Wpis z mikrobloga

Córka nawet się wciągnęła w Animal Crossing, a jako, że nie zna jeszcze na tyle angielskiego, to ja też coś tam pomagam jej rozwijać wyspę jako 2 gracz i co mogę powiedziec..
Jest niby masa tych sprzętów różnych i akcesoriów, które można ustawiać na wyspie, tylko co z tego skoro jest praktycznie zero interakcji i nie ma to wpływu na rozgrywkę.
Przykładowo kupiłem sobie rower, myślałem, że wskoczę na niego i pośmigam po wyspie, a tu takiego wała. Moge go sobie postawić na trawie i nic poza tym. Stoi sobie. Postawiłem toi-toi'a, budke telefoniczną .. nie można wejsć.
Przecież w tej grze, aż się prosi o dodanie jakichś mechanik, interakcji z tymi sprzetami czy nawet mini gierek.
Przykładowo mam kosiarkę, to mogę szybciej chwasty zbierac. Podchodzę do flippera to odpala sie jakaś najprostsza gierka z odbijaniem piłeczki. Wskakuje na rowerek stacjonarny i naparzam przycisk, żeby szybciej pedałować. No cokolwiek.
A tu tylko się stawia rzeczy, żeby stały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wciągnie ta gra z upływem czasu, czy to już tak jest i tyle?

#nintendoswitch #animalcrossing
  • 11
@Tesseract: Ja na początku byłem zachwycony, może trwało to miesiąc czasu, ale to były czasy kwarantanny, i ten świat był dla mnie fajny bo dawał mi odskocznie, ale masz racje. Mało interakcji i po jakimś czasie zaczyna nudzić łowienie ryb i pilnowanie cen rzepy.
może simsy byłyby lepsze?


@bellazi: Na Switcha chyba nie ma. Poza tym córce się Animal Crossing podoba więc spoko. Głownie dla niej miała być gierka.
Tylko ja bym oczekiwał jakiejś większej interakcji z tymi wszystkimi sprzętami, bo jakoś tak samo stawianie dla stawiania średnio do mnie przemawia. Więc cała gra sprowadza się do łapania robali i łowienia ryb, co chyba szybko stanie się monotonne.
Po prostu mam wrażenie, że zmarnowano spory
Wciągnie ta gra z upływem czasu, czy to już tak jest i tyle?


@Tesseract: nie, po ukonczeniu początkowych wyzwan praktycznie umiera ta gra. Z tym rowerem i hulajnogą miałem tak samo, stawiam i dupa, nic sie nie da z nimi zrobić i takie "WTF nintendo" xD
po ukonczeniu wyzwan praktycznie umiera ta gra


@Dolan: Ale jakie wyzwania masz na myśli? Chodzi tylko o to lapanie ryb i robali, żeby katalog uzupełnić?
Bo jak mam jak co poniktórzy przez kilka miesiecy cisnąć tylko po to, żeby brakującą pchłę złapac, to chyba mi się nie chce( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tesseract: Jak mi ktoś mówi, że ta gra jest fajna, to od razu wiem, że mam do czynienia z debilem. Jakby to zrobiła jedna osoba to może bym był pod wrażeniem, ale tak to jest jedno wielkie xD
@Tesseract: Gra jest spoko do momentu złapania wszystkich eksponatów do muzeum. Mi się zbliża już okrągły rok od czasu kiedy pierwszy raz uruchomiłam grę. Eventy podobno były identyczne jak rok temu tyle że dodali parę nowych dekoracji. Jak uzbieram wszystko do muzeum to robię reset wyspy lub żegnam się z grą na dobre. Może nintendo coś doda ciekawego