Wpis z mikrobloga

Muszę wkrótce wykupić OC. Wiem, że są tu obecne osoby pomagające wybrać najkorzystniejszą ofertę. Nie rozumiem tylko czemu korzystając z wyszukiwarek @mfind i @rankomat są dość znaczące różnice na kwotach przy tych samych danych dla tych samych ubezpieczycieli. Nie wiem też czemu nie wyświetla się oferta PZU - dlatego, że nie chciałem podać numeru pesel? Zawołam @ekspert_PZU

@SuperUbezpieczenia_P może też mi pomogą z jakąś ofertą

Niestety będzie ciężko. Nie mam szans na dopisanie współwłaściciela i to będzie moje pierwsze OC.

#ubezpieczenia #oc #samochody
  • 5
@petrelli30: Kwoty które widzisz u nas na stronie są ostateczne i przed zapłatą na pewno nie będziesz mieć żadnej niespodzianki. Łatwo to sprawdzić, bo z naszej strony można się przenieść bezpośrednio do kalkulatora wybranej firmy i oferty pozostają te same. Warto sprawdzić tylko czy formularz jest wypełniony poprawnie, bo nawet jeden błąd może wpłynąć na wysokość składki. Gdybyś potrzebował pomocy - odezwij się na priv :)
@petrelli30: cenę składki u nas szybko obliczysz w serwisie moje.pzu.pl Będziesz musiał jednak podać numer pesel, żeby przejść do kolejnego kroku. Możesz też zadzwonić na infolinię 801 102 102 - nasz pracownik zaproponuje Ci ofertę w czasie rozmowy ;)