List czytany przez aktorke (babcia, ciocia) mający uderzyć w ufoka z obiektywem,to już kolejny dowód że w tym uniwersum normalnych ludzi nie ma, posadzić członka rodziny na krześle i nagrywać od tułowia w dół jak czyta,to tak p------e że aż śmieszne,no chyba że to jakaś różowa z tagu 😄 #kononowicz #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie te czasy, gdzie na jednym 3 godzinnym lajcie zarobił 10 tys. złotych? Dawno i nieprawda.. W czasach gdy zbierał na bilboardy i pomoc prawną. Jeszcze wtedy jacyś ludzie na poziomie z pieniędzmi wierzyli w jego kłamstwa, ale teraz zostali sami bezrobotni co groszem nie śmierdzą. Donejty się nie sypią. Musiałby odpalić teraz 30 lajtów, aby uzbierać taką kwotę.

#kononowicz #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyGrajewiak: Gdyby nie dostal ani grosza z lajtow nie lajtow to moze wstawalby o 7 rano trzezwy i wypelnial obowiazki wzgledem sprawy dla ktorej tak dzielnie obiecywal walczyc.
Dlatego wlasnie w cywilizowanych krajach za namowienie bezrobotnego na eutanazje dostajesz od panstwa bon 50 euro do wykorzystania w mediamarkt i MCdonald
  • Odpowiedz
#kononowicz to niebezpieczny psycholog #patostreamy

Kim dla was jestem?

  • "JESTEŚ DLA MNIE NIKIM!" 6.8% (4)
  • "ŚMIECIEM DLA MNIE JESTEŚ!" 13.6% (8)
  • "ŚMIECIEM, GNOJEM!" 6.8% (4)
  • "HURWA ULICZNA POBLICZNA" 5.1% (3)
  • "CZŁOWIEKIEM." 1.7% (1)
  • "OSTATNIM UJEM POLSKI!" 27.1% (16)
  • "GORZEJ JAK SZMATĄ!" 1.7% (1)
  • "CHLAJTUSIE TY. MENELU TY!" 5.1% (3)
  • "PANOWIE DWIEŚCIE-SIÓDEMECZKA..." 11.9% (7)
  • "JESTEŚ KONFIDENTEM I JUŻ." 20.3% (12)

Oddanych głosów: 59

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach