@Bela022: ale zobacz, tłukł kulami i gasił pety na głowie menelicy która miała odwagę stanąć naprzeciw grupce młodocianych patusów, myche tez n-----ł i PRAWIE udalo mu się wyciągnąć ledwo trzymającego się na nogach jace, tucznik to niepozorny galafajter fastatak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kurde nawet lubię tego gościa ale jest jedna rzecz której nie jestem w stanie przetrawić - ta g---o vixa której slucha. Znaczy sama w sobie muzyczka tak jak absolutnie nie jest plusem, tak nie przeszkadzała by mi nawet. Ludzie słuchają gorszego syfu więc aż tak źle nie trafiło. Bardziej chodzi o to że - no musi dać suwak na maksa, no nie obyło by się bez tego... ( ͡° ʖ̯
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neobychno: Problemy problemami. Zgłaśnianie tych elektronicznych kawałków na maksiora to jest coś co akurat intencjonalnie robi, a cały czat jeszcze przyklaskuje. Choć na czat bardzo staram się nie patrzeć bo średni iloraz inteligencji to tam zdaje się wynosić 14. Średnia wieku pewnie też coś około.
  • Odpowiedz
@WynonieHarris: też mnie ten jego dźwięk w-----a, gada coś pod nosem że nic nie słychać więc mam go odpalonego głośno (i tak ledwo rozumiem co gada) to ten bakłażan nagle z partyzanta to g---o podgłaśnia. Jedyny plus to że chociaż przy akcjach mówi głośno i wyraźnie
  • Odpowiedz
#bystrzaktv Nie oglądajcie Bystrucia,Waldek odpalił strima gra jego znienawidzony Motor i już prowadzi.Waldek ładnie już p-----w..ny.
Jak macie gdzieś strim puszczony a robicie coś innego to puśćcie sobie Waldka a nie 30 letniego typa który wykorzystuje swoją pijaną rodzine do zarabiania pieniędzy.
Sigmatiktoker1959 na kicku. #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro ma wejść niby weryfikacja kont na tym śmiesznym portalu, poprzez sms. Podacie numery telefonów czy też to idealna okazja do w-------a w końcu stąd w p---u,na swoich zasadach. #kononowicz #patostreamy

Jak wyżej

  • Podam,nie mam nic do ukrycia! 17.3% (13)
  • Co jeszcze? stop inwigilacji! 8.0% (6)
  • Nic nie będe weryfikował, najwyżej mnie wywalą. 21.3% (16)
  • Dla wykopu wszystko bym podał,nawet nr karty 2.7% (2)
  • Będzie kombinowanie z generatorem numeru 2.7% (2)
  • Sram na to 48.0% (36)

Oddanych głosów: 75

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach