Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Szrlh: vikings!
Śniło mi sie, że #orange @OrangeEkspert był bardzo fajną siecią i za granicą mi działał internet 24/7 a nie tylko 1 dzień w miesiącu, przez jakieś 3-4h
- 0
Cześć,
słuchajcie mam aktualnie #internet ADSL czyli #sredniowiecze. Obok mnie to jest ok. 40m. jest słup ze światłowodem podłączonym do szkoły. Sam mieszkam w domu jednorodzinnym. Myślicie, że #orange podciągnie mi kabel?
słuchajcie mam aktualnie #internet ADSL czyli #sredniowiecze. Obok mnie to jest ok. 40m. jest słup ze światłowodem podłączonym do szkoły. Sam mieszkam w domu jednorodzinnym. Myślicie, że #orange podciągnie mi kabel?
- 1
- 1068
Nikogo nie odłączamy od internetu czyli jak się rodzi fake news
Wczoraj wieczorem na wykopie pojawił się fake news. Rzecznik Orange miał rzekomo rozważać odcięcie "Danielowi Magicalowi" internetu, z którego korzysta. Prawdziwa wypowiedź Rzecznika Orange - Wojtka Jabczyńskiego na blogu firmowym brzmiała: „Dziękuję za informację. Przekażę ją do naszych prawników i osób zajmujących się bezpieczeństwem, aby sprawdzili, co możemy/powinniśmy, jako OPL w takiej sytuacji zrobić. Pozdrawiam”.
Była to odpowiedź na komentarz jednego z
Wczoraj wieczorem na wykopie pojawił się fake news. Rzecznik Orange miał rzekomo rozważać odcięcie "Danielowi Magicalowi" internetu, z którego korzysta. Prawdziwa wypowiedź Rzecznika Orange - Wojtka Jabczyńskiego na blogu firmowym brzmiała: „Dziękuję za informację. Przekażę ją do naszych prawników i osób zajmujących się bezpieczeństwem, aby sprawdzili, co możemy/powinniśmy, jako OPL w takiej sytuacji zrobić. Pozdrawiam”.
Była to odpowiedź na komentarz jednego z
- 609
@OrangeEkspert: a szkoda.
Hej. Zdarzyło się może wam, że w waszych #xiaomi nie przychodziły sporadycznie niektóre smsy?
Szukam rozwiązania problemu i nie wiem czy zwalić winę na telefon czy operatora. Nie przychodzą prawie żadne smsy od jednego nadawcy, nie przyszedł też z kodem do paczki od PP. Mam wrażenie, że zaczęło się to po ostatniej aktualizacji systemu.
Telefon xiaomi redmi 5A 16 GB.
#android #orange
Szukam rozwiązania problemu i nie wiem czy zwalić winę na telefon czy operatora. Nie przychodzą prawie żadne smsy od jednego nadawcy, nie przyszedł też z kodem do paczki od PP. Mam wrażenie, że zaczęło się to po ostatniej aktualizacji systemu.
Telefon xiaomi redmi 5A 16 GB.
#android #orange
- 0
@AdelbertPeel:
1. Jaki operator?
2. Jaka aplikacja do obsługi smsów?
3. Sms od osoby prywatnej czy jakiś systemowy (tzn. z banku, kuriera itp.)
@Lord_Jim: Orange. Sieć twierdzi, że wszystko ok.
Używam TextraSms. Nie przyszły zarówno SMS prywatne jak i od obsługi haseł SMS pod kuriera.
- 0
@AdelbertPeel:
Textra ma to do siebie, że czasem nie pokazuje smsów - nie ma na to rozwiązania.
Spróbuj pousuwać stare smsy, żeby zmniejszyć ich liczbę.
Textra ma to do siebie, że czasem nie pokazuje smsów - nie ma na to rozwiązania.
Spróbuj pousuwać stare smsy, żeby zmniejszyć ich liczbę.
- 1
Mireczki, skończyła mi się umowa na telefon w T-mobile (przeszła na czas nieokreślony), loguję się na konto i to co tam oferują to jakaś tragedia. Klient sieci od 2002 (taaak, wiem, że to nie ma znaczenia, ale sobie pomarudzę), a dostaję gorszą ofertę na przedłużenie niż jak dokupowałem numer jakiś czas temu. Jakieś protipy jak dostać coś lepszego oprócz wypowiedzenia umowy? Czy nie zastanawiać się, składać wypo i przejść do konkurencji/czekać na
@wojtrz: numer jest Twoja własnością i możesz go przenieść do innej oferty lub na kartę. Jeśli nie używasz dużo roamingu prawdopodobnie karta bedzie lepsza.
@wojtrz Witaj. Proponuję Ci skorzystanie z oferty abonamentowej Plusha. Wybierając Abo za 25zł na 24 miesiące, otrzymujesz nielimitowane Rozmowy i SMS-y/MMS-y, 15 GB, pakiet Social Media, który nie pomniejsza Twoich podstawowych GB. Jeżeli przeniesiesz numer od innego operatora z oferty abonamentowej lub MIX, przez 3 miesiące nie zapłacisz nic. Dodatkowo przez ten sam okres posiadasz transfer bez ograniczeń na YouTube. Później dostajesz osobny pakiet w wysokości 10 GB, który jest dedykowany
Czy komuś jeszcze nie działa internet stacjonarny? Jakieś awarie? Okolice #poznan @OrangeEkspert #orange
- 1
- 0
@OrangeEkspert nie, już wszystko ok
- 1
#orange #neostrada #youtube
@OrangeEkspert niech was szlak jasny trafi, krew nagła zaleje. Od początku tygodnia nie da się korzystać z yt na waszym wspaniałym łączu. Filmy się ledwo (nie)buforują w 420p. Na speedtescie parametry down/upl pokazuje mniej-więcej ok. Ogarnijcie się.
@OrangeEkspert niech was szlak jasny trafi, krew nagła zaleje. Od początku tygodnia nie da się korzystać z yt na waszym wspaniałym łączu. Filmy się ledwo (nie)buforują w 420p. Na speedtescie parametry down/upl pokazuje mniej-więcej ok. Ogarnijcie się.
- 0
Mirki. Co miesiąc przed terminem płatności dzwonią do mnie na stacjonarny aby przypomnieć o płatności. Trochę to chore tak przed terminem. Da się to jakoś u nich wyłączyć?
#orange
#orange
@pitrazzz powiadomienia o zbliżającym terminie płatności wysyłane są automatycznie. Niestety nie mamy możliwości zablokowania ich. Przykro nam, jeżeli taka informacja wywołała Twoje niezadowolenie.
68
Moja historia z Orange, poleceniem zapłaty i oddawaniem pieniędzy miesiącami

Opiszę Wam najkrócej i najzwięźlej jak się da moją historię z firmą Orange Polska. Będzie trochę czytania, więc możecie zaparzyć herbatę.
z- 10
- #
- #
- #
Nie działa mi VoLTE w #orange Nowy Galaxy S9 z salonu Orange, oryginalne oprogramowanie Orange, numer w ofercie na abonament, w opcjach telefonu włączone VoLTE i mam tylko ikonkę LTE+. Nie ma ikonki VoLTE ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
Nie potrzebuje ktoś tanio doładowania?, 25zł (10,10,5) za 18zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nju #doladowanie
#orange #cebuladeals
#nju #doladowanie
#orange #cebuladeals
Dzwoni dzisiaj do mnie kobieta z Orange, zaczyna mi przedstawiać jakąś oferte "Ubezpieczenie od nowotworu".
No i zaczyna czytać całą swoją regułke, ile to dostane kasy jeśli u mnie zdiagnozują raka, ile kasiory bede dostawał od nich na leczenie, i chyba bylo jeszcze ile kasy dostanie rodzina gdy ja przegram walke z rakiem, gdy skonczyła czytać, mówie do niej:
JA: świetna inicjatywa, tylko że u mnie zdiagnozowano już raka, walczyłem rok o życie, aktualnie
No i zaczyna czytać całą swoją regułke, ile to dostane kasy jeśli u mnie zdiagnozują raka, ile kasiory bede dostawał od nich na leczenie, i chyba bylo jeszcze ile kasy dostanie rodzina gdy ja przegram walke z rakiem, gdy skonczyła czytać, mówie do niej:
JA: świetna inicjatywa, tylko że u mnie zdiagnozowano już raka, walczyłem rok o życie, aktualnie
- 1
#prawo #orange #umowy
Mircy, mam umowa na Internet od Orange, jako że nie dało się podpisać na rok/ umowa bezterminowa to zostałem zmuszony brać umowę na dwa lata(praktycznie monopol w moim starym bloku, bo albo oni albo ujowy prywaciarz). Został rok do ukończenia umowy a jestem teraz na nowym mieszkaniu gdzie już jest net, a właściciel nie wyraża zgody( mam to na piśmie)
Co jeszcze potrzebuje
Mircy, mam umowa na Internet od Orange, jako że nie dało się podpisać na rok/ umowa bezterminowa to zostałem zmuszony brać umowę na dwa lata(praktycznie monopol w moim starym bloku, bo albo oni albo ujowy prywaciarz). Został rok do ukończenia umowy a jestem teraz na nowym mieszkaniu gdzie już jest net, a właściciel nie wyraża zgody( mam to na piśmie)
Co jeszcze potrzebuje
- 1
@spinacz_zbawiciel: Jest mowa o szczególnych wypadkach, jednak na umowie jest również podany adres świadczenia usługi, którego to dotyczy całe zobowiązanie.
@spinacz_zbawiciel rozwiazywaleś umowę w tym roku? Orange zmieniło regulaminy pod koniec 2017.
4
Uwaga na e-maile od Orange. Windykacja i dopłata złotówki do faktury.

Otrzymujemy dużo sygnałów, że na skrzynki Polaków (nie tylko klientów Orange) trafia e-mail podszywający się pod Orange, w którym ofiara dowiaduje się, że spóźniła się z zapłatą za fakturę i jej dostęp do internetu został ograniczony. Następnie ofiara proszona jest o zapłatę niewielkiej kwoty...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@izkYT juz ci mowie co mi kiedys technik powiedzial "waskie gardlo" za slaba przepustowosc na tylu uzytkownikow, net nie wyrabia, muli ci, zaloze sie ze po polnocy masz troche lepiej, nie? U mnie na wiosce to samo z neostrada. Place za 20mb, a mam w dzien 10 xD
@izkYT Pociesze cię, we Francji jest tak samo :')
Szeroki atak na Orange. Różne adresy i domeny, ale na końcu ten sam lewy DotPay. Tym razem z urozmaiconymi komunikatami i kodem w źródle strony :D
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-e-maile-od-orange-windykacja-i-doplata-zlotowki-do-faktury/
Ostrzeżcie znajomych!
#orange #bezpieczenstwo #hacking #niebezpiecznik #security
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-e-maile-od-orange-windykacja-i-doplata-zlotowki-do-faktury/
Ostrzeżcie znajomych!
#orange #bezpieczenstwo #hacking #niebezpiecznik #security
źródło: comment_NiVhstNn8HrgWcfaXkYiDUGMwJkHrwEZ.jpg
Pobierz- 0
@niebezpiecznik-pl: Przecież pod taki adres żadna normalna przeglądarka nie wpuści
Komentarz usunięty przez autora























Chciałbym zapytać mirków, jakie macie pingi do serwerów w EU oraz USA?
Czy jest stabilny? Ogólnie za i przeciw.
Pytam, bo mam teraz vectrę 150 mbps i chciałem wziąć 300, ale powiedzieli, że nie mogę. To zamówiłem w orange, ale czytałem wcześniej, że kiepsko się sprawdza w grach online. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Mamy
Pingi są lepsze, ale zobaczę po paru dniach.