UWAGA UWAGA ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytam się z tego miejsca gdzie są Ci wszyscy co mówili że Olo nic nie robi ??? Pytam się !!!
Gdzie jest to bobolactwo, lateksiarstwo, pracownicy i obrońcy wiadomo kogo którzy tak zaklinali rzeczywistość ????
Jaka linia na ten weekend ???
Jakie dyspozycje ???
Ale w tych waszych piwnicach musi być duszno i straszno.

Żeby wam specjalnie z małej coś uzmysłowić
Żeby wam specjalnie z małej coś uzmysłowić to warzywo j00r


@STANISLAW_PALUCH: co prawda to prawda ćpun analfabeta więcej osiągnął niż wy. Chłopecek z pod kieleckiej wsi wywala niczym grubas Stonoga kasę na co dusza dla jego zapragnie.
A wy na rentach na bieda angielskich zasiłkach z długami w portfelu
@PiSudczyk: Prawda ale @STANISLAW_PALUCH: napisał o osiągnieciach ogólnie.
na moje Barney i Olo to team koalicyjny
Pytasie się wizowie nie raz nie dwa kiedy konkurs ine rzeszy.
Otóż od 02.09.2022 do 09.09.2022 każdy donejt za min. 20 zł (ze względu na wartość nagrody) ma szanse na wygraną nowej (!!), ani razu nie używanej klawiatury mechanicznej Razer Huntsman V2 TKL Purple Clicky - https://www.razer.com/gaming-keyboards/razer-huntsman-v2-tenkeyless
Zapraszam ło baben tego typu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bonzo #patostreamy
źródło: comment_1662118639tbzHSKnHxoCsj1M3o7zcx4.jpg
@twojmlodszybrat: Tak łatwo to na pewno nie będzie, za dużo osób jest w to wciągniętych, i za duże przychody ma z tego. Powrót do pracy za 3-5 tysięcy miesięcznie ze znacznie wyższego pułapu zarobków osiąganych przez "pracę" w formie pijawki, montażysty i cenzora krótkich filmów? Będzie się bronił rękami i nogami, determinację widać już po jego wpisach na społeczności próbując ośmieszyć SDR, i nagły, przypadkowy wysyp kont na tagu jadących po
Do esencji zabrakło mi tam podpitego Zalewskiego, ze swoją pszenno buraczaną mordą i głową rysowaną od jajka przez dzieci w przedszkolu, w przydługich jeansach, skórzanej kurtce i biały airmaxach, tłumaczącego z poczuciem bycia inteligentnym jak to naprawdę jest. Mógłby też być tam Majorek, na początku uśmiechnięty, ale przy pytaniach Kaszewiaka o nałóg mlaskający nerwowo, by powstrzymać się przed wybuchem agresji i ucieczką. 'Ja na ten temat nie będe rozmawiał, ale proszę o