
Jest juz ten Marsjanin gdzieś w znosnej jakości z napisami do pobrania?
Bo ostatnio za Chiny znaleźć nie mogłem.
#piratujo
Bo ostatnio za Chiny znaleźć nie mogłem.
#piratujo
Mirki gdzie oglądacie filmy, seriale online?
#filmyonline #piratujo #filmy #seriale #serialeonline #pytanie
#filmyonline #piratujo #filmy #seriale #serialeonline #pytanie
Tak oglądam filmy w rozdzielczości niższej niż 128kk.
@LoginNieznany: Przynajmniej na samym początku się przyznałeś. Trochę szanuję.
Jak może być nie-online, ale bez torrentów(i bez jakiegokolwiek wysyłania) to możesz sobie ustawić IRCa. Masz tu wątek z poradami mireczka jak to ustawić. http://www.wykop.pl/wpis/13375169/macie-juz-drugi-odcinek-mr-robot-do-obejrzenia-onl/
Warto sobie sprawdzić stronę filefox.pl jeśli nie znasz oczywiście, można tam bardzo dużo znaleźć
siema mirki, odpowiedzcie, jak to jest z piratowaniem na w10? chce pobrac total war rome na 3-4 godziny i nie wiem co sie wydarzy #elektrodacontent #gry #piratujo #windows
@pociong: bagiety przyjdom
- 0
- 0
@Grzesiek_astronaut: Co Ci trzeba i ile wazy? Moge Ci wygenerowac link do pobrania, jesli to nie gra 60GB.
- 0
@Pacjent: Dzięki ale już dobry duszek mi dał :) płyta z windą mi się zapodziała a muszę wgrać testowo. Pozdro
1. Nie podałeś jakiego gra ma mieć, cracka ponieważ możesz skończyć z 6 częścią która nie będzie kompatybilna z poprzednimi savami.
2. Najlżejszy Repack ze wszystkimi częściami waży 6 gb.
3. Sama ice of dragon waży 2.75 ( ^^nosTEAM^^^)
Pytanie
2. Najlżejszy Repack ze wszystkimi częściami waży 6 gb.
3. Sama ice of dragon waży 2.75 ( ^^nosTEAM^^^)
Pytanie
- 0
@fizzly: Tak, ale próbowałem i linki torrent są martwe.
@LubieDlugoSpac: https://kat.cr/manhattan-season-1-hdtv-xvid-pawulon-t11355530.html 5 GB, ale troche mało seedów, ale spróbuj.
- 0
@Arthuro: Widziałem, ale szukam w lepszej jakości.


















