Muszę wkrótce wykupić OC. Wiem, że są tu obecne osoby pomagające wybrać najkorzystniejszą ofertę. Nie rozumiem tylko czemu korzystając z wyszukiwarek @mfind i @rankomat są dość znaczące różnice na kwotach przy tych samych danych dla tych samych ubezpieczycieli. Nie wiem też czemu nie wyświetla się oferta PZU - dlatego, że nie chciałem podać numeru pesel? Zawołam @ekspert_PZU

@SuperUbezpieczenia_P może też mi pomogą z jakąś ofertą

Niestety będzie ciężko.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@petrelli30: cenę składki u nas szybko obliczysz w serwisie moje.pzu.pl Będziesz musiał jednak podać numer pesel, żeby przejść do kolejnego kroku. Możesz też zadzwonić na infolinię 801 102 102 - nasz pracownik zaproponuje Ci ofertę w czasie rozmowy ;)
  • Odpowiedz
#ubezpieczenia #oc
Czy mi się wydaje, czy PZU przegina wyceniając OC+NNW+Asistance(super) na 1000 PLN; samo OC - 763pln?
Corsa C 2003r 1,7 DTI. brak szkód (zniżka 60% na OC);
Asistance od biedy odpuszczę, ale fajnie by było jakby było sensowne (pomoc w razie awarii).
Kojarzę, że ktoś na mirko był w stanie wyliczyć ubezpieczenie?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś jaki może być koszt OC dla VW Scirrocco 2010 1.4 122 km bez zniżek?

Albo gdzie mogę to wyliczyć tak mniej-więcej bez podawania wszystkich danych i numeru buta?
#motoryzacja #oc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od nas dzwoni doradca od razu, ale jak powiesz mu że nie, że nie kupione auto i będziesz dzwonił sam, albo na mirko dasz znać, to nie będzie więcej dzwonione z automatu ;)
  • Odpowiedz
Czy mogę jeździć kiedy mam w ubezpieczeniu inny numer rejestracyjny? Bo zanim przerejestrowałem auto z automatu mi przyszło zaktualizowane oc jeszcze na stare blachy i nie wiem czy z tym czymś mogę jeździć
#ubezpieczenia #oc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrzyBeeeeeK: Pamiętaj tylko, że jeśli jest to ubezpieczenie kupione przez poprzedniego właściciela, to nie przedłuży się ono automatycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pilnuj więc terminu zakończenia polisy, by w odpowiednim momencie zawrzeć nową umowę.
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was ma motocykl Yamaha DT 125, zarejestrowany i ubezpieczony, i mógłby się podzielić informacją ile płaci za OC, czy ma jakieś zniżki etc? Ile może kosztować takie OC dla 21 latka, kat B od 3 lat? O kalkulatorze nie ma co gadać bo albo nie umie wyliczyć albo podaje stawki po 1k zł. #oc #ubezpieczenia #motocykle #yamaha
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyqor
@Patryk nie wiem czy zaskoczę, po prostu byłem u agenta ubezpieczeniowego i wyliczyliśmy składki w X towarzystwach ubezpieczeniowych. W pierwszym roku (2015) najtaniej faktycznie było w PZU (nie mogę znaleźć kwoty), ale w kolejnym bardzo mocno wzrosła i w 2016 HDI - 150 zł, a w 2017 też HDI i 169 zł.
  • Odpowiedz
Mialam dzisiaj mala stluczke, z mojej winy. Wyjechalam z drogi podporzadkowanej i wymusilam facetowi, moja predkosc jakies 10km/h, jego max z 20 km/h. Facet ma do roboty boczny zderzak.

To nie bylo moje auto, lecz mojego wujka. Jak wyglada sprawa ze strata znizek OC? Wujek ma na siebie z 5 samochodow, teraz po mojej kolizji straci te 10% na wszystkie? Nie wiem gdzie ma ubezpieczone pozostale 4. Sam od bardzo dlugiego czasu
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawo #ubezpieczenia #odszkodowania #odszkodowanie #tworczoscwlasna #gruparatowaniapoziomu #oc

Mirki i Węgierki,

z racji tego, że ostatnio rozpocząłem nową działalność związaną z ubezpieczeniami i odszkodowaniami chciałbym rozpocząć nowy tag, gdzie chciałbym przekazywać Wam ciekawostki i informacje związane z odszkodowaniami. Tym bardziej, że na Wykopie stuknęło mi 4 lata na koncie, więc wypada zwiększyć trochę swoje zaangażowanie w portal ( ͡° ͜ʖ
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlNeri: Źle się wyraziłem. Ubezpieczeń w ofercie nie mam. Zajmujemy się tylko odszkodowaniami, natomiast miałem na myśli, że działalność jest związana z tematem ubezpieczeń. Ale dzięki za czujność :)
  • Odpowiedz
@Ubea_pl: no właśnie na Volvo oc było brane w listopadzie :D ale sprawdzę kalkulator, pojemność silnika w sumie ta sama, tylko że Volvo to Benz a Reno diesel
  • Odpowiedz
#motoryzacja #oc #ubezpieczenia #samochody
Mireczki drogie, kawał czasu nie miałem auta. W końcu coś znów kupiłem. Od wielu lat tylko jedna szkoda. Za Seicento wyliczając na Ubea w towarzystwie MTU wychodzi mi 1600zł Za seicento xD w Link 4, ponad 600zł. Poważnie normalne jest że jest aż taka rozbieżność? Gdzie najlepiej wyliczyć lub kupić składkę?
d.....0 - #motoryzacja #oc #ubezpieczenia #samochody
Mireczki drogie, kawał czasu ni...

źródło: comment_6kF6SRsEZgnbGALIfjfP7Jowhi5PLjtv.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach