prytek, ale nie ze mną te numery, teraz będziesz latał oświadczenia pisać na wszystkich platformach bo naśladujesz w kolejnej sprawie Łukasza. Tylko, że Łukasza i jego rodzinę rzeczywiście nękali, a ciebie to jedynie Rachoń i bezpravkano nęka. Znowu naśladujesz marna kserokopiarko.

#kononowicz #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hexenbrenner: ja myślę że slipy (nomen omen dziurawe) już pełne. Spokojnie zębacz - nie uciekniesz od konsekwencji. Jeszcze kilka latek, a potem trzeba się będzie męczyć z ich skutkami, także oddychaj głęboko i adaptuj się do nowej rzeczywistosci!
  • Odpowiedz