Wczoraj była 10 rocznica jednego z najlepszych nagrań w historii Mateusza, gdzie praktycznie płakał i łamał mu się głos ma wieść o tym, że paczki z prezentami są wysyłane na Wschodnią gdzie już nie mieszkał. Był to efekt trollingu, gdzie ludzie wrzucali zdjęcia paczek np. z laptopami zaadresowanych na Wschodnią. Tiger jeździł tam nawet sprawdzać, a park, w którym nagrywał jest 600-700 metrów od adresu :)

#bonzo #polskiyoutube
nieocenzurowany88 - Wczoraj była 10 rocznica jednego z najlepszych nagrań w historii ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pryciarz komuś coś zarzuca, a sam nawet potrafi się wypierać swoich zębów. Wyparł się przed (Sądem!), że nie jest bezpravkano207, donejty na Mariusza Niebożego chciał zgonić, lajty myśli, że jak schował to już ich nie ma i niewinny. Nie potrafisz się pryciarz przyznać do oczywistych rzeczy czym działasz sobie jeszcze bardziej na szkodę bo jak Konrad fononoskopie będzie miał to polecisz na całą Polskę do redakcji. I tyle z tego twojego wypierania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz zamiast siać fejk niusy połącz sie z barnejem na lajcie aby porozmawiać. A nie
Nie połączysz się bo nie da rady na żywo modulować swojego głosu. Nie ma o czym nagrywać to wymyślasz pseudo aferki. Wrzuć jesczze piosenkę ai o tej aferze #patostreamy
ZygmuntX19 - #kononowicz zamiast siać fejk niusy połącz sie z barnejem na lajcie aby ...

źródło: IMG_2434

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ty się pryciarz martw o siebie i o swojego mocodawcę mariana. Bo te donejty co wysyłałeś ci przepuszczał, a to są dopiero patostreamy. Poza tym ty zeznania czytasz 3 miesiąc i nic z nich nie zrozumiałeś to co ty zrozumiesz z tej ustawy. Nic😁🫢 a jeśli chodzi o przekleństwa i obrażanie innych na lajtach to robiłeś to samo co ja tylko, że ty więcej lajtów robiłeś. Ja to się chociaż potrafię przyznać,
MilaKa88 - Ty się pryciarz martw o siebie i o swojego mocodawcę mariana. Bo te donejt...

źródło: IMG_0831

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop se wchodzi w poniedziałek rano na wykopki, poczytać, co tam się wydarzyło przez weekend, a tu tylko #patostreamy i #konfitura ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paweł podbudowany, dumny jak paw że ma takie powodzenie u kobiet,sam deklaruje że jest non stop "atakowany" przez niewiasty,żona ponoć również zadowolona i sie śmieje razem z nim,porada muflona: chcecie mieć powodzenie u pań?musicie mieć zaświadczenie że wam nie dyga a kobiety będą do was lgnąć, szczególnie takie po menopauzie.Rowniez mały prztyczek w strone brata był,że on ma powodzenie a brat nie. #kononowicz #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sorki za spamowanie tagami, ale z samego rana przypomniał mi się śmieszny filmik. Szukałem i nie mogę znaleźć.
Wyglądało to tak: w autobusie jakaś stara, wysuszona baba wyzywała kogoś i groziła kolegami. Mówiła, że jej koledzy „ćwiczą” i tego kogoś rozku*wią. Zwieńczeniem materiału wideo było jak autobus nagle zahamował i babsko poleciało jak szmata na glebie. Proszę o pomoc :(
#memy #kononowicz #pytaniedoeksperta #humorobrazkowy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gr0m1t: Borneg ma standardy i byle czego do hotelu w Kazimierzu nie zaprasza w przeciwieństwie do testera z malinowego busa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz