Czy mi się wydaje, czy PZU przegina wyceniając OC+NNW+Asistance(super) na 1000 PLN; samo OC - 763pln?
Corsa C 2003r 1,7 DTI. brak szkód (zniżka 60% na OC);
Asistance od biedy odpuszczę, ale fajnie by było jakby było sensowne (pomoc w razie awarii).
Kojarzę, że ktoś na mirko był w stanie wyliczyć ubezpieczenie?
























@SuperUbezpieczenia_P może też mi pomogą z jakąś ofertą
Niestety będzie ciężko.