Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Udostępniam internet z telefonu do komputera i na speedtestach itp wszystko jest ok, ping 30, download/upload ok 30/20, ale przy graniu w cs:go ping co chwile rośnie i spada, co uniemożliwia grę... Próbowałem puszczać internet po kablu i jako router wifi i wychodzi na jedno. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu, czy nie ma opcji, żeby tak grać przyzwoicie?
#orange #internet #komputery #informatyka #pytanie
#orange #internet #komputery #informatyka #pytanie
@koldinho: orange ma bardzo zle wyjście na świat. Do grania to się tak średnio nadaje.
- 1
@koldinho: możesz spróbować zmienić pasmo na 3g, zazwyczaj jest mniej obciążone od lte. I używaj tego narzędzia do mierzenia pingów http://www.speedtest.pl/narzedzia/ping_test_online , masz ładny wykres i widzisz czy są skoki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@narp: Możliwe, że kwestia dostawcy. Spróbuj zrobić to samo poprzez ZeroTier.
Na pewno twoi znajomi podają adres twojego komputera przypisany przez hamachi? Wpisz w cmd 'ipconfig' i znajdź adres IPv4 dla 'Ethernet adapter Hamachi'. Sprawdź, czy w plikach konfiguracyjnych serwera masz właśnie ten adres oraz czy twoi znajomi łączą się pod odpowiednim portem, który również ustalasz w plikach konfiguracyjnych.
Na pewno twoi znajomi podają adres twojego komputera przypisany przez hamachi? Wpisz w cmd 'ipconfig' i znajdź adres IPv4 dla 'Ethernet adapter Hamachi'. Sprawdź, czy w plikach konfiguracyjnych serwera masz właśnie ten adres oraz czy twoi znajomi łączą się pod odpowiednim portem, który również ustalasz w plikach konfiguracyjnych.
- 0
Czy w #orange na kartę jest tylko i wyłącznie pakiet za 25 zł i nie ma innych pakietów np. 50 czy 100 minut za 5 zł itp.?
@PepeXD: 120 minut za 9 zł (tylko kom) i 200 minut + 200 sms za 14 zł
Albo pakiety na tydzień:
100 minut (tylko kom) lub 100 sms za 3 zl
100 minut + 100 sms za 4 zl
Albo rozmowy i SMS bez limitu + pakiet GB na 1/3/5/7/10 dni za 1 zl/dzień.
Albo pakiety na tydzień:
100 minut (tylko kom) lub 100 sms za 3 zl
100 minut + 100 sms za 4 zl
Albo rozmowy i SMS bez limitu + pakiet GB na 1/3/5/7/10 dni za 1 zl/dzień.
@PepeXD: no to jak głównie do odbierania to albo 120 minut za 9 zł albo brak pakietu i konto ważne rok. (przy pakiecie też możesz włączyć konto ważne rok).
2
Uwaga na fałszywe e-maile od Orange. Przestępcy mogą zdobyć dane do konta...

Polscy internauci mogą paść ofiarą nowego oszustwa. Przestępcy wysyłają e-maile, w których podszywają się pod Orange. Celem jest wyciągnięcie danych do…
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@logitech07: nju 9 za9
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 1
@Artem1080 w Play masz dostęp do zasięgu sieci macierzystej oraz przynajmniej jednego partnera sieciowego: Play, Plus, Orange oraz T-Mobile. Korzystasz z roamingu krajowego?
Komentarz usunięty przez moderatora
@alkoholik000 ale przecież miało być tak, że jeżeli w polszy wszystko za darmo, to w unii też za free tylko limit na internet (1,25GB)
- 0
@Chlopiec_z_drewna: Miało ale się zmieniło.
#orange hej czy to prawda ze przenoszac numer do orange na karte trzeba podpisac oswiadczenie weryfikacyjne i wyrazic zgode na weryfikacje? Bylam swiadkiem czegos takiego w salonie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@zdzisia___w_pomaranczy___: ktos przenosi w ogole numery do Orange? Dziwne..
- 1
@Deckera: Też się zdziwiłem, teraz to T-Mobile się przenosi, albo Plus na leżakowanie :>
konto usunięte via Android
- 0
Gdzieś najlepiej (najtaniej, najmniej problemów z uznaniem) ubezpieczyć wyświetlacz w telefonie który już mam?
#ubezpieczenia #play #orange #screenity
#ubezpieczenia #play #orange #screenity
Co polecacie, Huawei P20 czy Samsung S9?
#telefony #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Waszym zdaniem, która sieć ma obecnie lepsza ofertę?
#orange #plus #play
#telefony #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Waszym zdaniem, która sieć ma obecnie lepsza ofertę?
#orange #plus #play
@Ze_Arcadio: wziąłem przeniesienie numeru do t mobile i mam 4 miesiące za darmo w okresie 24 miesięcy, więc w sumie płace tyle samo miesięcznie co u większości operatorów z tym że tylko przez 20 miesięcy A nie 24, więc kwota całkowita jest dużo niższa
@Ze_Arcadio: No różni się trochę, więcej ram, lepszy aparat tył bo różnica prawie 20mpix jakoś, większy ekran, myślę że warto się pokusić A wyjdzie podobnie w t mobile co zwykłe p20 gdzieś indziej xd
- 0
@Consigliere_96: nigdzie
- 0
@Consigliere_96: Oferta no limit na kartę u każdego operatora - max 30zł. Telefon na raty w sklepie z elektroniką.
- 0
Jakby kogoś zastanawiało ile kosztuje wyszukanie na jutubie piosenki, żeby pokazać obsłudze knajpy w Gruzji co mają puscic to już mówie, 141zł :D #gruzja #orange #ciekawostki #kradno
I mowa tutaj tylko o wynikach wyszukiwania, nic nie było włączane ;)
I mowa tutaj tylko o wynikach wyszukiwania, nic nie było włączane ;)
- 1
@kravjec: Przed wyjazdem trza było sprawdzić, że Gruzja to chyban najdroższa strefa -.-
https://www.orange.pl/view/roaming
https://www.orange.pl/view/roaming
źródło: comment_QRHbKKvBepW75UMmARJOuxkP8QtOzJxG.jpg
Pobierz- 0
@kravjec: prepaid > Abo :)
- 0
#orange #swiatlowody #internet #neostrada @OrangeEkspert
Czy jest jakaś szansa na poprawę 'wyjścia na świat', peeringu, etc.?
Do Łodzi mam w tej chwili 920/105 i ping 1ms, do Katowic 840 i ping 4ms, do AT&T w San Francisco mam... 44/20 i ping 180ms. W Toyi w tym samym budynku jest 4x tyle (!) i 15% niższy ping. Do innych krajów zagranicznych podobne różnice. Mieszkając
Czy jest jakaś szansa na poprawę 'wyjścia na świat', peeringu, etc.?
Do Łodzi mam w tej chwili 920/105 i ping 1ms, do Katowic 840 i ping 4ms, do AT&T w San Francisco mam... 44/20 i ping 180ms. W Toyi w tym samym budynku jest 4x tyle (!) i 15% niższy ping. Do innych krajów zagranicznych podobne różnice. Mieszkając
@Mirek007: stary, Orange (neostrada) z wyjściem na świat ma chyba już problemy od lat i ciągle to w dupie mają, najlepiej szukać lokalnych dostawców neta i sprawdzać z jakiej infrastruktury korzystają ;(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#orange już im to zablokował ?bo nie da się oglądać strima #danielmagical
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ruum: ale światłowodu nie muszą kopać xd Może też iść górą po słupach normalnie, jakieś 3 miesiące temu w mojej miejscowości zakładali (ale i tak jeszcze chyba nie jest dostepny xD w sumie to się nie interesowałem bo i tak byłbym poza zasięgiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
































Będzie to śmigało z Orange FunBoxem 2.0?
#internet #orange #sieci #router