Pytanie do znawców ubezpieczeń samochodowych.

Jestem właścicielem samochodu, mój wujek jest wpisany w dowód jako współwłaściciel. Oboje jesteśmy ubezpieczenie w Ergo Hestii. W piątek miałem stłuczkę i teraz zależy mi na tym, żeby wujek nie stracił przeze mnie zniżek. Co można zrobić? Przepisać, się do innego ubezpieczyciela? Jakby nie patrzeć wujek ma dalej kilkanaście lat bezszkodowej jazdy, tylko ja z------m. Jakieś inne pomysły co z tym fantem zrobić?

#kiciochpyta #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach