Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Mirunie drogie, ogarnia ktoś aktualną ofertę naszych telekomów? Szukam dobrej oferty z no limit sms/dzwonieniem i zeby troche neta w tym bylo, z telefonem, bez wodotryskow bo uzytkownik lvl50+ i aktualny Samsung Galaxy S3 Neo byl najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale na szczescie umarl.
Jeżeli ktoś coś wie proszę o info, bo strony naszych telekomow to jakas tragedia dla nic niewiedzącego o ich ofercie.
Z góry dziękuje
Jeżeli ktoś coś wie proszę o info, bo strony naszych telekomow to jakas tragedia dla nic niewiedzącego o ich ofercie.
Z góry dziękuje
- 1
@andrewasos: Oczywiście klasycznie zalecam rozważenie zakupu telefonu na raty i do tego dołożenie jakiegoś nolimitu od mobilevikings, wyjdziesz na tym korzystniej i w każdej chwili będziesz mógł zmienić sieć.
Witam. Zachęcam Cię do skorzystania z oferty Plush ABO L+, gdzie za jedyne 25 zł otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, 15 GB Internetu, 10 GB do wykorzystania na YouTube oraz darmowy transfer danych na Pakiet Social Media (Facebook, Instagram, Messenger, Whatsapp). Będziesz mógł także dobrać urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo, jeśli przenosisz swój numer z abonamentu od innego operatora, otrzymasz rabat 3 miesiące bez opłat za rachunek. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do
#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś kiedyś zgłaszał jakiegoś buga do #orange i dostał za to jakieś pieniądze w ramach bug bounty?
#pytanie #kiciochpyta #bugbounty #hacking @niebezpiecznik-pl @ZaufanaTrzeciaStrona
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową
Czy ktoś kiedyś zgłaszał jakiegoś buga do #orange i dostał za to jakieś pieniądze w ramach bug bounty?
#pytanie #kiciochpyta #bugbounty #hacking @niebezpiecznik-pl @ZaufanaTrzeciaStrona
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową
@Anonimowe @AnonimoweMirkoWyznania: jeśli bug poważny na pewno wynagrodzą solidnie przygotowany raport. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zgłoszeniu - daj znać. Pilotowalismy już kilka takich spraw które zakończyły się miło dla każdej ze stron :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zależy od tego co to za błąd i jak zostanie zgłoszony. Orange to jedna z poważnych firm, nie ma cennika wypłat ale potrafią stanąć na wysokości zadania. W razie problemów możemy pomóc.
- 0
@Ogau: hmm może Play OdNowa? Tam nie ma ważności konta. Jak się korzysta to jest ważne bezterminowo. 100 minut kosztuje 15 zł. I nie ma tak, że trzeba je wykorzystać bo przepadną. Są ważne bezterminowo jak długo się korzysta z numeru. Jak nie wykona żadnego połączenia w miesiącu to Play skasuje 2 zł.
Jest też a2mobile z nielimitowanymi połączeniami za 9.90 i nawet mi ktoś ostatnio w Orange pisał o
Jest też a2mobile z nielimitowanymi połączeniami za 9.90 i nawet mi ktoś ostatnio w Orange pisał o
@Ogau Zapraszamy do nas. Za rozmowy zapłacisz nie więcej niż 19 zł miesięcznie: http://bit.ly/2Lo0GfP
- 1
Macie może problemy z esemami w Orange?
#orange
#orange
konto usunięte via iOS
- 0
- 0
E tam, ja mam tą najgrubszą kartę spiłowaną na micro do iP (tnąc przy tym połowe chipa( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i śmiga. Zalesie to jest na Ślichowicach chociażby, gdzie o LTE można momentami zapomnieć
@murgal: Sprawdzimy dla Ciebie poprawność działania sieci. W tym celu podaj nam lokalizację (najbliższe skrzyżowanie ulic).
konto usunięte via iOS
- 0
Mirki, polecacie zmienić sprzedawcę prądu z PGE na Orange, a jeśli nie, to na jakiego?
#pytaniedoeksperta #orange #pge #energetyka #pytanie
#pytaniedoeksperta #orange #pge #energetyka #pytanie
@Imperator_Bazantow, na takiego, u którego będziesz miał tańszy prąd ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciężko cokolwiek powiedzieć bez porównania ofert.
@Imperator_Bazantow: ja zmieniłem w zeszłym roku. W PGE płaciłem około 160-180 zł co dwa miesiące więc średnio 80-90 zł na miesiąc, a raz w roku dowalali jeszcze wyrównanie, którego nie mogli uzasadnić np. na 400 zł ale płacić trzeba było.
Teraz w Orange płacę miesięcznie 75,51 zł (średnia na podstawie kilku ostatnich miesięcy).
Ważne też, że sam podaje stan licznika i na tej podstawie są naliczane opłaty więc nie ma
Teraz w Orange płacę miesięcznie 75,51 zł (średnia na podstawie kilku ostatnich miesięcy).
Ważne też, że sam podaje stan licznika i na tej podstawie są naliczane opłaty więc nie ma
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 0
@niezwornowazony: u mnie koszalin i tez cos muli. Teraz już lepiej ale bylo 30kb/s w downloadzie a youtube normalnei dzialal
5
Orange wynajmuje sporą powierzchnię biurową w Łodzi

Orange ulokuje się na pierwszym piętrze, przeprowadzka z innych lokalizacji w Łodzi odbędzie się na początku drugiego kwartału 2019 r.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Ktoś się orientuje czemu w #orange taka lipa z ofertą internetu mobilnego na abonament?
Wychodzi na to, że jakbym chciał teraz wziąć podobną ofertę ze sprzętem co 2 lata temu to musiałbym płacić 2 razy tyle czyli z jakieś ~150 PN jak nie więcej.
Już nawet pomijając fakt, że nawet jakbym chciał wziąć podobną ofertę to nie mógłbym, bo ze sprzętu mają obecnie dostępne 2 laptopy na krzyż i ipada.
Wychodzi na to, że jakbym chciał teraz wziąć podobną ofertę ze sprzętem co 2 lata temu to musiałbym płacić 2 razy tyle czyli z jakieś ~150 PN jak nie więcej.
Już nawet pomijając fakt, że nawet jakbym chciał wziąć podobną ofertę to nie mógłbym, bo ze sprzętu mają obecnie dostępne 2 laptopy na krzyż i ipada.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ruskitrol ja to im awanturę zrobiłem ostrą o to jak padłem 320 msem na banucie i jest od 3 miesięcy spokój xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#orange #scam #oszukujo #internet #afera
Mireczki mam problem z Orange. Doliczyli mi do rachunku opłaty za subskrypcje, których nie zrobiłem. Starałem się znaleźć stronę/ źródło, ale wygląda mi to na jakieś oszustwo.
Klasycznie Orange uważa, że ja coś musiałem kupić i nie pamiętam. Pewnie bym machnął ręką, bo dużo nie straciłem. Ale na FB Orange została opisana taka sytuacja i że to nie
Mireczki mam problem z Orange. Doliczyli mi do rachunku opłaty za subskrypcje, których nie zrobiłem. Starałem się znaleźć stronę/ źródło, ale wygląda mi to na jakieś oszustwo.
Klasycznie Orange uważa, że ja coś musiałem kupić i nie pamiętam. Pewnie bym machnął ręką, bo dużo nie straciłem. Ale na FB Orange została opisana taka sytuacja i że to nie
- 1
@mnik1: Wysłałem zapytanie do centili zobaczymy co napiszą. Dzięki Mireczku za rozpisanie problemu :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mireczki, tato mi się solidnie połamał i leży w szpitalu - czeka go ze 2 miesiące na łóżku - chcę mu kupić tablet + internet mobilny, żeby się nie nudził, bo tam ani radia, ani tv, nic.
I teraz pytanie - gdzie #internetmobilny #internet - żeby go było jak najwięcej w kwocie do 100zł/miesięcznie bez umowy na 300 lat? Albo coś z pakietem no limit na YouTube może,
I teraz pytanie - gdzie #internetmobilny #internet - żeby go było jak najwięcej w kwocie do 100zł/miesięcznie bez umowy na 300 lat? Albo coś z pakietem no limit na YouTube może,
@dzek: kup na allegro kartę orange doładowaną gigabajtami. 200 GB ważne przez pół roku za 65 zeta. DObry deal
- 0
@play_polska: wg mapki zasiegu bedzie lepiej niz dobrze
https://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-4glte-19zl/ - jak szybko wygasa sam bonus (nie waznosc konta ogolem) - zawsze 30 dni?
https://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-4glte-19zl/ - jak szybko wygasa sam bonus (nie waznosc konta ogolem) - zawsze 30 dni?
14
eSIM w Orange już dostępny oficjalnie!

Orange udostępnia eSIM dla swoich klientów. Aktualnie z usługi mogą skorzystać posiadacze nowych iPhone'ów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
2
eSIM w Orange już dostępne! Poznajcie szczegóły oferty

Od kilku tygodni pisaliśmy o możliwości wprowadzenia eSIM w Polsce. Pierwszym operatorem, jaki to zrobił jest Orange. Poznajcie szczegóły oferty!
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Witam, kończy mi się umowa z Orange - płaciłem 29,99 za abonament komórkowy (10GB + nielimitowane połączenia i smsy), jednak taki pakiet kosztuje 49zł, a to była cena promocyjna za telefon wraz z usługami stacjonarnymi, a internet zmieniłem na UPC ponieważ podłączyli mi światłowód i nie będę przedłużał umowy z Orange. Jest jakaś fajna podobna oferta u innego operatora w niskiej cenie?
#lte #orange #play #
#lte #orange #play #
konto usunięte via Android
- 1
@Azurusek Orange free na kartę
25 zł i dużo neta, co miesiąc 1gb więcej, ja już mam ponad 60 gb/mc i ponad 1tb uzbierany z tego co zostało na koniec pakietu
25 zł i dużo neta, co miesiąc 1gb więcej, ja już mam ponad 60 gb/mc i ponad 1tb uzbierany z tego co zostało na koniec pakietu
- 1
@Azurusek: a2 mobile 19.99 nielimitowany internet rozmowy i sms
źródło: comment_K3kk7c9lkdpEbv975EmBkWvUWMLJoNoI.jpg
Pobierz























Zastanawiam się czy zrobić to teraz w promocjach świątecznych (gdzie wiadomo, że pod koniec roku, operatorzy wciskają wszystko). Czy po prostu poczekać na nowy rok (Styczeń).
#telefony #play #orange #plus #tmobile