Bycie samotnym jest w porządku. Powtarzaj to codziennie, to uwierzysz i nie będziesz chciał tego zmienić.

Ciekawostka z wykopu:
https://www.wykop.pl/link/4054827/samotnosc-nie-zawsze-pociaga-za-soba-negatywne-skutki/

A to odpowiedź:
D.....e - Bycie samotnym jest w porządku. Powtarzaj to codziennie, to uwierzysz i nie...

źródło: comment_EZ2ww1noOveih7QzBamuMYejVaMRtslS.gif

Pobierz

Samotność?

  • Mogę tak żyć i jest mi lepiej 15.9% (7)
  • Nie robi mi różnicy 27.3% (12)
  • Wolałbym nie 43.2% (19)
  • Absolutnie nie mógłbym tak żyć 13.6% (6)

Oddanych głosów: 44

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DylematyMoralne: Generalnie uważam za samokrzywdzące podejście, że szczęśliwym można być tylko wtedy gdy ktoś jest przy nas. To czynnik poza naszą kontrolą, ludzie mają swoje życia, obowiązki, ograniczoną ilość czasu.
Polecam cieszyć się życiem, które na pewno kiedyś się skończy.
  • Odpowiedz
@jucio:
Bym mógł odpisać na każdy z osobna ale to jest absurd. Pokazujesz taką bezmyślność w swoich odpowiedziach, że w tym momencie niestety uznaję to za stratę czasu. Mądre rady dochodzą tylko do ludzi, którzy spełniają jakieś minimum intelektualne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach