Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

jegertilbake
- 0

spac_jesc_pracowac
via Wykop- 0
@jegertilbake: na takiej samej jak teraz wykrywają że próbujesz nowe założyć

jegertilbake
- 0
@spac_jesc_pracowac: no to sie odwolam powiem ze u znajomego sie zatrzymałem i elo
sprobuje dzisiaj poszukac pracy albo bedzie selekcja naturalna xD chociaz nie widze przeszkód dlaczegoby nie mieliby mi dac jakiejs najchujowszej pracy #ogloszeniezdupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SynGilgamesza: sigma
Zawsze gdy jeżdżę komunikacją miejską i widzę, że ktoś sie na mnie gapi, to wpatruję się w oczy tej osobie tak długo dopóki spenia i odwróci wzrok, zawsze wygrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SynGilgamesza:

- 13
Można narzekać na dzisiejszą aurę, ale jednocześnie jest to jedna z niewielu, ostatnimi czasy, okazja do podziwiania pustych poznańskich ulic wieczorową porą. Tym razem zamiast rzeki ludzi, płynie bardziej rzeka deszczu ;) ja tam lubię...
#poznan #ogloszeniezdupy
#poznan #ogloszeniezdupy
źródło: 20230827_205915
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SynGilgamesza: czymaje tate koszulke na imieniny
źródło: big_smieszne-koszulki-piwo-to-moje-paliwo-1
PobierzBoli mnie lewe jadro #ogloszeniezdupy
@NaczelnyAgnostyk: To rak może się zrobi w prawym jajku, głowa do góry!
- 1
#anonimowemirkowyznania
#wesele #slub #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem #gdansk #pomocy #ogloszeniezdupy
Tonący brzytwy się chwyta, także czy znalazłaby się tutaj jakaś różowa która chciałaby przyjść jako osoba towarzysząca na weselu które odbędzie się 28 sierpnia w woj. pomorskim? Wiek 17-19 gdyż sam mam 19 ;c. Mam 187 cm wzrostu, brunet, twarzy nie potrafię subiektywnie
#wesele #slub #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem #gdansk #pomocy #ogloszeniezdupy
Tonący brzytwy się chwyta, także czy znalazłaby się tutaj jakaś różowa która chciałaby przyjść jako osoba towarzysząca na weselu które odbędzie się 28 sierpnia w woj. pomorskim? Wiek 17-19 gdyż sam mam 19 ;c. Mam 187 cm wzrostu, brunet, twarzy nie potrafię subiektywnie
@AnonimoweMirkoWyznania ja z tobą pójdę za tysiaka
- 3
Zajebiozaur: Opie :)
Za tysiaka, to sobie wynajmiesz do tego celu całkiem niezłą cichodajkę na cały weekend i jeszcze ci w cenie dwa razy wydoi prostatę w przerwie. :)
Ale jazda. :) Typiara chce od kogoś klops za to, że zabierze ją na imprezę :)
Za tysiaka, to sobie wynajmiesz do tego celu całkiem niezłą cichodajkę na cały weekend i jeszcze ci w cenie dwa razy wydoi prostatę w przerwie. :)
Ale jazda. :) Typiara chce od kogoś klops za to, że zabierze ją na imprezę :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sevor6: twoja samica jest transem?
konto usunięte via Android
- 1
@Jestem_Tutaj xD
Czasem dziwię się, że mamy już 2018 rok, a wielu właścicieli biznesu nie potrafi into internety. Strony większości uczelni są prowadzone beznadziejnie. Nowy kandydat nie ma nawet prostej możliwości sprawdzenia dostępnych kierunków - jakie tam będą przedmioty, na co zwracają uwagę, co potrzeba do rekrutacji. Plany zajęć też często nie występują, lub tylko w wersjach do pobrania. Gdzieś na dole napisane są godzinny czynności dziekanatów. A jeżeli chodzi o gastronomię to już
@Miedziany_Brodacz: Strony polskich uczelni dość dobrze oddają ich poziom.
- 0
@Miedziany_Brodacz: jakby mieli jeszcze prawidlowo podane wartosci odzywcze to bylby luksus.
@Wymiatashi92: U mnie na uczelni pierwszego dnia zajec, planu nie bylo ani online ani offline (w gablocie) xD.
@Wymiatashi92: U mnie na uczelni pierwszego dnia zajec, planu nie bylo ani online ani offline (w gablocie) xD.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ketiow: jw.
Szanuję, że się w ogóle zainteresowałeś bo znieczulica społeczna w takich przypadkach jest ogromna. Dobry z Ciebie Mirek
Szanuję, że się w ogóle zainteresowałeś bo znieczulica społeczna w takich przypadkach jest ogromna. Dobry z Ciebie Mirek
- 6
Już wkrótce do mirkowego przedszkola
#ogloszeniezdupy #chwalesie w sumie trochę takie mirkowe #urodziny
#ogloszeniezdupy #chwalesie w sumie trochę takie mirkowe #urodziny
źródło: comment_mRAaSi6wIcUwXRwjCk7l1nKP3kJ7JvMH.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@nathaliekill kufle z kompotem w górę! Twoje zdrowie!
mirki szukam zasilacza do ps one - byle by cena jakaś ludzka była, a nie 70 zł
#psone #playstation #konsole #psx #kupie #ogloszeniezdupy
#psone #playstation #konsole #psx #kupie #ogloszeniezdupy
@krampus0101: Panie Kolego, może przez allegro? [Ceny startują od ~20pln](https://allegro.pl/kategoria/sony-playstation-psx-122292?string=zasilaczℴ=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-1-1003).
@klinik96: Sam kabel zasilający pasuje tylko do PSX (szaraka), który miał wbudowany zasilacz. PSone korzysta z zewnętrznego zasilacza jak w linku powyżej.
@klinik96: Sam kabel zasilający pasuje tylko do PSX (szaraka), który miał wbudowany zasilacz. PSone korzysta z zewnętrznego zasilacza jak w linku powyżej.
- 1
@Gummy: ooo, tego nie wiedzialem, mialem tylko zwyklego szaraka
@krampus0101: sorry w takim razie, myslalem, ze wszystko ps maja taki sam kabel (oczywiscie poza ps2 slim)
@krampus0101: sorry w takim razie, myslalem, ze wszystko ps maja taki sam kabel (oczywiscie poza ps2 slim)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Miedziany_Brodacz: tbh nie rozumiem tego stresowania się nowymi znajomościami, ja w to mam kompletnie w------e czy z kimś się tam polubię czy nie, ale też może dlatego że studiował będę w swoim mieście.
- 0
@kipi32: no to głównie dotyczy tych, którzy do innego miasta wyjeżdżają, bo tacy znajomi z uczelni są często jedynymi znajomymi w mieście, oprócz tam jakiś ewentualnych z akademika, więc dla nich to ważne. Ja to tam olewam, bo i tak z nimi bym kontaktu nie utrzymywał to wale ćwiartki w kiblu, taki jestem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#ogloszeniezdupy #szczepienia
oświadzczam wszem i wobec, że nie biorę udziału w jakiekolwiek dyskusji pod tematami szczepień, ponieważ zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy szczepień to są ameby dokładnie takiego samego stopnia a do tego pożyteczni idioci...
oświadzczam wszem i wobec, że nie biorę udziału w jakiekolwiek dyskusji pod tematami szczepień, ponieważ zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy szczepień to są ameby dokładnie takiego samego stopnia a do tego pożyteczni idioci...
@piastun: to tak samo jak ze zwolennikami płaskiej Ziemi i globu. Wszyscy się mylicie, nikt z was nie ma racji.
@piastun: z nielicznymi wyjątkami:> ale masz racje generalnie
Tutaj trochę przykładów http://szczepienie.blogspot.com/2016/03/matematyka-eksperci-proszczepionkowcy.html
Tutaj trochę przykładów http://szczepienie.blogspot.com/2016/03/matematyka-eksperci-proszczepionkowcy.html
źródło: comment_5kTH8HCcUZKf3V2eyD4NZQxhhUOjcAIn.jpg
Pobierz




















