http://gdzie.bl.ee Dodałem możliwość zgłaszania uwag. Po kliknięciu na POI klikamy "Add missing data" i zgłaszamy braki. Np. brakujący telefon, godziny otwarcia i podobne. Coś dla leniwych, którym nie chce się rejestrować na OpenStreetMap :-) Oczywiście notatki są rozwiązywane ręcznie więc może to chwile potrwać. Macie coś takiego w #googlemaps ? :-P
#openstreetmap #gdzieblee #chwalesie #mapy
#openstreetmap #gdzieblee #chwalesie #mapy





@dotevo
#openstreetmap